Štatistiky hráčov - Góly v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 701-800 z 807<<  Predchádzajúca  3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
701.Curtis McKenzieDALĽavé krídlo4011+2900000070.00%31320.00%
702.Dalton ProutNJDObranca4000-21300000050.00%73560.00%
703.Travis DermottTORObranca5011+1200000070.00%62690.00%
704.Frank CorradoPITObranca5000-1200000060.00%56580.00%
705.Henrik HaapalaFLAĽavé krídlo50110000000030.00%53690.00%
706.Adam ClendeningARIObranca5022-1200000040.00%26800.00%
707.Stefan MatteauVGKCenter5011+1000000080.00%61420.00%
708.Adam CracknellNYRPravé krídlo5000-1000000060.00%1213950.00%
709.Hudson FaschingBUFPravé krídlo5000-1200000010.00%72490.00%
710.Tyler GraovacWSHCenter5000-3200000010.00%513433.33%
711.Kenny AgostinoBOSĽavé krídlo5011-14010000110.00%41610.00%
712.Jack RoslovicWPGCenter6000-30000000110.00%316050.00%
713.Jeff CarterLAKCenter6033-12010000130.00%2210057.29%
714.Nicolas PetanWPGĽavé krídlo6000-2000000060.00%015460.00%
715.Austin CzarnikBOSCenter6011-3000000040.00%306651.85%
716.Tyrell GoulbournePHIĽavé krídlo60000200000010.00%112320.00%
717.Beau BennettSTLPravé krídlo6000-2000000060.00%916533.33%
718.Tanner FritzNYICenter6000-5400000020.00%1125941.67%
719.Dakota MermisARIObranca7000-2000000070.00%44740.00%
720.Brad MaloneEDMCenter70000600000090.00%1935667.74%
721.Mike LiambasANAĽavé krídlo701102100000030.00%151380.00%
722.Ales Hemsky czeMTLPravé krídlo7000-11000000050.00%02700.00%
723.Kevin GravelLAKObranca7011-20000000110.00%77890.00%
724.Jason DickinsonDALCenter7000-2600000040.00%1216957.89%
725.Taylor FedunBUFObranca7011-1200000080.00%4101030.00%
726.Tanner GlassCGYĽavé krídlo7000-2500000050.00%1646825.00%
727.Andrew MangiapaneCGYĽavé krídlo8000-3000000050.00%8469100.00%
728.Chase BalisyFLACenter8000-2000000060.00%427936.67%
729.Mark AltPHIObranca80000200000050.00%1171080.00%
730.Kyle CriscuoloBUFCenter8000-4400000050.00%1236844.44%
731.Rob O'GaraBOSObranca8000-5000000020.00%1010880.00%
732.Aaron NessWSHObranca8011+2800000020.00%181020.00%
733.Freddie HamiltonCGYCenter8011-1200010050.00%1606218.75%
734.Michael McCarronMTLPravé krídlo800001000000040.00%2386554.90%
735.Adam McQuaidBOSObranca9011-212000000140.00%15111410.00%
736.Filip Chlapik czeOTTCenter9022-20010000130.00%757746.34%
737.Michael ChaputVANCenter9000-4500000020.00%1628958.11%
738.Anthony DeangeloNYRObranca9011-52010000160.00%861180.00%
739.Kailer YamamotoEDMPravé krídlo9033-22010000230.00%631370.00%
740.Daniel O'ReganSJSCenter100440201000050.00%3410846.67%
741.Dominic ToninatoCOLCenter10011+2400000040.00%627948.33%
742.Jordan SzwarzBOSPravé krídlo10033-30010000180.00%7712242.86%
743.Zac DalpeCBJCenter10000-313000000170.00%347730.43%
744.A.J. GreerCOLĽavé krídlo11022+12000000090.00%2248633.33%
745.Dryden HuntFLAĽavé krídlo11011-52000000120.00%22411725.00%
746.Korbinian HolzerANAObranca12000-3400000090.00%1881440.00%
747.Paul PostmaBOSObranca12011-22000000130.00%1281240.00%
748.Andrej Sekera svkEDMObranca12011-92000000120.00%12212110.00%
749.Brooks LaichLAKCenter12011-56000000100.00%22513548.62%
750.Matt BartkowskiCGYObranca13011-34000000100.00%2191540.00%
751.Mirco MuellerNJDObranca130220000010040.00%9262220.00%
