Štatistiky hráčov - Odohrané zápasy v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-100 z 255<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Olli MaattaPITObranca212911-36030000395.13%23283990.00%
2.Alex GoligoskiARIObranca212810-1010020011296.90%34254820.00%
3.Jason DemersARIObranca21268-617020000375.41%26254840.00%
4.Oliver Ekman-LarssonARIObranca212911-166140000573.51%52205310.00%
5.Kris LetangPITObranca2111415-1216180100651.54%31315450.00%
6.Brian DumoulinPITObranca21112-62000000283.57%24324390.00%
7.Luke SchennARIObranca21022-714000000180.00%68313350.00%
8.Alex PietrangeloSTLObranca2071118+842601216610.61%13325250.00%
9.Zach WerenskiCBJObranca206612+841300215211.54%12224470.00%
10.Joel EdmundsonSTLObranca20527+3140000003613.89%35563980.00%
11.Kevin ShattenkirkNYRObranca2051217-6222900114012.50%19314230.00%
12.Seth JonesCBJObranca203912+70020010585.17%20334830.00%
13.Morgan RiellyTORObranca203141704170000506.00%9204240.00%
14.Jeff PetryMTLObranca20235-910020000405.00%57274310.00%
15.Vince DunnSTLObranca20213+58000000355.71%1014334100.00%
16.Nikita ZaitsevTORObranca20257+6120000001612.50%41564610.00%
17.Brady SkjeiNYRObranca2023506010010414.88%34303930.00%
18.John CarlsonWSHObranca2021416-814180011603.33%15315430.00%
19.Colton ParaykoSTLObranca20167+64110000521.92%31214260.00%
20.Dmitry OrlovWSHObranca20123-36000000372.70%33244690.00%
21.Jake GardinerTORObranca20178+116130000195.26%9234490.00%
22.Mike GreenDETObranca2011617+616090000342.94%26224690.00%
23.Ryan MurrayCBJObranca20134+54000000195.26%11353480.00%
24.Robert BortuzzoSTLObranca20134+114000010263.85%46293130.00%
25.Jonathan EricssonDETObranca20134+312000000273.70%26143970.00%
26.Marc StaalNYRObranca20123-32000000156.67%21273560.00%
27.Jack JohnsonCBJObranca20134-34000010214.76%16373760.00%
28.Victor MeteMTLObranca2003302020000190.00%1243160.00%
29.Ron HainseyTORObranca20099+52000000160.00%34394380.00%
30.Trevor DaleyDETObranca20011-310000000260.00%11244290.00%
31.Xavier OuelletDETObranca20011-12000000280.00%12273210.00%
32.Ryan McDonaghNYRObranca2001212+412030000380.00%19424660.00%
33.Brooks OrpikWSHObranca20033-622000000100.00%57504460.00%
34.Nick JensenDETObranca2006609010000230.00%18213030.00%
35.Karl AlznerMTLObranca20044-48000100150.00%35314130.00%
36.Mikhail SergachevTBLObranca195914+981500303713.51%2072620.00%
37.John KlingbergDALObranca1941418-12180010488.33%4314530.00%
38.Esa LindellDALObranca19437+32230000449.09%18214090.00%
39.Drew DoughtyLAKObranca194812+316261120577.02%27265140.00%
40.Shea WeberMTLObranca194913-48240110557.27%52455020.00%
41.Carl GunnarssonSTLObranca19314+1040000101816.67%14353410.00%
42.Jan Rutta czeCHIObranca19369+4121300002611.54%12273780.00%
43.Jake MuzzinLAKObranca1921012+314140000484.17%40404390.00%
44.Anton StralmanTBLObranca19246+154000000306.67%16193930.00%
45.Victor HedmanTBLObranca1921315+616170110405.00%2621482100.00%
46.Oscar KlefbomEDMObranca19246-74021100613.28%13414500.00%
47.Ivan ProvorovPHIObranca19268-36010000484.17%37524730.00%
48.David SavardCBJObranca19246-110000000395.13%33343780.00%
49.Adam LarssonEDMObranca19213-212000000375.41%77354180.00%
