Štatistiky hráčov - Plus / mínus v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 501-600 z 807<<  Predchádzajúca  3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
501.Jason GarrisonVGKObranca4011-2000000050.00%415760.00%
502.Nicolas PetanWPGĽavé krídlo6000-2000000060.00%015460.00%
503.Beau BennettSTLPravé krídlo6000-2000000060.00%916533.33%
504.Dakota MermisARIObranca7000-2000000070.00%44740.00%
505.Jason DickinsonDALCenter7000-2600000040.00%1216957.89%
506.Tanner GlassCGYĽavé krídlo7000-2500000050.00%1646825.00%
507.Kevin GravelLAKObranca7011-20000000110.00%77890.00%
508.Chase BalisyFLACenter8000-2000000060.00%427936.67%
509.Filip Chlapik czeOTTCenter9022-20010000130.00%757746.34%
510.Kailer YamamotoEDMPravé krídlo9033-22010000230.00%631370.00%
511.Adam McQuaidBOSObranca9011-212000000140.00%15111410.00%
512.Paul PostmaBOSObranca12011-22000000130.00%1281240.00%
513.Chris BigrasCOLObranca15011-2200000080.00%12152080.00%
514.Alan QuineNYICenter17033-24000000130.00%28820738.46%
515.Phillip Di GiuseppeCARĽavé krídlo18011-26000000190.00%4561700.00%
516.Alex BiegaVANObranca23055-226000100450.00%77343430.00%
517.Gustav OlofssonMINObranca25022-214000000130.00%17222950.00%
518.Xavier OuelletDETObranca33044-24000000430.00%25334600.00%
519.Madison BoweyWSHObranca4001010-218000000370.00%35335420.00%
520.Anders LeeNYIĽavé krídlo48271542-328712002011323.89%542382480.00%
521.Sebastian AhoCARPravé krídlo45162137-31449003012912.40%341280046.15%
522.Gustav NyquistDETPravé krídlo4514923-31414001011312.39%262180333.33%
523.Timo MeierSJSPravé krídlo4410515-3351200101168.62%612362053.33%
524.Nick BjugstadFLACenter4591221-3100300001177.69%49865954.50%
525.Michael Frolik czeCGYPravé krídlo377815-310002211887.95%231863549.09%
526.Phillip DanaultMTLĽavé krídlo4371623-324021120848.33%522772152.72%
527.Alex ChiassonWSHPravé krídlo447310-3190012104814.58%392555130.56%
528.Patrik BerglundSTLCenter25639-3182400004812.50%471139153.37%
529.Ryan SuterMINObranca4762430-3221100020996.06%438312590.00%
530.Travis ZajacNJDCenter28527-3100111003215.62%361949652.40%
531.Tim SchallerBOSCenter455611-328000000717.04%804359445.71%
532.Ryan KeslerANACenter10325-392200101618.75%91316754.25%
533.Marcus SorensenSJSPravé krídlo15303-350000101030.00%15111590.00%
534.Tyson JostCOLCenter28358-310020000456.67%81136736.23%
535.Tyler MotteCBJĽavé krídlo30325-32000000397.69%461330335.71%
536.Matt HunwickPITObranca32325-314001111446.82%38475800.00%
537.Nolan PatrickPHICenter38369-314020000466.52%191346348.49%
538.Dion PhaneufOTTObranca4231013-327130000714.23%84868590.00%
539.Nick ShoreLAKCenter433912-312000011466.52%331564047.43%
540.Andy GreeneNJDObranca443710-313000000506.00%441039360.00%
541.Troy BrouwerCGYPravé krídlo4631013-349030100466.52%712861243.90%
542.Zack KassianEDMPravé krídlo473912-347010200605.00%83454530.77%
543.Marko Dano svkWPGCenter14202-340000201216.67%1239650.00%
544.Frank VatranoBOSCenter20202-316000000345.88%25819942.86%
545.Roman Polak czeTORObranca29246-332000000258.00%59464900.00%
546.Christian FolinLAKObranca31246-313000000229.09%85414710.00%
547.Logan ShawMTLCenter44268-34000110613.28%4825504100.00%
548.Tom KuhnhacklPITPravé krídlo44246-36010110424.76%97364530.00%
549.Magnus PaajarviSTLĽavé krídlo44224-38000000583.45%551449114.29%
550.David Kampf czeCHICenter11145-30000000911.11%5414952.94%
