Štatistiky hráčov - Odohrané zápasy v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-100 z 307<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Dougie HamiltonCGYObranca82172744+16461200412706.30%8380176633.33%
2.Ivan ProvorovPHIObranca82172441+17202500202038.37%14816919810.00%
3.Aaron EkbladFLAObranca82162238+97151100411898.47%6912119180.00%
4.PK SubbanNSHObranca82164359+188252501202077.73%11190197833.33%
5.John CarlsonWSHObranca8215536803243200412376.33%4714620330.00%
6.Oliver Ekman-LarssonARIObranca82142842-284461500302026.93%1607919420.00%
7.Matt DumbaMINObranca82143650+154121201421767.95%1361121953100.00%
8.Mark GiordanoCGYObranca8213253806311011422146.07%9316120330.00%
9.Jeff PetryMTLObranca82123042-302862300201786.74%16713819270.00%
10.Brent BurnsSJSObranca82125567-164652701213323.61%7913620700.00%
11.Dmitry OrlovWSHObranca82102131+10220400201258.00%12811618970.00%
12.Drew DoughtyLAKObranca82105060+235432011412054.88%12712822010.00%
13.Colin MillerVGKObranca82103141-45351701201775.65%165641587100.00%
14.Jaccob SlavinCARObranca8282230+1101200111545.19%4715418530.00%
15.John KlingbergDALObranca8285967+102612300302043.92%4410919750.00%
16.Keith YandleFLAObranca8284856+73511802101794.47%2610120090.00%
17.Olli MaattaPITObranca8272229-1280800301644.27%13111515380.00%
18.Michael Del ZottoVANObranca8261622-8480500001284.69%24412717060.00%
19.Tyler MyersWPGObranca8263036+94831711311504.00%6811917570.00%
20.Colton ParaykoSTLObranca8262935-7132900002122.83%12014118550.00%
21.Darnell NurseEDMObranca8262026+15670000211943.09%16115318250.00%
22.Marco ScandellaBUFObranca8251722-15370401111383.62%9111419120.00%
23.Jake GardinerTORObranca8254752+93211500001333.76%5110318480.00%
24.Cody CeciOTTObranca8251419-27120500101433.50%16317119140.00%
25.Brady SkjeiNYRObranca8242125-27390611101532.61%12711917250.00%
26.Michael StoneCGYObranca823710-1128010000983.06%10615813740.00%
27.Mark PysykFLAObranca8231316-8200000001062.83%10212315390.00%
28.Duncan KeithCHIObranca8223032-292821000101871.07%4116519540.00%
29.Karl AlznerMTLObranca8211112-740000100841.19%14114416470.00%
30.Marc-Edouard VlasicSJSObranca81112132+9341301211616.83%2617418270.00%
31.Michael MathesonFLAObranca81101727-1611401211675.99%5313717290.00%
32.Mattias EkholmNSHObranca81102434+254651311101357.41%7511719100.00%
33.Josh MorrisseyWPGObranca8171926+15470100001026.86%139168165750.00%
34.John MooreNJDObranca8171118+3470211221414.96%13510516210.00%
35.Brent SeabrookCHIObranca8171926-3382800001365.15%8517016360.00%
36.Will ButcherNJDObranca8153944+183230010885.68%216213020.00%
37.Justin BraunSJSObranca8152833+7280000001154.35%14315217280.00%
38.Brenden DillonSJSObranca8151722-760000000885.68%19710714030.00%
39.David SavardCBJObranca8141216+2320001001452.76%14414315700.00%
40.Jonathan EricssonDETObranca8131013-747000100863.49%133841564100.00%
41.Andy GreeneNJDObranca8131013-921000000933.23%8418817120.00%
42.Brooks OrpikWSHObranca8101010-968000000540.00%21816815690.00%
43.Nick JensenDETObranca8101515-8270100001070.00%718813170.00%
44.Nick LeddyNYIObranca80103242-422041400111536.54%9510417940.00%
45.Brandon MontourANAObranca8092332+164251212501605.62%968316380.00%
46.Esa LindellDALObranca8072027+19242800001375.11%9212317670.00%
47.Josh MansonANAObranca8073037+34620001201175.98%1809916290.00%
48.Brian DumoulinPITObranca8051318-5300000101024.90%10113216500.00%
49.Anton StralmanTBLObranca8041418+29180000001313.05%10410017190.00%
50.Ron HainseyTORObranca8041923+1220110220735.48%9116917500.00%
