Štatistiky hráčov - Plus / mínus v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-100 z 811<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Brad MarchandBOSĽavé krídlo37202848+2437712122110020.00%201773333.77%
2.Victor HedmanTBLObranca4462733+243211202101254.80%7758112750.00%
3.Zdeno Chara svkBOSObranca454913+2429000020735.48%927910550.00%
4.William KarlssonVGKCenter46251540+2383622519725.77%202684446.49%
5.Patrice BergeronBOSCenter40192039+2322612113014213.38%283278857.61%
6.Jaden SchwartzSTLĽavé krídlo30142135+2384500206322.22%251157738.78%
7.Reilly SmithVGKPravé krídlo46122436+221847013110211.76%281682930.00%
8.Josh MansonANAObranca4831922+2150000100744.05%98629920.00%
9.Brayden PointTBLCenter47192443+202036247311416.67%103090348.15%
10.Jonathan MarchessaultVGKCenter43172744+202437001115510.97%471474047.06%
11.Dustin BrownLAKPravé krídlo47151833+183357002111513.04%1341992232.43%
12.Charlie McAvoyBOSObranca4552025+1837260010519.80%1025610270.00%
13.Esa LindellDALObranca4851520+1810260000975.15%507310520.00%
14.Sean CouturierPHICenter47262147+171569005114118.44%4626100454.06%
15.Vladimir TarasenkoSTLPravé krídlo49202545+1711311003119810.10%46239700.00%
16.Anze KopitarLAKCenter47183048+1714314014010616.98%3030103254.08%
17.Yanni GourdeTBLCenter47151631+17254512208018.75%302775342.81%
18.Radek Faksa czeDALCenter47121123+17160011307915.19%553267452.72%
19.Ondrej Palat czeTBLĽavé krídlo4682230+174381100958.42%664280217.39%
20.Drew DoughtyLAKObranca4772532+173021011411265.56%736712820.00%
21.Darnell NurseEDMObranca4761218+17440000211095.50%898410080.00%
22.Anton StralmanTBLObranca454812+1714000000785.13%60489480.00%
23.Jonas BrodinMINObranca484610+1724000010439.30%199610310.00%
24.Patrik NemethCOLObranca323811+1729000200368.33%29996070.00%
25.Matt NiskanenWSHObranca3431013+1714000110674.48%60437580.00%
26.Brayden SchennSTLCenter49192847+1638513006112515.20%832095645.57%
27.Gabriel LandeskogCOLĽavé krídlo42171835+162057011010316.50%663184948.17%
28.Calle JarnkrokNSHCenter45101424+1661322206216.13%182372051.98%
29.Auston MatthewsTORCenter39211536+15426003212416.94%63972654.70%
30.Dan GirardiTBLObranca453811+1512000110476.38%661017540.00%
31.Brayden McNabbVGKObranca432810+1540000010533.77%1271088660.00%
32.Michael GrabnerNYRPravé krídlo4720424+141000002010519.05%442268420.00%
33.Steven StamkosTBLCenter47173754+14161226001013612.50%341789148.68%
34.Johnny GaudreauCGYĽavé krídlo47154055+1410318003013611.03%7889920.00%
35.Zach HymanTORCenter4981725+1426001210849.52%753387143.30%
36.John KlingbergDALObranca4864046+141411500201145.26%276011310.00%
37.Deryk EngellandVGKObranca4531215+1416000000634.76%63908880.00%
38.Sean MonahanCGYCenter46212142+1314711007211418.42%161285150.76%
39.Brian GibbonsNJDCenter45121123+13140034316119.67%273765437.50%
40.Michael RafflPHIĽavé krídlo479716+13221100306114.75%623163060.38%
41.Dougie HamiltonCGYObranca4781422+13322400411465.48%4245995100.00%
42.Carl GunnarssonSTLObranca41426+13140000103112.90%25646490.00%
43.Nate SchmidtVGKObranca4631720+138040010654.62%257110350.00%
44.Matt GrzelcykBOSObranca27156+138000000352.86%13174350.00%
45.Robert HaggPHIObranca47156+1320000000571.75%162668830.00%
46.Adrian KempeLAKĽavé krídlo4614923+12351100307119.72%531161139.47%
47.Ondrej Kase czeANAPravé krídlo32121022+1260100307116.90%131744621.43%
48.Michal Kempny czeCHIObranca22156+1210000000342.94%19273360.00%
49.Alexei EmelinNSHObranca44178+1220000000392.56%11363816100.00%
