Štatistiky hráčov - Trestné minúty v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 601-700 z 807<<  Predchádzajúca  3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
601.Gabriel DumontOTTCenter2511206000000333.03%561322746.88%
602.Jussi JokinenCBJĽavé krídlo33156-36020010432.33%111539260.24%
603.Jason DickinsonDALCenter7000-2600000040.00%1216957.89%
604.Brad MaloneEDMCenter70000600000090.00%1935667.74%
605.Brooks LaichLAKCenter12011-56000000100.00%22513548.62%
606.Phillip Di GiuseppeCARĽavé krídlo18011-26000000190.00%4561700.00%
607.Curtis LazarCGYPravé krídlo32055-66000000240.00%581230439.29%
608.Marcus SorensenSJSPravé krídlo15303-350000101030.00%15111590.00%
609.Liam O'BrienWSHCenter30000500000010.00%40210.00%
610.Tanner GlassCGYĽavé krídlo7000-2500000050.00%1646825.00%
611.Michael ChaputVANCenter9000-4500000020.00%1628958.11%
612.Auston MatthewsTORCenter38201535+16426003212116.53%63970854.07%
613.Chris TierneySJSCenter4511819+442323107015.71%132370152.86%
614.Jason PominvilleBUFPravé krídlo4691120-1142300008910.11%172469762.50%
615.Jimmy VeseyNYRĽavé krídlo479716-640100108111.11%582166056.00%
616.William NylanderTORCenter4892332+1243700311078.41%13780151.56%
617.Ondrej Palat czeTBLĽavé krídlo4682230+174381100958.42%664280217.39%
618.Drake CaggiulaEDMĽavé krídlo356511-941111105510.91%882547121.43%
619.Loui ErikssonVANĽavé krídlo3561016-44030100669.09%62057538.46%
620.Marc-Edouard VlasicSJSObranca446915+34120121876.90%14879980.00%
621.Brandon SutterVANCenter26448+14000211488.33%241244551.38%
622.Anders BjorkBOSĽavé krídlo284812+242300002814.29%19113540.00%
623.Colin WilsonCOLĽavé krídlo354812+14140010498.16%251646450.00%
624.Riley SheahanPITCenter4841014-24000100567.14%342869456.84%
625.Jordan OesterleCHIObranca213710+44120000456.67%24354420.00%
626.Jimmy HayesNJDPravé krídlo23369+141100202711.11%38330040.00%
627.Thomas ChabotOTTObranca25369-14030000339.09%21143810.00%
628.Alex IafalloLAKCenter4431013+44020000863.49%221869957.14%
629.Marko Dano svkWPGCenter14202-340000201216.67%1239650.00%
630.Nikolay GoldobinVANĽavé krídlo14224-840000001513.33%33169100.00%
631.Mario KempeARIPravé krídlo18224-140000002010.00%201120038.57%
632.Carter RowneyPITPravé krídlo27224-740011001612.50%521728450.65%
633.Artturi LehkonenMTLĽavé krídlo31246-114000000702.86%30950140.00%
634.Christopher TanevVANObranca31268+54000200267.69%15426170.00%
635.Brendan LeipsicVGKĽavé krídlo3521113+44000000583.45%251343262.50%
636.Chandler StephensonWSHCenter352810+740000001513.33%141842461.54%
637.Logan ShawMTLCenter44268-34000110613.28%4825504100.00%
638.Will ButcherNJDObranca4522527040160000573.51%14387330.00%
639.Michael AmadioLAKCenter10101-24000000616.67%416848.48%
640.Tyler BertuzziDETĽavé krídlo12178+34000000214.76%2071870.00%
641.Josh LeivoTORĽavé krídlo12123+14000000195.26%23131100.00%
642.Jay BouwmeesterSTLObranca18112+64000000185.56%7283490.00%
643.Jordan SchroederCBJCenter19112-44000000205.00%13214460.00%
644.Gabriel BourqueCOLĽavé krídlo21123+14000000156.67%532324640.00%
645.Jakub Jerabek czeMTLObranca21134+14000000195.26%20323630.00%
646.Ryan MurrayCBJObranca24145+74000000244.17%13424200.00%
647.Julius HonkaDALObranca24123+24000000224.55%10163320.00%
648.MacKenzie WeegarFLAObranca28134-14000000283.57%48314030.00%
