Štatistiky hráčov - Góly v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-100 z 544<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Alex OvechkinWSHĽavé krídlo58343165+9241022005323914.23%11016115528.57%
2.Evgeni MalkinPITCenter57333770+9531329007217518.86%3121107342.86%
3.Nikita KucherovTBLPravé krídlo59314677+1132528006021514.42%2010119175.00%
4.William KarlssonVGKCenter58302151+34859225112224.59%2733106947.67%
5.John TavaresNYICenter60303464-322920232118716.04%2329121851.88%
6.Tyler SeguinDALCenter59292251+829916115123212.50%5436120355.37%
7.Sean CouturierPHICenter59293059+2319611006217017.06%5631126253.09%
8.Anders LeeNYIĽavé krídlo60291746-1030916002015119.21%7231103970.00%
9.Patrice BergeronBOSCenter51272451+2326917235018714.44%384099456.44%
10.Auston MatthewsTORCenter51272249+25427004215217.76%145293455.54%
11.Brock BoeserVANPravé krídlo55272249-7161022004015717.20%252295623.68%
12.Sean MonahanCGYCenter58272754+16207160010315717.20%2513108550.81%
13.Patrik LaineWPGPravé krídlo59271946-2201523004016915.98%502998622.22%
14.Eric StaalMINCenter58262652+430711231015416.88%3436104850.72%
15.Connor McDavidEDMCenter58264369+1324414034118713.90%1935123942.27%
16.Anze KopitarLAKCenter58253863+1816519015013917.99%3944127353.80%
17.Michael GrabnerNYRPravé krídlo5925631+111201112013119.08%522787825.00%
18.Nathan MacKinnonCOLCenter50243761+838818017216814.29%291396943.03%
19.Taylor HallNJDĽavé krídlo54243862+1132620005219512.31%5333102646.46%
20.James NealVGKPravé krídlo58241539-32258006116414.63%322210070.00%
21.Steven StamkosTBLCenter59244468+17241429001016714.37%4723111050.46%
22.James Van RiemsdykTORĽavé krídlo60241337-724815003017513.71%26188780.00%
23.Brayden SchennSTLCenter60243155+1650816007115115.89%11024117046.72%
24.Phil KesselPITPravé krídlo61244266-234933005220611.65%1013114433.33%
25.Logan CoutureSJSCenter55232144-112717233014415.97%2850101443.24%
26.Jason ZuckerMINĽavé krídlo58231841+534510126014815.54%613199023.53%
27.Nikolaj EhlersWPGPravé krídlo59231942+122712006016913.61%222196150.00%
28.Vladimir TarasenkoSTLPravé krídlo60232952+161531300312399.62%592811740.00%
29.Erik HaulaVGKCenter53222042-321814004012018.33%573092450.52%
30.Rickard RakellANACenter55222446-414613002015714.01%8224106347.06%
31.Jack EichelBUFCenter55223153-1428313023120110.95%4022110241.69%
32.Vincent TrocheckFLACenter56223153-4421018233020410.78%9841120453.17%
33.Alex DeBrincatCHIPravé krídlo59221739+24510001013416.42%301887237.50%
34.Patrick KaneCHIPravé krídlo59223355-1124317003221410.28%118119780.00%
35.Yanni GourdeTBLCenter59222244+2432710125110321.36%393294744.83%
36.Brad MarchandBOSĽavé krídlo43213354+2439713133111118.92%231884735.37%
37.Kyle ConnorWPGĽavé krídlo53211738+51247003013116.03%151988733.33%
38.Jonathan MarchessaultVGKCenter55213758+2726412003118811.17%551494944.93%
39.David Pastrnak czeBOSPravé krídlo56213051+520717002014914.09%4321100020.83%
40.Sebastian AhoCARPravé krídlo56212546-316512003015613.46%4413100848.94%
41.Matthew TkachukCGYĽavé krídlo57212142-247814002014614.38%601496946.15%
42.Brendan GallagherMTLPravé krídlo58211334-1528612112019011.05%672990746.15%
43.Alexander RadulovDALPravé krídlo59213253+154615003114214.79%5347115050.00%
44.Brayden PointTBLCenter59212950+172048247315413.64%1439115247.67%
45.Jamie BennDALĽavé krídlo59213253+1641615013016412.80%9447114653.47%
46.Nazem KadriTORCenter59212041+627612000014914.09%761797750.87%
47.Aleksander BarkovFLACenter55203454+214311552018210.99%2544122654.40%
48.Anthony ManthaDETPravé krídlo56201636041912002013315.04%692595830.95%
49.Michael FerlandCGYĽavé krídlo58201434+91966000011517.39%1312390537.50%
50.Claude GirouxPHICenter59204969+1416828000012915.50%1919119358.67%
