Štatistiky hráčov - Body v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 301-400 z 807<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
301.Aaron EkbladFLAObranca4587150521400111176.84%397410730.00%
302.Michael Frolik czeCGYPravé krídlo377815-310002211887.95%231863549.09%
303.Mikkel BoedkerSJSĽavé krídlo387815+382400104914.29%201048333.33%
304.Kyle BrodziakSTLCenter487815+5270011206510.77%413259251.00%
305.Jean-Gabriel PageauOTTCenter426915-722001110698.70%783867153.11%
306.Marc-Edouard VlasicSJSObranca446915+34120121876.90%14879980.00%
307.Scottie UpshallSTLPravé krídlo466915-4380000204712.77%871551766.67%
308.Chris WagnerANACenter476915-1291322006010.00%1562870147.79%
309.Joel EdmundsonSTLObranca496915-251000000896.74%8110710130.00%
310.Michael CammalleriEDMĽavé krídlo4151015-612230000766.58%291354344.00%
311.Shea TheodoreVGKObranca3141115+72160010606.67%11426080.00%
312.Deryk EngellandVGKObranca4531215+1416000000634.76%63908880.00%
313.Alexander EdlerVANObranca3521315-428040010862.33%80988130.00%
314.Markus NutivaaraCBJObranca4021315+410010000543.70%30236320.00%
315.Anthony BeauvillierNYIĽavé krídlo3710414-2102400105418.52%371347441.35%
316.Jesse PuljujarviEDMPravé krídlo309514+1121100208011.25%36124240.00%
317.Adam LowryWPGCenter338614+461200105813.79%882151454.83%
318.Marian Gaborik svkLAKPravé krídlo247714+9141300004814.58%843530.00%
319.Scott LaughtonPHICenter4777140300011006610.61%701855248.18%
320.Jordan WealPHICenter41681406220000639.52%121253743.90%
321.Jamie McGinnFLAĽavé krídlo426814-822110000639.52%651056230.00%
322.Tobias RiederARIPravé krídlo486814-116000000649.38%593074139.39%
323.Matt CalvertCBJĽavé krídlo355914-515001100608.33%291950132.26%
324.Jay BeagleWSHCenter485914+3100011105010.00%472560557.54%
325.Ryan PulockNYIObranca3441014-910260000745.41%57365710.00%
326.Marcus FolignoMINĽavé krídlo4441014049120000458.89%1222449946.67%
327.Michael MathesonFLAObranca4441014-432000121795.06%27659050.00%
328.Riley SheahanPITCenter4841014-24000100567.14%342869456.84%
329.Andrew CoppWPGCenter4841014+108000100636.35%572865649.78%
330.Sami VatanenNJDObranca3621214-1028050000623.23%44597780.00%
331.Michael Del ZottoVANObranca4721214-1922040000752.67%123679980.00%
332.Dan HamhuisDALObranca4611314+221020010412.44%46619470.00%
333.Sonny MilanoCBJĽavé krídlo358513-260200213622.22%1873810.00%
334.Nail YakupovCOLPravé krídlo398513+1203400106612.12%3864420.00%
335.J.T. CompherCOLĽavé krídlo337613-1612352221769.21%163655649.07%
336.Cam AtkinsonCBJPravé krídlo326713010010010946.38%91859236.11%
337.Patrick SharpCHIĽavé krídlo436713-66030010886.82%251657355.71%
338.Devante Smith-PellyWSHPravé krídlo456713-129000010718.45%854457240.00%
339.John MooreNJDObranca456713+827011122688.82%80559000.00%
340.Tyler EnnisMINĽavé krídlo466713-510230010827.32%372154537.50%
341.Marcus JohanssonNJDĽavé krídlo275813-11121300003713.51%6942850.00%
342.Radim Vrbata czeFLAPravé krídlo345813-812240000776.49%141344631.58%
343.Stefan NoesenNJDPravé krídlo365813+1021000010539.43%432543530.77%
344.Antoine RousselDALĽavé krídlo425813+479000000539.43%452050852.63%
345.Daniel WinnikMINĽavé krídlo475813+323010000549.26%123566947.59%
346.Darren HelmDETCenter414913-516001300795.06%1062164446.97%
347.Zdeno Chara svkBOSObranca454913+2429000020735.48%927910550.00%
348.Jaccob SlavinCARObranca474913-106120011824.88%2410010820.00%
349.Matt NiskanenWSHObranca3431013+1714000110674.48%60437580.00%
