Štatistiky hráčov - Góly v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 701-800 z 890<<  Predchádzajúca  3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
701.William CarrierVGKĽavé krídlo37123-319000000521.92%113103280.00%
702.Adam McQuaidBOSObranca38134-162000010392.56%80565970.00%
703.Taylor LeierPHIĽavé krídlo39145-76000000482.08%101941060.00%
704.Oskar SundqvistSTLCenter42145-514000000412.44%471444144.58%
705.Julius HonkaDALObranca42134-114010000422.38%20285470.00%
706.Tobias EnstromWPGObranca43156+820000000313.23%20517330.00%
707.Alex BiegaVANObranca44189+332000110791.27%126536610.00%
708.Brendan SmithNYRObranca44178+269010000661.52%58377560.00%
709.Ryan MurrayCBJObranca4411112+48000000342.94%31758120.00%
710.Justin FalkBUFObranca46112-1628000100362.78%121627410.00%
711.Marcus KrugerCARCenter48156-628000000303.33%561652155.40%
712.Cody McLeodNYRĽavé krídlo48134-11111000000362.78%131193550.00%
713.Niklas HjalmarssonARIObranca48189-318010000323.12%161189940.00%
714.Chris ThorburnSTLPravé krídlo50167-460000000352.86%991635258.33%
715.Nathan BeaulieuBUFObranca59189-1936010000671.49%45659410.00%
716.Fredrik ClaessonOTTObranca64167-735000000601.67%158849820.00%
717.Luke SchennARIObranca64167-1235000010591.69%21910510490.00%
718.Kevan MillerBOSObranca6811516+1670000200641.56%16411113240.00%
719.Troy StecherVANObranca6811011-735010100941.06%1117512800.00%
720.Marc StaalNYRObranca72178+1118000000681.47%769613350.00%
721.Braydon CoburnTBLObranca7211415+340000000731.37%777511540.00%
722.Greg PaterynDALObranca7311213+6500000001001.00%15514814320.00%
723.Travis HamonicCGYObranca7411011-9790000001070.93%8312415320.00%
724.Alexei EmelinNSHObranca76189+940000000591.69%1811091283100.00%
725.Derek ForbortLAKObranca7811718+1849000000781.28%14215616220.00%
726.Karl AlznerMTLObranca8211112-740000100841.19%14114416470.00%
727.Trevor CarrickCARObranca10000200000010.00%0080.00%
728.Daniel CatenacciNYRĽavé krídlo1000-1000000010.00%11120.00%
729.Kyle CapobiancoARIObranca1000-1000000000.00%31140.00%
730.Steven FogartyNYRCenter10000200000010.00%20130.00%
731.Mitch ReinkeSTLObranca10000000000010.00%02140.00%
732.Jayson MegnaVANCenter10000000000000.00%0050.00%
733.Louie BelpedioMINObranca1022+1000000000.00%11160.00%
734.Kevin RooneyNJDCenter10000000000030.00%201233.33%
735.Nicholas MerkleyARIPravé krídlo10000200000000.00%00140.00%
736.Wade MeganSTLCenter10000000000010.00%00950.00%
737.Eric RobinsonCBJĽavé krídlo1000+1000000020.00%00120.00%
738.Brian LashoffDETObranca10000000000000.00%0050.00%
739.Christoph BertschyMINCenter1000+1400000000.00%0060.00%
740.Cal O'ReillyMINCenter10000000000010.00%01940.00%
741.Martin Necas czeCARCenter10000000000000.00%0070.00%
742.Alex FormentonOTTĽavé krídlo10000000000000.00%1150.00%
743.Giovanni FioreANAĽavé krídlo1000-1000000000.00%0080.00%
744.Justin KloosMINCenter10000200000000.00%0090.00%
745.Mike BlundenOTTPravé krídlo10000000000010.00%6070.00%
746.Will O'NeillPHIObranca10000000000030.00%00100.00%
747.Anton BlidhBOSĽavé krídlo10000000000000.00%30110.00%
748.Morgan KlimchukCGYĽavé krídlo10000000000000.00%1080.00%