50.Adam PelechNYIObranca4511112+1222010100591.69%65848530.00%
51.Ryan McDonaghNYRObranca4302222+1220060000660.00%4911310280.00%
52.Brandon CarloBOSObranca45055+1224000100440.00%47468520.00%
53.Jamie BennDALĽavé krídlo48192746+1133514012014513.10%833193155.26%
54.Connor McDavidEDMCenter47153853+1112311033114310.49%1529100540.87%
55.Nino NiederreiterMINPravé krídlo3113619+11206700316619.70%271147050.00%
56.Leon DraisaitlEDMCenter43122739+111614221110511.43%231280453.46%
57.Jesse PuljujarviEDMPravé krídlo309514+1121100208011.25%36124240.00%
58.William NylanderTORCenter4992433+1143700311128.04%13781951.40%
59.Tyler PitlickDALPravé krídlo468816+1180000107111.27%712759632.35%
60.Mikhail SergachevTBLObranca4781927+11282110050918.79%59377490.00%
61.Jake DotchinTBLObranca363710+1125000100368.33%69486030.00%
62.Thomas HickeyNYIObranca362911+118000000494.08%42546420.00%
63.Calvin de HaanNYIObranca3311112+118000000442.27%45656190.00%
64.Nikita KucherovTBLPravé krídlo47273461+1028322004016416.46%17795875.00%
65.Nathan MacKinnonCOLCenter46233659+1032818017215514.84%231289343.47%
66.Mark StoneOTTPravé krídlo44182644+10618123110317.48%452791856.36%
67.Tyler ToffoliLAKCenter47181230+10658003114812.16%35676335.29%
68.Tyler JohnsonTBLCenter46162137+10123922309816.33%243478549.70%
69.David PerronVGKĽavé krídlo40112738+10341700327215.28%741070837.19%
70.Danton HeinenBOSCenter41102131+1080911207014.29%302565218.18%
71.Alex PietrangeloSTLObranca4582432+10122701311256.40%249811460.00%
72.Nicolas DeslauriersMTLĽavé krídlo27639+10140001103318.18%11315301100.00%
73.Stephen JohnsDALObranca455510+1024000000707.14%107827850.00%
74.Jake MuzzinLAKObranca4442226+1030260000974.12%110829910.00%
75.Andrew CoppWPGCenter4841014+108000100636.35%572865649.78%
76.Christian DjoosWSHObranca39369+108000000387.89%16305470.00%
77.Brent SeabrookCHIObranca4621113+1024020000712.82%46909130.00%
78.Jonathan ToewsCHICenter47141731+93614000013710.22%251792957.54%
79.Claude GirouxPHICenter47144155+91442100009414.89%171496058.23%
80.Alex TuchVGKPravé krídlo4291322+912260010979.28%503062144.71%
81.Andrew LaddNYIĽavé krídlo429918+9220012107312.33%401871016.67%
82.Mark GiordanoCGYObranca4781422+9391711321206.67%479611510.00%
83.Marian Gaborik svkLAKPravé krídlo257714+9161300005014.00%853660.00%
84.Brandon MontourANAObranca4661420+928371230996.06%62468910.00%
85.Dmitry OrlovWSHObranca4861016+912010010837.23%807111130.00%
86.Ryan GetzlafANACenter2452328+9180500004910.20%362450046.61%
87.Tyler MyersWPGObranca4851823+9283141120836.02%336610020.00%
88.Ron HainseyTORObranca4931417+914110110436.98%6610110930.00%
89.Francois BeaucheminANAObranca40279+914020000573.51%56817280.00%
90.Marc StaalNYRObranca46167+98000000412.44%46598280.00%
91.Alex OvechkinWSHĽavé krídlo48292251+820919005320014.50%931394833.33%
92.David Pastrnak czeBOSPravé krídlo45202444+816614001012516.00%331681423.81%
93.Mark ScheifeleWPGCenter38152338+81061311208417.86%341979852.33%
94.PK SubbanNSHObranca45102434+84431600101059.52%6744108733.33%
95.Tanner PearsonLAKĽavé krídlo4791726+8141300211018.91%551776545.76%
96.Oliver BjorkstrandCBJPravé krídlo4781826+89250020829.76%40256640.00%
97.Ryan SpoonerBOSCenter2571017+821300304316.28%26835150.00%
98.Riley NashBOSCenter4461521+810010010698.70%604268150.88%
99.Stefan NoesenNJDPravé krídlo375813+821000010539.43%442544633.33%
100.Blake ColemanNJDCenter435611+838001100786.41%1023259447.43%
Zobrazujem 1-100 z 811<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>