Štatistiky hráčov - Góly v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-100 z 487<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Nikita KucherovTBLPravé krídlo20171633+111631300407921.52%104414100.00%
2.John TavaresNYICenter2015823-164511106323.81%6640349.27%
3.Mark StoneOTTPravé krídlo1913720+1320200215225.00%251239753.85%
4.Alex OvechkinWSHĽavé krídlo2213720-3847001110112.87%42941966.67%
5.Auston MatthewsTORCenter1812921+1421300225820.69%41633051.15%
6.Sean MonahanCGYCenter20121022+726700516119.67%6436552.86%
7.Evander KaneBUFĽavé krídlo2112820-6221533009612.50%44642143.59%
8.Sean CouturierPHICenter21121022+1343300007017.14%211243655.51%
9.Vladimir TarasenkoSTLPravé krídlo22121426+1892700109912.12%20104320.00%
10.Jason ZuckerMINĽavé krídlo2011516+683312405121.57%25835815.38%
11.Anders LeeNYIĽavé krídlo20111021+2163600204723.40%201533675.00%
12.Mark ScheifeleWPGCenter20111425+824911103928.21%20942948.23%
13.Jamie BennDALĽavé krídlo21111021+1154800006816.18%481041358.65%
14.James Van RiemsdykTORĽavé krídlo2111617-2125800106317.46%1462980.00%
15.Jaden SchwartzSTLĽavé krídlo22111930+1963400204623.91%20943743.59%
16.Clayton KellerARICenter2311920-9102600007315.07%2944746.67%
17.David Pastrnak czeBOSPravé krídlo1910717-784700005318.87%16635625.00%
18.James NealVGKPravé krídlo1910515+3122300315020.00%1283270.00%
19.Logan CoutureSJSCenter1910616+343511105119.61%112034942.86%
20.Johnny GaudreauCGYĽavé krídlo20102131+5421200106016.67%1237733.33%
21.Artem AnisimovCHICenter2010212+265511404820.83%5733848.86%
22.Patrik LaineWPGPravé krídlo2010515+2105600105817.24%20933918.18%
23.Steven StamkosTBLCenter20102535+12871500106315.87%13938547.09%
24.Mika ZibanejadNYRCenter21101020-6251000106116.39%161338551.18%
25.Connor McDavidEDMCenter21101626-183701216315.87%91345738.55%
26.Anthony ManthaDETPravé krídlo2110919-1375700105518.18%23736533.33%
27.Nazem KadriTORCenter2210919+3123700005119.61%29735748.97%
28.T.J. OshieWSHPravé krídlo2210717-267900204223.81%521843450.65%
29.Brayden SchennSTLCenter22102030+19202800416116.39%39843345.40%
30.Brock BoeserVANPravé krídlo1891019+1102800304719.15%6828922.22%
31.Jeff SkinnerCARĽavé krídlo199413-242300007212.50%6632942.86%
32.William KarlssonVGKCenter199716+401422313724.32%71134145.00%
33.Vincent TrocheckFLACenter2091221-1103622205516.36%261542753.91%
34.Brian GibbonsNJDCenter209413+1360022202832.14%111830435.00%
35.Filip ForsbergNSHĽavé krídlo2091221+21251000205117.65%181236416.67%
36.Vladislav NamestnikovTBLCenter2091120+9154700105416.67%231936752.87%
37.Tyler SeguinDALCenter2191120-3155700208011.25%16942654.68%
38.Claude GirouxPHICenter2191322+783500003923.08%8942057.53%
39.Michael GrabnerNYRPravé krídlo219211+640000104719.15%29727916.67%
40.Anze KopitarLAKCenter2191423+321801205018.00%121246954.56%
41.Tyler ToffoliLAKCenter219615+702300317911.39%11033837.50%
42.Brendan GallagherMTLPravé krídlo229514-3122411006613.64%24933538.10%
43.Brad MarchandBOSĽavé krídlo148715+5102511103622.22%4530240.00%
44.Teuvo TeravainenCARĽavé krídlo1981119+703500104318.60%5730245.00%
45.Gabriel LandeskogCOLĽavé krídlo198715+662300105714.04%421838636.21%
46.Michael FerlandCGYĽavé krídlo198412+373300004717.02%40628233.33%
47.Brayden PointTBLCenter2081220+1021312214717.02%31239049.00%
48.Viktor ArvidssonNSHĽavé krídlo208715+981400216612.12%51836750.00%
49.Rickard RakellANACenter2081018-1102600105913.56%32740648.50%
