Štatistiky hráčov - Asistencie v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 501-600 z 807<<  Predchádzajúca  3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
501.Anthony BeauvillierNYIĽavé krídlo3710414-2102400105418.52%371347441.35%
502.Chris StewartMINPravé krídlo428412-2251100005614.29%371245220.00%
503.Scott HartnellNSHĽavé krídlo317411-5522400104714.89%33103889.09%
504.Markus GranlundVANCenter467411-98231110868.14%431075740.46%
505.Jake VirtanenVANPravé krídlo416410-126000010708.57%601345327.27%
506.Brandon SutterVANCenter26448+14000211488.33%241244551.38%
507.Martin Hanzal czeDALCenter33448-1223110000527.69%612047654.88%
508.Joel WardSJSPravé krídlo37448+3140000202416.67%232145947.19%
509.Brett RitchieDALPravé krídlo39448+322110000616.56%9064180.00%
510.Joe MorrowMTLObranca26347-422030000407.50%39314270.00%
511.Jamie OleksiakPITObranca35347-648110000407.50%81335600.00%
512.Zemgus GirgensonsBUFCenter41347-712000000624.84%852152429.63%
513.Alexandre BurrowsOTTPravé krídlo43347-437220010456.67%331549431.58%
514.Trevor DaleyDETObranca43347-1020001220545.56%21738750.00%
515.Mark PysykFLAObranca45347-1014000000644.69%54698430.00%
516.Evan RodriguesBUFĽavé krídlo18246-810110000277.41%7924247.33%
517.Alexander BurmistrovVANCenter24246-5121200001811.11%20428848.07%
518.Roman Polak czeTORObranca29246-332000000258.00%59464900.00%
519.Miikka SalomakiNSHPravé krídlo30246-222000000287.14%652731944.44%
520.Artturi LehkonenMTLĽavé krídlo31246-114000000702.86%30950140.00%
521.Christian FolinLAKObranca31246-313000000229.09%85414710.00%
522.Johnny OduyaOTTObranca39246-428000000405.00%37596600.00%
523.Tom KuhnhacklPITPravé krídlo44246-36010110424.76%97364530.00%
524.David Kampf czeCHICenter11145-30000000911.11%5414952.94%
525.Ivan BarbashevSTLCenter20145+10000000147.14%251225031.48%
526.Ben LovejoyNJDObranca24145+510000000333.03%37354090.00%
527.Ryan MurrayCBJObranca24145+74000000244.17%13424200.00%
528.J.T. BrownANAPravé krídlo27145-112000010214.76%45152550.00%
529.Travis SanheimPHIObranca35145-1012000000482.08%18275340.00%
530.Marcus KrugerCARCenter42145-426000000293.45%501546354.47%
531.Daniel O'ReganSJSCenter100440201000050.00%3410846.67%
532.Niklas HjalmarssonARIObranca22044-32010000170.00%7544610.00%
533.Ben ChiarotWPGObranca24044+220000000250.00%33263370.00%
534.Victor AntipinBUFObranca24044-312010000230.00%9193650.00%
535.Jannik HansenSJSPravé krídlo26044-315000100300.00%22933266.67%
536.Xavier OuelletDETObranca33044-24000000430.00%25334600.00%
537.Alex PetrovicFLAObranca34044-632000000310.00%92415020.00%
538.Brett KulakCGYObranca36044+719000000310.00%25294550.00%
539.Luke SchennARIObranca46044-922000000410.00%142727210.00%
540.Brett ConnollyWSHPravé krídlo3912315-4103300104129.27%501346052.94%
541.Benoit PouliotBUFĽavé krídlo449312-13121111305416.67%552364033.33%
542.Luke GlendeningDETCenter347310-8131112104814.58%743846059.37%
543.Drew StaffordNJDPravé krídlo347310-1323400107010.00%341050546.00%
544.Alex ChiassonWSHPravé krídlo447310-3190012104814.58%392555130.56%
545.Patrik BerglundSTLCenter25639-3182400004812.50%471139153.37%
546.Nicolas DeslauriersMTLĽavé krídlo27639+10140001103318.18%11315301100.00%
547.Denis MalginFLACenter25538+120100103315.15%16631841.94%
548.Slater KoekkoekTBLObranca24437+2120000102814.29%21162630.00%
549.Lukas Sedlak czeCBJCenter34437-1150000003810.53%541935250.00%
