Štatistiky hráčov - Odohrané zápasy v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-100 z 274<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Joel EdmundsonSTLObranca476915049000000847.14%771069720.00%
2.Colton ParaykoSTLObranca4751924+242800001194.20%628710710.00%
3.Olli MaattaPITObranca4731417-614050010983.06%64648980.00%
4.Matt DumbaMINObranca4691524+2240401328710.34%72631049100.00%
5.Seth JonesCBJObranca4682230-11631000101435.59%476511370.00%
6.Oliver Ekman-LarssonARIObranca4671421-39164800101156.09%964911280.00%
7.John KlingbergDALObranca4663743+101411500201105.45%245610800.00%
8.Ryan SuterMINObranca4662329-4221100020986.12%428212340.00%
9.Nick LeddyNYIObranca4662228-21142100011986.12%566610480.00%
10.Darnell NurseEDMObranca4661218+13420000211065.66%88829850.00%
11.Alex GoligoskiARIObranca4651722-2216070021677.46%817010630.00%
12.Josh MorrisseyWPGObranca4651318+626010000628.06%809492050.00%
13.Morgan RiellyTORObranca4652631-21011200001154.35%245410170.00%
14.Tyler MyersWPGObranca4651823+9283141120826.10%30639620.00%
15.Jonas BrodinMINObranca464610+1524000010419.76%18939830.00%
16.Esa LindellDALObranca4641317+1410250000914.40%507310080.00%
17.Jason DemersARIObranca4631114-1327030010674.48%435410140.00%
18.Ron HainseyTORObranca4631417+714110110427.14%539010250.00%
19.Jake GardinerTORObranca4631720-222170000684.41%195710530.00%
20.Kris RussellEDMObranca4631316-26020000614.92%501358630.00%
21.Josh MansonANAObranca4631922+2148000100734.11%94569500.00%
22.Jacob TroubaWPGObranca4631518+4300301201152.61%728710090.00%
23.Jack JohnsonCBJObranca46257-58000010563.57%49858930.00%
24.Dougie HamiltonCGYObranca4581422+13302400411375.84%4045953100.00%
25.Mark GiordanoCGYObranca4581321+10391611321166.90%479410990.00%
26.Noah HanifinCARObranca4571421-7131500211007.00%38458300.00%
27.Dmitry OrlovWSHObranca455914+1112010010786.41%736710480.00%
28.Kevin ShattenkirkNYRObranca4551823-14422120011945.32%42639160.00%
29.John CarlsonWSHObranca4553035-22221500211263.97%318011780.00%
30.Justin FaulkCARObranca4541014-13281700101283.12%825710100.00%
31.Jeff PetryMTLObranca4541418-24182100010934.30%1076610420.00%
32.Jaccob SlavinCARObranca453912-106010011783.85%249910340.00%
33.Michael StoneCGYObranca45213016000000513.92%56857370.00%
34.Brady SkjeiNYRObranca4521113+218020010912.20%70659010.00%
35.Brian DumoulinPITObranca45235-1210000000593.39%59809250.00%
36.Michael Del ZottoVANObranca4521214-1822040000742.70%118629560.00%
37.David SavardCBJObranca45268-622000000822.44%77779000.00%
38.TJ BrodieCGYObranca4521719-9161100000672.99%106510880.00%
39.Marc StaalNYRObranca45167+88000000402.50%45588110.00%
40.Karl AlznerMTLObranca45167-718000100462.17%85819190.00%
41.Duncan KeithCHIObranca4502222-6140700001050.00%188211160.00%
42.Brooks OrpikWSHObranca45066-743000000240.00%1331039320.00%
43.Mikhail SergachevTBLObranca4481826+13242110050898.99%52336910.00%
44.Ivan ProvorovPHIObranca4481422+3122400001057.62%929810870.00%
45.Drew DoughtyLAKObranca4472330+18302911411205.83%676111950.00%
46.Brandon MontourANAObranca4461420+1026371230936.45%56458590.00%
47.Victor HedmanTBLObranca4462733+243211202101254.80%7758112750.00%
48.Mike GreenDETObranca44520250261120000905.56%50449940.00%
49.Jordie BennMTLObranca444610+317000000616.56%43888560.00%