50.Brent SeabrookCHIObranca19167+220020000342.94%24394100.00%
51.Michael Del ZottoVANObranca19167-98020000392.56%36344470.00%
52.Kris RussellEDMObranca19156+22020000195.26%14483330.00%
53.Jordie BennMTLObranca19145+27000000273.70%17383510.00%
54.Derek ForbortLAKObranca19055+612000000250.00%32444070.00%
55.Marco ScandellaBUFObranca19044-410010100390.00%27294530.00%
56.Darnell NurseEDMObranca19044+123000000510.00%41313920.00%
57.Dan GirardiTBLObranca19033+36000000220.00%31463180.00%
58.Robert HaggPHIObranca19022+810000000250.00%62283740.00%
59.Braydon CoburnTBLObranca19055+49000000160.00%12233240.00%
60.Jake McCabeBUFObranca19033-69000000170.00%30293670.00%
61.Duncan KeithCHIObranca1901010-48020000450.00%7364770.00%
62.Ben HuttonVANObranca19033+44020100410.00%10204300.00%
63.Brandon MontourANAObranca18549+282411204411.36%15183740.00%
64.PK SubbanNSHObranca184812-4141700004010.00%24164520.00%
65.Nick LeddyNYIObranca1841014+16240000439.30%23213940.00%
66.Ryan SuterMINObranca183811-14040010397.69%12354850.00%
67.Aaron EkbladFLAObranca18358+521030000397.69%13304300.00%
68.Jared SpurgeonMINObranca1831114-14140010378.11%17374570.00%
69.Mattias EkholmNSHObranca1838110101411002810.71%24284520.00%
70.John MooreNJDObranca18257-16001111238.70%31203550.00%
71.TJ BrodieCGYObranca1821012-66170000267.69%3274480.00%
72.Zdeno Chara svkBOSObranca18246+619000020258.00%46264280.00%
73.Joshua MorrisseyWPGObranca18235+3120000002010.00%373934050.00%
74.Mark PysykFLAObranca18213-46000000229.09%20253350.00%
75.Keith YandleFLAObranca18279+812020100345.88%7234290.00%
76.Deryk EngellandVGKObranca18279+96000000258.00%29323540.00%
77.Colin MillerVGKObranca182810-512270000326.25%28123250.00%
78.Andreas BorgmanTORObranca18235-414000000219.52%44142580.00%
79.Tyler MyersWPGObranca18257+712131120248.33%10203640.00%
80.Mark GiordanoCGYObranca18246+48021111405.00%17474320.00%
81.Johnny BoychukNYIObranca18246+713000020533.77%25473820.00%
82.Jake DotchinTBLObranca18224+470000001910.53%24202710.00%
83.Dougie HamiltonCGYObranca18268+312110000603.33%23183750.00%
84.Charlie McAvoyBOSObranca18279-614030000277.41%52234170.00%
85.Ian ColePITObranca18123-414000000205.00%23333030.00%
86.Michael StoneCGYObranca18112+310000000234.35%17283100.00%
87.Matt DumbaMINObranca18189+76020100283.57%26213690.00%
88.Josh MansonANAObranca18189+1224000100333.03%42203790.00%
89.Jonas BrodinMINObranca18123+96000000812.50%6403730.00%
90.Nate SchmidtVGKObranca181910+34020000273.70%8304000.00%
91.Erik GudbransonVANObranca18000+127000000180.00%36253210.00%
92.Chad RuhwedelPITObranca18011+16000000240.00%25142890.00%
93.Brandon CarloBOSObranca18044+414000100210.00%17193420.00%
94.Tobias EnstromWPGObranca18022+16000000100.00%7253060.00%
95.Will ButcherNJDObranca1801313+64080000180.00%6142860.00%
96.Jacob TroubaWPGObranca18066-312010100430.00%31393950.00%
97.Calvin de HaanNYIObranca18077+74000000190.00%22343390.00%
98.Ian McCoshenFLAObranca17303-5140000101323.08%28212730.00%
99.Dion PhaneufOTTObranca1736908120000329.38%26393590.00%
100.Cody CeciOTTObranca17213+10010010296.90%25453760.00%
Zobrazujem 1-100 z 255<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3  Nasledujúca  >>