350.Nikita ZadorovCOLObranca4031013+146010000496.12%118557490.00%
351.Gustav ForslingCHIObranca4131013-28140111823.66%26567860.00%
352.Nick RitchieANAĽavé krídlo4131013-145120020644.69%1262155840.00%
353.Mark BarberioCOLObranca4231013+425011210476.38%22527180.00%
354.Dion PhaneufOTTObranca4231013-327130000714.23%84868590.00%
355.Colton SissonsNSHCenter4431013+128040110674.48%662873956.78%
356.Alex IafalloLAKCenter4431013+44020000863.49%221869957.14%
357.Troy BrouwerCGYPravé krídlo4631013-349030100466.52%712861243.90%
358.Justin SchultzPITObranca3221113+28050000553.64%18456090.00%
359.Brendan LeipsicVGKĽavé krídlo3521113+44000000583.45%251343262.50%
360.Brent SeabrookCHIObranca4521113+1024020000712.82%45898960.00%
361.Brady SkjeiNYRObranca4721113018020010932.15%73709390.00%
362.Marco ScandellaBUFObranca4611213-618010100861.16%527010910.00%
363.Benoit PouliotBUFĽavé krídlo449312-13121111305416.67%552364033.33%
364.Chris StewartMINPravé krídlo428412-2251100005614.29%371245220.00%
365.Nick BoninoNSHCenter347512-5120000004216.67%93751850.89%
366.Paul CareyNYRCenter346612-2101111003119.35%461134050.00%
367.Colton SceviourFLACenter396612-18001310758.00%434052858.11%
368.Damon SeversonNJDObranca426612-131020020738.22%55378230.00%
369.Anders BjorkBOSĽavé krídlo284812+242300002814.29%19113540.00%
370.Colin WilsonCOLĽavé krídlo354812+14140010498.16%251646450.00%
371.Connor BrickleyFLACenter354812-512000020478.51%592342220.00%
372.Boone JennerCBJCenter404812-9311100101023.92%1135071954.90%
373.Dmitrij Jaskin czeSTLPravé krídlo434812+62010000695.80%109285109.09%
374.Alec MartinezLAKObranca434812+210150000666.06%5712110230.00%
375.Anton StralmanTBLObranca444812+1714000000775.19%55459260.00%
376.Jordan MartinookARIĽavé krídlo474812-1518000100586.90%712463335.23%
377.Leo KomarovTORCenter484812-121121100765.26%1383880650.00%
378.Brandon DubinskyCBJCenter313912+519000100515.88%812653053.96%
379.Nick ShoreLAKCenter433912-312000011466.52%331564047.43%
380.Zack KassianEDMPravé krídlo473912-347010200605.00%83454530.77%
381.Carl HagelinPITĽavé krídlo483912-218000110913.30%661574847.06%
382.Joshua Ho-SangNYICenter2221012-720100001811.11%3131540.00%
383.Scott MayfieldNYIObranca3721012-237000000444.55%57596690.00%
384.Calvin de HaanNYIObranca3311112+118000000442.27%45656190.00%
385.Samuel GirardCOLObranca3611112-72070000392.56%22366150.00%
386.Adam PelechNYIObranca4411112+1322010100551.82%62828340.00%
387.Scott HartnellNSHĽavé krídlo317411-5522400104714.89%33103889.09%
388.Markus GranlundVANCenter467411-98231110868.14%431075740.46%
389.Drake CaggiulaEDMĽavé krídlo356511-941111105510.91%882547121.43%
390.Melker KarlssonSJSCenter396511-2180011104413.64%534051466.67%
391.Tommy WingelsCHICenter436511-4300022105012.00%1123146746.24%
392.Jared McCannFLACenter325611+117110120756.67%161342538.91%
393.Casey CizikasNYICenter405611-2150011004910.20%803454554.50%
394.Blake ColemanNJDCenter425611+838001100766.58%1013257847.37%
395.Cody CeciOTTObranca445611-68020010736.85%849610090.00%
396.Tim SchallerBOSCenter455611-328000000717.04%804359445.71%
397.Chris KunitzTBLĽavé krídlo465611+4250000004411.36%761652346.67%
398.Nate ThompsonOTTCenter404711+160011002615.38%712250156.46%
399.Matt HendricksWPGĽavé krídlo414711-1210000003411.76%743138950.14%
400.Matt CullenMINCenter464711-914010010547.41%112852451.03%
Zobrazujem 301-400 z 807<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>