50.Kris LetangPITObranca4432528-153621401001292.33%665811320.00%
51.Jake McCabeBUFObranca442911-715000000494.08%97668580.00%
52.Dmitry KulikovWPGObranca442810+416000000336.06%51567680.00%
53.Brent SeabrookCHIObranca4421012+824020000692.90%42878740.00%
54.Robert HaggPHIObranca44156+1318000000541.85%148598290.00%
55.Robert BortuzzoSTLObranca44145031000010571.75%86686650.00%
56.Dan HamhuisDALObranca4411213+121020010362.78%44609050.00%
57.Marco ScandellaBUFObranca4411213-418010100811.23%516510480.00%
58.Jonathan EricssonDETObranca44178+128000100472.13%60348500.00%
59.Derek ForbortLAKObranca44189+933000000541.85%83899280.00%
60.Luke SchennARIObranca44033-1122000000410.00%136696880.00%
61.Nick JensenDETObranca44088-817010000420.00%35406280.00%
62.PK SubbanNSHObranca4392433+74431600001009.00%6342104333.33%
63.Brent BurnsSJSObranca4372734-172241601111833.83%546110880.00%
64.Aaron EkbladFLAObranca4376130521400001116.31%397010280.00%
65.Alex PietrangeloSTLObranca4372431+12122701211215.79%249511000.00%
66.John MooreNJDObranca436713+722011122659.23%79528640.00%
67.Mattias EkholmNSHObranca4361521+6284101110708.57%466710560.00%
68.Stephen JohnsDALObranca43549+924000000687.35%106787480.00%
69.Charlie McAvoyBOSObranca4351924+16372600105010.00%97539800.00%
70.Colin MillerVGKObranca4351621+226270000955.26%8033806100.00%
71.Zdeno Chara svkBOSObranca434913+2229000020705.71%897510050.00%
72.Keith YandleFLAObranca4332023+320070100873.45%145010640.00%
73.Mark PysykFLAObranca43347-814000000624.84%48628010.00%
74.Will ButcherNJDObranca4322426+240150000543.70%14387020.00%
75.Nate SchmidtVGKObranca4321719+128040000623.23%25689710.00%
76.Justin BraunSJSObranca4311617+524000000641.56%83849140.00%
77.Brandon CarloBOSObranca43055+922000100400.00%47448200.00%
78.Zach WerenskiCBJObranca42111021+282600211209.17%29559750.00%
79.Marc-Edouard VlasicSJSObranca425813+44120121865.81%13809550.00%
80.Cody CeciOTTObranca42549-78020010726.94%80929630.00%
81.Matt BenningEDMObranca424610+333020020735.48%69457670.00%
82.Anton StralmanTBLObranca424812+2114000000755.33%51418830.00%
83.Michael MathesonFLAObranca4241014-232000121755.33%26648570.00%
84.Trevor DaleyDETObranca42347-1020001220545.56%20718660.00%
85.Dan GirardiTBLObranca423811+1710000110456.67%62967000.00%
86.Deryk EngellandVGKObranca4231013+916000000614.92%59878250.00%
87.Oscar KlefbomEDMObranca423811-10141411001252.40%30909490.00%
88.Andreas BorgmanTORObranca423710+322000000417.32%102315720.00%
89.Andy GreeneNJDObranca42279-113000000474.26%431018940.00%
90.Adam PelechNYIObranca4211112+1422010100521.92%59767990.00%
91.Trevor Van RiemsdykCARObranca42178+512000000591.69%8616900.00%
92.Alexei EmelinNSHObranca42178+1120000000382.63%11161784100.00%
93.Brenden DillonSJSObranca42189-738000000531.89%113537670.00%
94.Erik JohnsonCOLObranca4161117+5500301311175.13%708810510.00%
95.Carl GunnarssonSTLObranca41426+13140000103112.90%25646490.00%
96.Alec MartinezLAKObranca414812+110150000646.25%551189800.00%
97.Jake MuzzinLAKObranca4132023+928150000903.33%99809280.00%
98.Niklas KronwallDETObranca412911-416160000336.06%39447430.00%
99.Travis HamonicCGYObranca41156-440000000492.04%41658260.00%
100.Connor MurphyCHIObranca41178+813000000551.82%78436490.00%
Zobrazujem 1-100 z 274<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3  Nasledujúca  >>