51.Wayne SimmondsPHIPravé krídlo59201737-7551016114113414.93%9742108955.56%
52.Jordan EberleNYIPravé krídlo60202343+31725006113514.81%342395242.86%
53.Jeff SkinnerCARĽavé krídlo60201737-21304800102069.71%2515101942.86%
54.Patrick MarleauTORĽavé krídlo61201333+11235005115512.90%6617103953.88%
55.Mark StoneOTTPravé krídlo48193049+10618123111316.81%492899555.36%
56.Gabriel LandeskogCOLĽavé krídlo54192342+92569011012515.20%8836108048.28%
57.Reilly SmithVGKPravé krídlo58193251+2922712124113913.67%3319104233.33%
58.Tyler ToffoliLAKCenter58191433+61059003117910.61%421094439.13%
59.Johnny GaudreauCGYĽavé krídlo59194968+1610320003017410.92%913115020.00%
60.Vladislav NamestnikovTBLCenter59192342+931815002012015.83%5637103548.02%
61.Sidney CrosbyPITCenter61194766-344730003117111.11%5130127252.40%
62.Jake GuentzelPITCenter61191433-1336711001013414.18%11334100850.83%
63.Jaden SchwartzSTLĽavé krídlo40182442+22165811209419.15%321776936.54%
64.Mark ScheifeleWPGCenter43182846+151261423309419.15%372490452.02%
65.Viktor ArvidssonNSHĽavé krídlo55181937+72216224116211.11%234399841.67%
66.Kevin FialaNSHĽavé krídlo56181836+616411003013313.53%20218620.00%
67.Jonathan HuberdeauFLAĽavé krídlo56183553+522414003014012.86%2621109852.78%
68.Mikko RantanenCOLPravé krídlo57183553-230720002012913.95%1923105951.33%
69.Ryan O'ReillyBUFCenter58182543-1221113042115711.46%3336118860.95%
70.Evander KaneBUFĽavé krídlo59182038-14572833202158.37%11424114143.89%
71.Adam HenriqueANACenter59181937+31239136111515.65%4246106247.08%
72.Rick NashNYRPravé krídlo60181028-8243400201899.52%4537102623.53%
73.Filip ForsbergNSHĽavé krídlo43172239+7241018003111215.18%542477716.67%
74.Ondrej Kase czeANAPravé krídlo44171431+17812003010316.50%172061716.67%
75.Mika ZibanejadNYRCenter51171431-164915013014411.81%584090451.59%
76.Leon DraisaitlEDMCenter54173552+92236331113712.41%2921102754.32%
77.Derick BrassardOTTCenter55171835-13034002015111.26%7722100949.70%
78.Craig SmithNSHPravé krídlo56171633+418811002016610.24%412688138.24%
79.Josh AndersonCBJPravé krídlo57171128-4381400421759.71%10521104641.38%
80.Clayton KellerARICenter59172744-1420513013215311.11%625107345.10%
81.Ryan Nugent-HopkinsEDMCenter46161531-42047111110615.09%372881349.24%
82.Mathieu PerreaultWPGCenter47162137+102651201108917.98%771769459.52%
83.Patric HornqvistPITPravé krídlo49161531-334915000015610.26%964584347.62%
84.Brendan PerliniARIĽavé krídlo5216723-51258001010115.84%622378545.45%
85.Nick SchmaltzCHICenter55162440+11641201108917.98%1125102939.92%
86.Miles WoodNJDĽavé krídlo57161026-37133001013012.31%561772766.67%
87.Mike HoffmanOTTĽavé krídlo57162339-131851600321818.84%2224103856.52%
88.Dustin BrownLAKPravé krídlo57162440+245657002114610.96%14725110432.50%
89.Adrian KempeLAKĽavé krídlo57161127+12391200309017.78%601276238.87%
90.Gustav NyquistDETPravé krídlo58161228+11615002014511.03%5028103733.33%
91.Tyler JohnsonTBLCenter58162642+418311223012712.60%314099249.37%
92.Max PaciorettyMTLĽavé krídlo58161935-152651411422008.00%11021110737.50%
93.Mattias JanmarkDALCenter59161430-31445114110315.53%828100038.89%
94.Jonathan ToewsCHICenter59162440+6361700001739.25%2620115758.18%
95.Blake WheelerWPGPravé krídlo59165167+113852802201828.79%6253120247.93%
96.Artemi PanarinCBJĽavé krídlo59163147+92251300311689.52%101312090.00%
97.Thomas VanekVANĽavé krídlo59162440-1324414001011414.04%271282421.05%
98.Mathew BarzalNYICenter60164662+518419003112912.40%1424104342.88%
99.Nino NiederreiterMINPravé krídlo3915621+12326700318118.52%341558661.11%
100.Bo HorvatVANCenter41151530+586911209515.79%221677451.49%
Zobrazujem 1-100 z 544<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6  Nasledujúca  >>