551.Shane PrinceNYICenter12112-37000000185.56%10314645.45%
552.Kyle CliffordLAKĽavé krídlo15112-39000000234.35%3341460.00%
553.Jakob ChychrunARIObranca18189-30020000442.27%26283980.00%
554.Jacob De La RoseMTLĽavé krídlo28134-310001100244.17%511627837.97%
555.William CarrierVGKĽavé krídlo28123-317000000352.86%75102480.00%
556.Cedric PaquetteTBLCenter31123-328000010352.86%581730944.40%
557.Jussi JokinenCBJĽavé krídlo33156-36020010432.33%111539260.24%
558.Ryan CallahanTBLPravé krídlo36156-323000100621.61%752246033.33%
559.Casey NelsonBUFObranca2000-3400000010.00%00310.00%
560.Zach TrotmanPITObranca3000-3000000060.00%12390.00%
561.Janne KuokkanenCARCenter4000-3000000060.00%11450.00%
562.Calle RosenTORObranca4011-3400000050.00%10520.00%
563.Tyler GraovacWSHCenter5000-3200000010.00%513433.33%
564.Austin CzarnikBOSCenter6011-3000000040.00%306651.85%
565.Jack RoslovicWPGCenter6000-30000000110.00%316050.00%
566.Andrew MangiapaneCGYĽavé krídlo8000-3000000050.00%8469100.00%
567.Zac DalpeCBJCenter10000-313000000170.00%347730.43%
568.Jordan SzwarzBOSPravé krídlo10033-30010000180.00%7712242.86%
569.Korbinian HolzerANAObranca12000-3400000090.00%1881440.00%
570.Matt BartkowskiCGYObranca13011-34000000100.00%2191540.00%
571.Josh GorgesBUFObranca22022-31500000070.00%43373300.00%
572.Niklas HjalmarssonARIObranca22044-32010000170.00%7544610.00%
573.Brandon DavidsonEDMObranca24022-313000100240.00%48413830.00%
574.Victor AntipinBUFObranca24044-312010000230.00%9193650.00%
575.Jannik HansenSJSPravé krídlo26044-315000100300.00%22933266.67%
576.Oskar SundqvistSTLCenter30033-312000000330.00%351134443.45%
577.Braydon CoburnTBLObranca39077-327000000420.00%37426470.00%
578.Evgeni MalkinPITCenter45212849-4451024006213815.22%241484443.49%
579.Ryan Nugent-HopkinsEDMCenter46161531-42047111110615.09%372881349.24%
580.Wayne SimmondsPHIPravé krídlo47161329-442812114110914.68%783386857.14%
581.Anthony ManthaDETPravé krídlo43151429-43769002010114.85%432272725.00%
582.Patric HornqvistPITPravé krídlo45151429-428814000014610.27%844478247.62%
583.Patrick MarleauTORĽavé krídlo4815924-4824005112012.50%511582654.05%
584.Brett ConnollyWSHPravé krídlo3912315-4103300104129.27%501346052.94%
585.Alexander KerfootCOLCenter42111930-42431400004126.83%171656437.45%
586.Anthony DuclairCHIĽavé krídlo369716-4103300117112.68%30174840.00%
587.Justin AbdelkaderDETĽavé krídlo4181321-4382500006013.33%1082369250.98%
588.Mats ZuccarelloNYRPravé krídlo4682533-4241120032958.42%413887131.25%
589.Justin WilliamsCARPravé krídlo4782129-44621000101097.34%452678540.00%
590.Tyler BozakTORCenter4781624-414160020898.99%301072352.16%
591.Vladimir Sobotka czeSTLĽavé krídlo4981422-434031120908.89%702385951.02%
592.Loui ErikssonVANĽavé krídlo3561016-44030100669.09%62057538.46%
593.Tommy WingelsCHICenter436511-4300022105012.00%1123146746.24%
594.Scottie UpshallSTLPravé krídlo466915-4380000204712.77%871551766.67%
595.Sam BennettCGYCenter4661117-433120010866.98%621965254.26%
596.John CarlsonWSHObranca4863137-42231700211394.32%338312560.00%
597.Tyson BarrieCOLObranca3442327-4142120020834.82%14357260.00%
598.Michael MathesonFLAObranca4441014-432000121795.06%27659050.00%
599.Joe MorrowMTLObranca26347-422030000407.50%39314270.00%
600.John HaydenCHICenter393811-443001100486.25%1031941245.45%
Zobrazujem 501-600 z 807<<  Predchádzajúca  3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  Nasledujúca  >>