749.Nicolas RoyCARCenter1000-1000000010.00%201160.00%
750.Daniel BrickleyLAKObranca1011+1000000000.00%11110.00%
751.Philip HolmVANObranca1000-2000000000.00%10160.00%
752.Curtis ValkFLACenter10000000000000.00%1040.00%
753.Andreas EnglundOTTObranca1000+1000000000.00%32120.00%
754.Zach WhitecloudVGKObranca1000+3000000000.00%01170.00%
755.Laurent DauphinARICenter2000-1200000010.00%121555.56%
756.Blake PietilaNJDĽavé krídlo20000000000010.00%50190.00%
757.Christian Jaros svkOTTObranca20000000000000.00%40160.00%
758.Alex BroadhurstCBJCenter20000200000010.00%00210.00%
759.Martin Marincin svkTORObranca2000-2200000000.00%14340.00%
760.Keegan LoweEDMObranca2000-1000000040.00%11280.00%
761.Ben SextonOTTCenter2000-1000000010.00%602160.00%
762.Andrew CrescenziLAKCenter20000200000000.00%401650.00%
763.Nathan GerbeCBJCenter2000-1000000010.00%40180.00%
764.Anthony PelusoWSHPravé krídlo20000400000000.00%40100.00%
765.John QuennevilleNJDCenter2000-3000000050.00%40270.00%
766.Erik BurgdoerferOTTObranca2011+2000000020.00%52270.00%
767.Nicolas KerdilesANAĽavé krídlo20000000000000.00%1080.00%
768.Justin AugerLAKPravé krídlo2000-1000000010.00%22160.00%
769.Rinat ValievMTLObranca20000200000020.00%02240.00%
770.Samuel MorinPHIObranca2000+1400000010.00%71320.00%
771.Mark StreitMTLObranca2000-2000000030.00%20290.00%
772.Troy TerryANAPravé krídlo20000000000030.00%02210.00%
773.Kyle RauMINCenter30110000000040.00%70340.00%
774.Joseph BlandisiANAĽavé krídlo3000+2200000040.00%22360.00%
775.Liam O'BrienWSHCenter30000500000010.00%40210.00%
776.Colby CaveBOSCenter30000200000020.00%323541.67%
777.Zach TrotmanPITObranca3000-3000000060.00%12390.00%
778.Vladislav KamenevCOLĽavé krídlo3000-2000000010.00%302738.89%
779.Zach RedmondBUFObranca3000+1200000070.00%42440.00%
780.Carson SoucyMINObranca3000-2200000040.00%43450.00%
781.Shane GersichWSHĽavé krídlo3011-1000000040.00%02280.00%
782.Marek Hrivik svkCGYĽavé krídlo3000+1000000020.00%41260.00%
783.Dylan GambrellSJSCenter3000-1000000010.00%023250.00%
784.Eeli TolvanenNSHPravé krídlo30000000000030.00%21370.00%
785.Dalton ProutNJDObranca4000-21300000050.00%73560.00%
786.Janne KuokkanenCARCenter4000-3000000060.00%11450.00%
787.Steve BernierNYIPravé krídlo4000-2000000040.00%1114150.00%
788.Danick MartelPHIĽavé krídlo4000-1000000060.00%29410.00%
789.Calle RosenTORObranca4011-3400000050.00%10520.00%
790.Jack RodewaldOTTPravé krídlo4000-1200000000.00%52300.00%
791.Michael Dal ColleNYIĽavé krídlo40000000000010.00%11540.00%
792.Logan BrownOTTCenter40110000000040.00%113333.33%
793.Henrik HaapalaFLAĽavé krídlo50110000000030.00%53690.00%
794.Dylan SikuraCHIPravé krídlo5033+2000000090.00%02670.00%
795.Frank CorradoPITObranca5000-1200000060.00%56580.00%
796.Michael BournivalTBLĽavé krídlo50000000000050.00%85470.00%
797.Ashton SautnerVANObranca5022+4200000030.00%95670.00%
798.Tyler GraovacWSHCenter5000-3200000010.00%513433.33%
799.Adam CracknellNYRPravé krídlo5000-1000000060.00%1213950.00%
800.Joel HanleyARIObranca50000000000020.00%14560.00%
Zobrazujem 701-800 z 890<<  Predchádzajúca  3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  Nasledujúca  >>