51.Dan HamhuisDALObranca8032124-633020010664.55%8211316160.00%
52.Noah HanifinCARObranca79102232-20211700311656.06%816914900.00%
53.Mikhail SergachevTBLObranca7993140+113831600501416.38%906412140.00%
54.Kris LetangPITObranca7994251-95642001102224.05%10910820010.00%
55.Dion PhaneufLAKObranca7962026-154941100001344.48%16115415810.00%
56.Deryk EngellandVGKObranca7951823+6240000001084.63%12615016030.00%
57.Niklas KronwallDETObranca7942327-14362150000765.26%8210714640.00%
58.Trevor Van RiemsdykCARObranca7931316+9200000101112.70%2511313470.00%
59.Seth JonesCBJObranca78164157+103072400412496.43%9212419190.00%
60.Alex PietrangeloSTLObranca78153954+82231301512166.94%4816420080.00%
61.Shayne GostisbeherePHIObranca78135265+102573300212215.88%5311616740.00%
62.Alex GoligoskiARIObranca78122335-3126311003111910.08%11415418160.00%
63.Ryan SuterMINObranca7864551-13412301201494.03%7813820890.00%
64.Kris RussellEDMObranca7841721-78020000904.44%9722314880.00%
65.Adam PelechNYIObranca7831619+7280201101062.83%10014215040.00%
66.Derek ForbortLAKObranca7811718+1849000000781.28%14215616220.00%
67.Victor HedmanTBLObranca77174663+325422602102167.87%139110199150.00%
68.Zach WerenskiCBJObranca77162137+81631000312077.73%589217390.00%
69.Trevor DaleyDETObranca779716-5360013411038.74%2412515940.00%
70.Alec MartinezLAKObranca7791625+33421101001118.11%10020617610.00%
71.Nikita ZadorovCOLObranca7771320+4103010010947.45%27810614990.00%
72.Dan GirardiTBLObranca7761218+1827110110936.45%13315513390.00%
73.Jordie BennMTLObranca7741115-2340000001063.77%9015314610.00%
74.Jack JohnsonCBJObranca773811-622000010883.41%10113515060.00%
75.Torey KrugBOSObranca7614455903652411401977.11%797315510.00%
76.Damon SeversonNJDObranca7691524-8420400201217.44%1076214960.00%
77.Justin FaulkCARObranca7682331-264831900302113.79%1289016930.00%
78.Morgan RiellyTORObranca7664652-41412500001823.30%488416420.00%
79.Nate SchmidtVGKObranca7653136+191611100101034.85%4112116910.00%
80.Brayden McNabbVGKObranca7651015+2652000010885.68%22517615320.00%
81.Connor MurphyCHIObranca7621214-3340000001091.83%13810112450.00%
82.Alexei EmelinNSHObranca76189+940000000591.69%1811091283100.00%
83.Brandon CarloBOSObranca76066+1045000100760.00%89841463100.00%
84.Roman JosiNSHObranca75143953+242472001312535.53%8012018360.00%
85.Stephen JohnsDALObranca758715+10410001201216.61%20115513160.00%
86.Vince DunnSTLObranca7551924+1202900111383.62%29591293100.00%
87.Jake MuzzinLAKObranca7483442+104041401101545.19%17012316030.00%
88.Travis HamonicCGYObranca7411011-9790000001070.93%8312415320.00%
89.Kevin ConnautonARIObranca73111021+32000003010210.78%1167211080.00%
90.Zdeno Chara svkBOSObranca7371724+22600001301444.86%14111816720.00%
91.Matt BenningEDMObranca7361521+5490201201115.41%1498212620.00%
92.Jonas BrodinMINObranca7361521+2330030010777.79%3413915780.00%
93.Rasmus RistolainenBUFObranca7363541-254812300111823.30%20611119350.00%
94.Nick HoldenBOSObranca7341317-514030000805.00%1368313880.00%
95.Samuel GirardCOLObranca7341923-1181130000844.76%466912890.00%
96.TJ BrodieCGYObranca7342832-161811100001183.39%249917290.00%
97.Greg PaterynDALObranca7311213+6500000001001.00%15514814320.00%
98.Robert BortuzzoSTLObranca724913+1141000010765.26%12110810660.00%
99.Sami VatanenNJDObranca7242832-74011301001452.76%9210516140.00%
100.Braydon CoburnTBLObranca7211415+340000000731.37%777511540.00%
Zobrazujem 1-100 z 307<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4  Nasledujúca  >>