Štatistiky hráčov - Asistencie v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 501-600 z 890<<  Predchádzajúca  3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
501.Nikita ZaitsevTORObranca605813+831000010549.26%11313413340.00%
502.Anders BjorkBOSĽavé krídlo304812+262300003013.33%191137150.00%
503.Dominik Simon czePITCenter334812+2160000003611.11%371837742.86%
504.Connor BrickleyFLACenter444812-619000020626.45%822852418.75%
505.Connor CarrickTORObranca474812+527120030557.27%42537120.00%
506.Jacob De La RoseMTLĽavé krídlo554812-229001100537.55%1273665244.11%
507.Matt StajanCGYCenter684812+428000010656.15%743174451.45%
508.Tim HeedSJSObranca29381108250020515.88%8354650.00%
509.Jake DotchinTBLObranca483811+1738000100486.25%95617920.00%
510.Andreas BorgmanTORObranca483811+428000000466.52%121366570.00%
511.Byron FroeseMTLCenter483811026000000496.12%544255644.32%
512.Mark BorowieckiOTTObranca523811-664000000664.55%226817620.00%
513.Dmitry KulikovWPGObranca623811+622000010486.25%697810590.00%
514.Jack JohnsonCBJObranca773811-622000010883.41%10113515060.00%
515.Steven SantiniNJDObranca362810021000100563.57%113737300.00%
516.Travis SanheimPHIObranca492810-620000000722.78%27357640.00%
517.Boo NievesNYRCenter28189+612000000234.35%301928644.29%
518.Alex BiegaVANObranca44189+332000110791.27%126536610.00%
519.Niklas HjalmarssonARIObranca48189-318010000323.12%161189940.00%
520.Nathan BeaulieuBUFObranca59189-1936010000671.49%45659410.00%
521.Alexei EmelinNSHObranca76189+940000000591.69%1811091283100.00%
522.Anthony DeangeloNYRObranca32088-1811060000680.00%3142530100.00%
523.Andrej Sekera svkEDMObranca36088-156020000360.00%27425880.00%
524.Gustav OlofssonMINObranca41088014000000220.00%23445240.00%
525.Kevin BieksaANAObranca59088-1383020000660.00%1168110640.00%
526.Haydn FleuryCARObranca67088-214000000860.00%859411260.00%
527.Drake CaggiulaEDMĽavé krídlo6713720-133733111010412.50%1473390820.75%
528.Nick CousinsARICenter7112719-73111001111910.08%1173991437.50%
529.Nail YakupovCOLPravé krídlo589716+226340010949.57%6096290.00%
530.Trevor DaleyDETObranca779716-5360013411038.74%2412515940.00%
531.Drew StaffordNJDPravé krídlo598715-20104500101027.84%771581850.62%
532.Stephen JohnsDALObranca758715+10410001201216.61%20115513160.00%
533.Barclay GoodrowSJSPravé krídlo477714+1280011105712.28%683051258.78%
534.Paul CareyNYRCenter607714-13201111105113.73%672261646.34%
535.Brett RitchieDALPravé krídlo717714+1422300001175.98%172107700.00%
536.Joel WardSJSPravé krídlo525712-2200000204012.50%352761846.32%
537.David Kampf czeCHICenter464711-912000000468.70%292358953.01%
538.Michal Kempny czeWSHObranca533710+1426000000823.66%57828450.00%
539.Michael StoneCGYObranca823710-1128010000983.06%10615813740.00%
540.Oscar FantenbergLAKObranca27279+211040000336.06%43173860.00%
541.Brendan SmithNYRObranca44178+269010000661.52%58377560.00%
542.Marc StaalNYRObranca72178+1118000000681.47%769613350.00%
543.Xavier OuelletDETObranca45077-36000000570.00%36436240.00%
544.Victor MeteMTLObranca49077+54040000430.00%1717640.00%
545.Benoit PouliotBUFĽavé krídlo7413619-8221122408315.66%6934101336.36%
546.Chris StewartCGYPravé krídlo5410616-5271100106814.71%481458125.00%
547.Ryan CarpenterVGKCenter529615+1110011208510.59%761765650.93%
548.Nikolay GoldobinVANĽavé krídlo388614-1462200005016.00%12746950.00%
549.Ryan KeslerANACenter448614-4462200207810.26%713879453.33%