50.Nikolaj EhlersWPGPravé krídlo208513022300305315.09%51033050.00%
51.Sven BaertschiVANĽavé krídlo218816+5125600103324.24%983480.00%
52.Ryan Nugent-HopkinsEDMCenter2189170123400004617.39%141237750.47%
53.Pavel BuchnevichNYRPravé krídlo218816-364800105016.00%12730928.57%
54.Dustin BrownLAKPravé krídlo2181119+784600005813.79%61642439.13%
55.Bo HorvatVANCenter218816+324500205115.69%13738853.42%
56.Phil KesselPITPravé krídlo2281624+2222120022869.30%2539633.33%
57.Patrick MarleauTORĽavé krídlo228614+120200315714.04%26336955.56%
58.Conor ShearyPITĽavé krídlo228311-722200314717.02%6731350.00%
59.Connor BrownTORPravé krídlo228412061100202532.00%81134144.26%
60.Joonas DonskoiSJSPravé krídlo197310+2141200003718.92%10524642.86%
61.Patric HornqvistPITPravé krídlo197512-5183600006311.11%372232054.55%
62.Josh AndersonCBJPravé krídlo197310+5130000115412.96%37332027.27%
63.Nathan MacKinnonCOLCenter1971522+172801215213.46%7536538.23%
64.Alexander KerfootCOLCenter197815+4142500002133.33%4625536.54%
65.Eric StaalMINCenter2071118+6121223005911.86%151036949.12%
66.Jonathan HuberdeauFLAĽavé krídlo2071421+183600005911.86%7640562.50%
67.Brandon SaadCHIĽavé krídlo207310+301100526311.11%81038127.78%
68.Jordan EberleNYIPravé krídlo207714001200204714.89%8732220.00%
69.Alex DeBrincatCHIPravé krídlo207613-300300003520.00%13628338.46%
70.Evgeny DadonovFLAPravé krídlo2071017-343600105412.96%874010.00%
71.Derek DorsettVANPravé krídlo20729-1740022102626.92%39143060.00%
72.Craig SmithNSHPravé krídlo207310-285500104117.07%12629626.92%
73.Adrian KempeLAKĽavé krídlo207613+12120000202924.14%24725737.02%
74.Rick NashNYRPravé krídlo217411+18220010729.72%16113550.00%
75.Ryan O'ReillyBUFCenter217916-1424401115412.96%161543061.17%
76.Alexander RadulovDALPravé krídlo2171320-1223800214914.29%111741350.00%
77.Max PaciorettyMTLĽavé krídlo227512-1310141132997.07%36743216.67%
78.Evgeni MalkinPITCenter2271421-2204900416510.77%13640143.91%
79.Nino NiederreiterMINPravé krídlo14639+4143300103915.38%15522140.00%
80.Erik HaulaVGKCenter1565110112400203318.18%11124550.86%
81.Leon DraisaitlEDMCenter1761016+560000114513.33%11433554.44%
82.Anthony DuclairARIĽavé krídlo176511+122200113119.35%15112330.00%
83.Martin Frk czeDETPravé krídlo18639-563500002920.69%2132050.00%
84.David PerronVGKĽavé krídlo1961117+2160100213815.79%39634025.64%
85.Mike HoffmanOTTĽavé krídlo1961016-78370010678.96%6936125.00%
86.Nail YakupovCOLPravé krídlo196390122200003318.18%2122410.00%
87.Miles WoodNJDĽavé krídlo19639+2252200004015.00%17723066.67%
88.Mikko RantanenCOLPravé krídlo1961117-21051000004114.63%14635054.55%
89.Chris StewartMINPravé krídlo19628041100002920.69%2372360.00%
90.Jordan StaalCARCenter196915+940311204513.33%42737053.16%
91.Reilly SmithVGKPravé krídlo1961016+2103501003417.65%12734716.67%
92.Derick BrassardOTTCenter196915+11121200105411.11%28637251.41%
93.Yanni GourdeTBLCenter206814+11101111003915.38%81335035.96%
94.Aleksander BarkovFLACenter2061521+260322005610.71%61545655.53%
95.Taylor HallNJDĽavé krídlo2061521-44260000728.33%271637644.44%
96.Patrick KaneCHIPravé krídlo2061319-16150000688.82%41399100.00%
97.Brock NelsonNYICenter20639-281200103020.00%6828147.06%
98.Jakub Voracek czePHIPravé krídlo2162026+620080010718.45%9941266.67%
99.Gustav NyquistDETPravé krídlo216410-560200005610.71%31336425.00%
100.Trevor LewisLAKCenter21639+160011104613.04%39932850.00%
Zobrazujem 1-100 z 487<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5  Nasledujúca  >>