Štatistiky hráčov - Body v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/182018/19
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 301-400 z 890<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
301.Matthew NietoCOLĽavé krídlo74151126+6140011108417.86%2756110430.77%
302.Trevor LewisLAKCenter68141226-62513223013410.45%12532103643.12%
303.Brian GibbonsNJDCenter59121426+10200035317216.67%355885243.14%
304.Travis ZajacNJDCenter63121426-8252612009113.19%6438112950.91%
305.Brandon SutterVANCenter61111526+8800041110610.38%5532105751.72%
306.Sam BennettCGYCenter82111526-18591300101577.01%14034118154.34%
307.Jason SpezzaDALCenter7881826-121241100301385.80%1626101555.82%
308.Brent SeabrookCHIObranca8171926-3382800001365.15%8517016360.00%
309.Josh MorrisseyWPGObranca8171926+15470100001026.86%139168165750.00%
310.Tomas Plekanec czeTORCenter7762026+1450000111444.17%6141116652.61%
311.Dion PhaneufLAKObranca7962026-154941100001344.48%16115415810.00%
312.Darnell NurseEDMObranca8262026+15670000211943.09%16115318250.00%
313.Mark JankowskiCGYCenter7217825-73323223011814.41%355196248.77%
314.Blake ColemanNJDCenter79131225+7500033201468.90%21657113846.93%
315.Andre BurakovskyWSHĽavé krídlo56121325+3272400518414.29%402677554.55%
316.Nick BoninoNSHCenter71121325+4200000008314.46%1872111154.33%
317.Tobias RiederLAKPravé krídlo78121325-12623000011410.53%9641114448.89%
318.Martin Frk czeDETPravé krídlo68111425-14145900009911.11%77107000.00%
319.Michael Frolik czeCGYPravé krídlo70101525-19260022111675.99%4835118545.83%
320.Erik JohnsonCOLObranca6291625+3580301311685.36%11413515780.00%
321.Thomas ChabotOTTObranca6391625-1214080000949.57%446411040.00%
322.Alex IafalloLAKCenter7591625+10120200101296.98%5333113346.67%
323.Alec MartinezLAKObranca7791625+33421101001118.11%10020617610.00%
324.Phillip DanaultMTLĽavé krídlo5281725034021120948.51%593886352.78%
325.Pavel Zacha czeNJDCenter6981725-3302511001127.14%702299243.86%
326.Evan RodriguesBUFĽavé krídlo4871825-1014160000917.69%192366942.39%
327.Vinnie HinostrozaCHIĽavé krídlo5071825+510150010868.14%261769143.82%
328.Thomas HickeyNYIObranca6952025+2024000000875.75%7611012480.00%
329.Brady SkjeiNYRObranca8242125-27390611101532.61%12711917250.00%
330.Zach PariseMINĽavé krídlo421592401423004011912.61%263771841.67%
331.Scott HartnellNSHĽavé krídlo62131124-3822500208215.85%822574620.00%
332.Derek GrantANACenter66121224+3113301006518.46%633973353.10%
333.Colton SceviourFLACenter76111324+6240013201417.80%8469102248.73%
334.Matt CalvertCBJĽavé krídlo6991524-10331122001088.33%613592334.09%
335.Damon SeversonNJDObranca7691524-8420400201217.44%1076214960.00%
336.Tyler BertuzziDETĽavé krídlo4871724-739120010838.43%533869212.50%
337.Zdeno Chara svkBOSObranca7371724+22600001301444.86%14111816720.00%
338.Vince DunnSTLObranca7551924+1202900111383.62%29591293100.00%
339.Jacob TroubaWPGObranca5532124+9340301201442.08%8410012050.00%
340.Dan HamhuisDALObranca8032124-633020010664.55%8211316160.00%
341.J.T. CompherCOLĽavé krídlo69131023-29204722321319.92%4565110445.12%
342.Brian BoyleNJDCenter69131023-94557002012010.83%1262691850.48%
343.Anthony DuclairCHIĽavé krídlo56111223-5163300219711.34%46267440.00%
344.Loui ErikssonVANĽavé krídlo50101323040312001019.90%73081442.86%
345.Mark LetestuCBJCenter8091423-17103623111118.11%6232102953.47%
346.Marcus FolignoMINĽavé krídlo7781523+2721200207910.13%1854483747.37%
347.Markus NutivaaraCBJObranca6171623+1314120010798.86%42409780.00%
348.Daniel WinnikMINĽavé krídlo8161723+527010000827.32%2753109944.72%
349.Kevin ShattenkirkNYRObranca4651823-14442120011945.32%44659330.00%