752.Matt BeleskeyBOSĽavé krídlo14000-817000000170.00%27415228.57%
753.Matt MoulsonBUFĽavé krídlo14000-92000000130.00%881450.00%
754.Matt TennysonBUFObranca14000-88000000240.00%12112560.00%
755.Gabriel CarlssonCBJObranca1402204000000180.00%10101590.00%
756.Jaycob MegnaANAObranca14011-4200000070.00%6302200.00%
757.Chris BigrasCOLObranca15011-2200000080.00%12152080.00%
758.Marc MethotDALObranca16000014000000150.00%39233070.00%
759.Luke WitkowskiDETObranca1600004800000070.00%26596100.00%
760.Alan QuineNYICenter17033-24000000130.00%28820738.46%
761.Klas DahlbeckCARObranca17011-18000000190.00%34222560.00%
762.Dennis SeidenbergNYIObranca18055-410000000210.00%42283240.00%
763.Kyle QuinceyMINObranca18033-428000000110.00%21182570.00%
764.Steven KampferNYRObranca18011-618000000260.00%39332950.00%
765.Phillip Di GiuseppeCARĽavé krídlo18011-26000000190.00%4561700.00%
766.Zach BogosianBUFObranca18011-920000000290.00%22233450.00%
767.Iiro PakarinenEDMPravé krídlo19011-14000000170.00%37919520.00%
768.Frederick GaudreauNSHCenter2003302000000140.00%8818449.64%
769.Ryan CarpenterVGKCenter20011-12000000280.00%26722841.67%
770.Ben HarpurOTTObranca20011-51500000080.00%40152980.00%
771.David SchlemkoMTLObranca20022+30010000160.00%13363710.00%
772.Eric GrybaEDMObranca21022+431000000190.00%57193100.00%
773.Josh GorgesBUFObranca22022-31500000070.00%43373300.00%
774.Niklas HjalmarssonARIObranca22044-32010000170.00%7544610.00%
775.Alex BiegaVANObranca23055-226000100450.00%77343430.00%
776.Brad HuntVGKObranca23099+14060000420.00%9173960.00%
777.Ben ChiarotWPGObranca24044+220000000250.00%33263370.00%
778.Victor AntipinBUFObranca24044-312010000230.00%9193650.00%
779.Brandon DavidsonEDMObranca24022-313000100240.00%48413830.00%
780.Tobias EnstromWPGObranca2503308000000130.00%11354150.00%
781.Gustav OlofssonMINObranca25022-214000000130.00%17222950.00%
782.Dylan DemeloSJSObranca26077+420010000300.00%39273420.00%
783.Jannik HansenSJSPravé krídlo26044-315000100300.00%22933266.67%
784.Chris ThorburnSTLPravé krídlo27033-429000000230.00%52920563.64%
785.Jori LehteraPHICenter29033-54000000150.00%31930555.68%
786.Anton LindholmCOLObranca30000+110000000150.00%63344100.00%
787.Oskar SundqvistSTLCenter30033-312000000330.00%351134443.45%
788.Mike ReillyMINObranca31077-414030000280.00%21173820.00%
789.Victor MeteMTLObranca32055+42020000270.00%1444810.00%
790.Curtis LazarCGYPravé krídlo32055-66000000240.00%581230439.29%
791.Xavier OuelletDETObranca33044-24000000430.00%25334600.00%
792.Alex PetrovicFLAObranca34044-632000000310.00%92415020.00%
793.Radko Gudas czePHIObranca35066+557000000690.00%76525750.00%
794.Joakim RyanSJSObranca36055+84000100580.00%17515840.00%
795.Brett KulakCGYObranca36044+719000000310.00%25294550.00%
796.Haydn FleuryCARObranca37066-112000000440.00%44536080.00%
797.Brett PesceCARObranca39099-510000000430.00%32728320.00%
798.Braydon CoburnTBLObranca39077-327000000420.00%37426470.00%
799.Madison BoweyWSHObranca4001010-218000000370.00%35335420.00%
800.Kevin BieksaANAObranca42055-1070020000450.00%71587630.00%
Zobrazujem 701-800 z 807<<  Predchádzajúca  3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  Nasledujúca  >>