550.Christopher DiDomenicoOTTCenter13336+161300001127.27%9613738.46%
551.Cory ConacherTBLCenter18336+280000002412.50%20617830.00%
552.Connor CarrickTORObranca28336+6181100202412.50%27314050.00%
553.Josh JoorisCARPravé krídlo30336-616000000417.32%46731743.93%
554.Adam LarssonEDMObranca39336+124000000515.88%145828410.00%
555.Yohann AuvituEDMObranca20235+68000000494.08%10142780.00%
556.Nate ProsserMINObranca23235+36000010922.22%27343160.00%
557.Torrey MitchellLAKCenter29235-8160000001910.53%201829163.41%
558.Pontus AbergNSHĽavé krídlo30235+58000020306.67%12533133.33%
559.Jordan NolanBUFCenter41235-550000000267.69%7293910.00%
560.Brian DumoulinPITObranca47235-1312000000593.39%61839610.00%
561.Ryan ReavesPITPravé krídlo49235-780000010277.41%1371632853.85%
562.Jakub Jerabek czeMTLObranca21134+14000000195.26%20323630.00%
563.Taylor ChorneyWSHObranca23134+86000100147.14%17312980.00%
564.Dennis RasmussenANACenter27134+48000000195.26%311524148.57%
565.Jacob De La RoseMTLĽavé krídlo28134-310001100244.17%511627837.97%
566.MacKenzie WeegarFLAObranca28134-14000000283.57%48314030.00%
567.Taylor LeierPHIĽavé krídlo32134-54000000412.44%81834660.00%
568.Nathan BeaulieuBUFObranca32134-1417010000382.63%22305420.00%
569.Kurtis MacDermidLAKObranca34134-457000000195.26%77273950.00%
570.Greg PaterynDALObranca39134+333000000442.27%83617710.00%
571.Jeff CarterLAKCenter6033-12010000130.00%2210057.29%
572.Kailer YamamotoEDMPravé krídlo9033-22010000230.00%631370.00%
573.Jordan SzwarzBOSPravé krídlo10033-30010000180.00%7712242.86%
574.Alan QuineNYICenter17033-24000000130.00%28820738.46%
575.Kyle QuinceyMINObranca18033-428000000110.00%21182570.00%
576.Frederick GaudreauNSHCenter2003302000000140.00%8818449.64%
577.Tobias EnstromWPGObranca2503308000000130.00%11354150.00%
578.Chris ThorburnSTLPravé krídlo27033-429000000230.00%52920563.64%
579.Jori LehteraPHICenter29033-54000000150.00%31930555.68%
580.Oskar SundqvistSTLCenter30033-312000000330.00%351134443.45%
581.Derek DorsettVANPravé krídlo20729-1740022102626.92%39143060.00%
582.Travis ZajacNJDCenter28527-3100111003215.62%361949652.40%
583.Nick CousinsARICenter37527-5171100005010.00%611942738.64%
584.Austin WatsonNSHĽavé krídlo43527-2800001104710.64%1135253457.14%
585.Pierre-Edouard BellemareVGKĽavé krídlo44527+48000010549.26%204053752.33%
586.Dale WeisePHIPravé krídlo34426-7120000003611.11%611136750.00%
587.Carl GunnarssonSTLObranca41426+13140000103112.90%25646490.00%
588.Ryan KeslerANACenter10325-392200101618.75%91316754.25%
589.Barclay GoodrowSJSPravé krídlo16325+1130011102114.29%28717458.82%
590.Tage ThompsonSTLCenter18325-56000000339.09%1252380.00%
591.Zack MitchellMINPravé krídlo21325-121100101618.75%251022646.67%
592.Tyler MotteCBJĽavé krídlo30325-32000000397.69%461330335.71%
593.Matt HunwickPITObranca32325-314001111446.82%38475800.00%
594.Ryan EllisNSHObranca7224+120000001414.29%3161450.00%
595.Nikolay GoldobinVANĽavé krídlo14224-840000001513.33%33169100.00%
596.Luke KuninMINCenter17224011001100326.25%32722646.15%
597.Mario KempeARIPravé krídlo18224-140000002010.00%201120038.57%
598.Jacob JosefsonBUFCenter19224020000001612.50%162021747.21%
599.Greg McKeggPITCenter26224-48001100219.52%191025249.36%
600.Markus HannikainenCBJĽavé krídlo27224-16000000267.69%261421675.00%
Zobrazujem 501-600 z 807<<  Predchádzajúca  3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  Nasledujúca  >>