550.Ivan BarbashevSTLCenter537613-140000104515.56%702564738.36%
551.Dominic MooreTORCenter506612+3160001004613.04%411951554.29%
552.Anton SlepyshevEDMĽavé krídlo506612-48000000738.22%611859114.29%
553.Danny DeKeyserDETObranca656612+228000000659.23%7612513210.00%
554.Anthony CirelliTBLCenter185611+1160001002619.23%17623944.86%
555.Josh ArchibaldARIPravé krídlo425611-2250000004211.90%86165030.00%
556.Gabriel BourqueCOLĽavé krídlo585611-6120000104411.36%1235963330.43%
557.Matt HunwickPITObranca424610-421001111527.69%51537360.00%
558.Ryan ReavesVGKPravé krídlo794610-794000010429.52%2362760153.85%
559.Yohann AuvituEDMObranca33369+48000000694.35%18264480.00%
560.Jimmy HayesNJDPravé krídlo33369-26110020378.11%50639440.00%
561.Lee StempniakCARPravé krídlo37369-84110000417.32%401146221.43%
562.Tage ThompsonSTLCenter41369-1212010000555.45%39948910.00%
563.Andy AndreoffLAKĽavé krídlo45369-650000020476.38%771142345.28%
564.Lance BoumaCHICenter53369+136010010565.36%1322756542.42%
565.Nate ProsserMINObranca57369+8190011102711.11%60847680.00%
566.Robert HaggPHIObranca70369+532000000893.37%23810012700.00%
567.Micheal HaleyFLACenter75369-13212000010555.45%1242358547.50%
568.Jakub Jerabek czeWSHObranca36268-26000000336.06%42485880.00%
569.Matt IrwinNSHObranca50268+28000000623.23%78546720.00%
570.Ben LovejoyNJDObranca57268+725000100742.70%84869460.00%
571.Miikka SalomakiNSHPravé krídlo58268-834000000513.92%1143559741.67%
572.MacKenzie WeegarFLAObranca60268+532000000583.45%108698750.00%
573.Tom KuhnhacklPITPravé krídlo69268-66010110633.17%1395069216.67%
574.Brett KulakCGYObranca71268-327000000732.74%45499220.00%
575.Jaromir Jagr czeCGYPravé krídlo22167+610010000323.12%182870.00%
576.Cody FransonCHIObranca23167-18040000511.96%18183830.00%
577.Chris ThorburnSTLPravé krídlo50167-460000000352.86%991635258.33%
578.Fredrik ClaessonOTTObranca64167-735000000601.67%158849820.00%
579.Luke SchennARIObranca64167-1235000010591.69%21910510490.00%
580.Ben HuttonVANObranca61066-9230201001030.00%406811240.00%
581.Brandon CarloBOSObranca76066+1045000100760.00%89841463100.00%
582.Austin WatsonNSHĽavé krídlo7614519+21230045309614.58%1877893862.79%
583.Gemel SmithDALCenter466511+5170000004214.29%331343445.74%
584.Torrey MitchellLAKCenter606511-5300001005510.91%532968548.00%
585.Martin Hanzal czeDALCenter385510-1423230010628.06%662153755.07%
586.Dylan StromeARICenter21459+481100003013.33%71227242.99%
587.Darren ArchibaldVANPravé krídlo27459-1140011002814.29%80144020.00%
588.Chris WidemanOTTObranca16358+562200002412.50%1791850.00%
589.Kris VersteegCGYPravé krídlo24358-86150010496.12%6631758.97%
590.Casey NelsonBUFObranca37358-148001200486.25%31376950.00%
591.Jori LehteraPHICenter62358-814001100456.67%552165257.05%
592.Brian GiontaBOSPravé krídlo20257-12130010424.76%17626246.15%
593.Jay BouwmeesterSTLObranca35257+516000000454.44%29587050.00%
594.Andrej Sustr czeTBLObranca44257-518000000454.44%9335650.00%
595.J.T. BrownANAPravé krídlo47257-524000010405.00%71234270.00%
596.Joakim NordstromCARĽavé krídlo75257-116000000972.06%1074179346.75%
597.Tobias EnstromWPGObranca43156+820000000313.23%20517330.00%
598.Marcus KrugerCARCenter48156-628000000303.33%561652155.40%
599.David WarsofskyCOLObranca16055+40000000180.00%1222150.00%
600.Brendan GuhleBUFObranca18055-610000000370.00%1083260.00%
Zobrazujem 501-600 z 890<<  Predchádzajúca  3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  Nasledujúca  >>