649.Taylor LeierPHIĽavé krídlo32134-54000000412.44%81834660.00%
650.Christoph BertschyMINCenter1000+1400000000.00%0060.00%
651.Casey NelsonBUFObranca2000-3400000010.00%00310.00%
652.Anthony PelusoWSHPravé krídlo20000400000000.00%40100.00%
653.Samuel MorinPHIObranca2000+1400000010.00%71320.00%
654.Jordan SchmaltzSTLObranca40000400000000.00%15510.00%
655.Calle RosenTORObranca4011-3400000050.00%10520.00%
656.Kenny AgostinoBOSĽavé krídlo5011-14010000110.00%41610.00%
657.Tanner FritzNYICenter6000-5400000020.00%1125941.67%
658.Kyle CriscuoloBUFCenter8000-4400000050.00%1236844.44%
659.Dominic ToninatoCOLCenter10011+2400000040.00%627948.33%
660.Korbinian HolzerANAObranca12000-3400000090.00%1881440.00%
661.Matt BartkowskiCGYObranca13011-34000000100.00%2191540.00%
662.Gabriel CarlssonCBJObranca1402204000000180.00%10101590.00%
663.Alan QuineNYICenter17033-24000000130.00%28820738.46%
664.Iiro PakarinenEDMPravé krídlo19011-14000000170.00%37919520.00%
665.Brad HuntVGKObranca23099+14060000420.00%9173960.00%
666.Jori LehteraPHICenter29033-54000000150.00%31930555.68%
667.Xavier OuelletDETObranca33044-24000000430.00%25334600.00%
668.Joakim RyanSJSObranca36055+84000100580.00%17515840.00%
669.Mika ZibanejadNYRCenter38141226-82612002010513.33%312768151.79%
670.Alex DeBrincatCHIPravé krídlo46141428+323600108716.09%221166945.83%
671.Ryan O'ReillyBUFCenter45111930-1526602111169.48%292591361.39%
672.Bo HorvatVANCenter28101020+525611206515.38%151252252.45%
673.Jesse PuljujarviEDMPravé krídlo309514+1121100208011.25%36124240.00%
674.Ryan SpoonerBOSCenter2571017+821300304316.28%26835150.00%
675.Drew StaffordNJDPravé krídlo347310-1323400107010.00%341050546.00%
676.Denis MalginFLACenter25538+120100103315.15%16631841.94%
677.Shea TheodoreVGKObranca3141115+72160010606.67%11426080.00%
678.Dmitrij Jaskin czeSTLPravé krídlo434812+62010000695.80%109285109.09%
679.Zack MitchellMINPravé krídlo21325-121100101618.75%251022646.67%
680.Tyler MotteCBJĽavé krídlo30325-32000000397.69%461330335.71%
681.Ryan EllisNSHObranca7224+120000001414.29%3161450.00%
682.Justin BaileyBUFPravé krídlo7213-220000001020.00%105840.00%
683.Jacob JosefsonBUFCenter19224020000001612.50%162021747.21%
684.Joshua Ho-SangNYICenter2221012-720100001811.11%3131540.00%
685.Joakim NordstromCARĽavé krídlo46224-92000000623.23%572751043.64%
686.Vadim ShipachyovVGKCenter3101+32000010333.33%103257.14%
687.Peter Cehlarik svkBOSĽavé krídlo5112+22000000333.33%327450.00%
688.Zach PariseMINĽavé krídlo8112-42000000205.00%5101320.00%
689.Dylan StromeARICenter1110102000000128.33%5713744.68%
690.Scott WilsonBUFĽavé krídlo34112-52000000263.85%601131583.33%
691.Samuel GirardCOLObranca3611112-72070000392.56%22366150.00%
692.Colby CaveBOSCenter10000200000000.00%011260.00%
693.Nicholas MerkleyARIPravé krídlo10000200000000.00%00140.00%
694.Trevor CarrickCARObranca10000200000010.00%0080.00%
695.Maxim MaminFLACenter10000200000000.00%01100.00%
696.Justin KloosMINCenter10000200000000.00%0090.00%
697.Andrew CrescenziLAKCenter20000200000000.00%401650.00%
698.Filip Chytil czeNYRCenter2000-2200000000.00%101312.50%
699.Brendan GuhleBUFObranca2011+2200000050.00%00340.00%
700.Martin Marincin svkTORObranca2000-2200000000.00%14340.00%
Zobrazujem 601-700 z 807<<  Predchádzajúca  3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  Nasledujúca  >>