350.Deryk EngellandVGKObranca7951823+6240000001084.63%12615016030.00%
351.Samuel GirardCOLObranca7341923-1181130000844.76%466912890.00%
352.Ron HainseyTORObranca8041923+1220110220735.48%9116917500.00%
353.Sonny MilanoCBJĽavé krídlo5514822-8100400316920.29%28116410.00%
354.Jeff CarterLAKCenter2713922+426911218515.29%271148255.78%
355.Michael RafflPHIĽavé krídlo7613922+9281100309613.54%9050100859.09%
356.Tyson JostCOLCenter65121022-102658001011310.62%332695236.68%
357.Tim SchallerBOSCenter82121022-5420033001339.02%13259108945.78%
358.Denis MalginFLACenter51111122+461600307913.92%482470742.62%
359.Matt CullenMINCenter79111122-12001001010410.58%144294050.35%
360.Sven AndrighettoCOLPravé krídlo5081422-15103900201117.21%381872531.82%
361.Tyler EnnisMINĽavé krídlo7381422-1122300301156.96%513387525.00%
362.Jay BeagleWSHCenter7971522+3160011206510.77%694498458.52%
363.Tom PyattOTTĽavé krídlo8171522-12100012201036.80%5593113933.33%
364.Troy BrouwerCGYPravé krídlo7661622-753050100797.59%12542105946.54%
365.Michael Del ZottoVANObranca8261622-8480500001284.69%24412717060.00%
366.Brendan LeipsicVANĽavé krídlo5851722-414000011955.26%322276250.00%
367.Brenden DillonSJSObranca8151722-760000000885.68%19710714030.00%
368.Marco ScandellaBUFObranca8251722-15370401111383.62%9111419120.00%
369.Derrick PouliotVANObranca7131922-2239190130783.85%7911812680.00%
370.Artturi LehkonenMTLĽavé krídlo6612921-11203411301647.32%7123108936.67%
371.Marian Gaborik svkOTTPravé krídlo46111021+2243600008013.75%1296440.00%
372.Jujhar KhairaEDMĽavé krídlo69111021-7470112207315.07%1283987745.43%
373.Kevin ConnautonARIObranca73111021+32000003010210.78%1167211080.00%
374.Patrick SharpCHIĽavé krídlo70101121-16140400101436.99%462590255.21%
375.Adam LowryWPGCenter4581321+981200107011.43%1242867155.89%
376.Jordan WealPHICenter6981321-10123300111027.84%172589445.69%
377.Andrew MacDonaldPHIObranca6661521+830000120827.32%3613113110.00%
378.Matt BenningEDMObranca7361521+5490201201115.41%1498212620.00%
379.Jonas BrodinMINObranca7361521+2330030010777.79%3413915780.00%
380.Oscar KlefbomEDMObranca6651621-12181611112032.46%4913615080.00%
381.Kris RussellEDMObranca7841721-78020000904.44%9722314880.00%
382.Drake CaggiulaEDMĽavé krídlo6713720-133733111010412.50%1473390820.75%
383.Jesse PuljujarviEDMPravé krídlo6512820-1142200201368.82%67238690.00%
384.Andrew ShawMTLCenter51101020-8535700009410.64%802680754.29%
385.Jake VirtanenVANPravé krídlo75101020-11460000101307.69%1562989931.82%
386.Scott LaughtonPHICenter81101020-10420011001089.26%1262790151.99%
387.Nikita ZadorovCOLObranca7771320+4103010010947.45%27810614990.00%
388.Jan Rutta czeCHIObranca5761420-124240110718.45%246410980.00%
389.Jason DemersARIObranca6961420-437030020956.32%667914590.00%
390.Ian ColeCBJObranca6751520+1476010000845.95%9511611920.00%
391.Dylan DemeloSJSObranca6302020-134030000670.00%75708950.00%
392.Austin WatsonNSHĽavé krídlo7614519+21230045309614.58%1877893862.79%
393.Benoit PouliotBUFĽavé krídlo7413619-8221122408315.66%6934101336.36%
394.Nick CousinsARICenter7112719-73111001111910.08%1173991437.50%
395.Luke GlendeningDETCenter6911819-14171123208812.50%1378391158.03%
396.Melker KarlssonSJSCenter7181119-5260011107610.53%816994166.67%
397.Scottie UpshallSTLPravé krídlo6371219-146000020719.86%1192468453.33%
398.Brandon ManningPHIObranca65712190560100201116.31%1137611670.00%
399.Leo KomarovTORCenter74712190312311001146.14%21948116952.83%
400.Zack KassianEDMPravé krídlo7471219-892010200868.14%129986420.83%
Zobrazujem 301-400 z 890<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>