Štatistiky hráčov - Asistencie v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 401-500 z 807<<  Predchádzajúca  2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
401.Jason ChimeraNYIĽavé krídlo48279-829000000633.17%881155034.78%
402.Tyler BertuzziDETĽavé krídlo12178+34000000214.76%2071870.00%
403.Brendan SmithNYRObranca37178+654010000551.82%51326380.00%
404.Connor MurphyCHIObranca41178+813000000551.82%78436490.00%
405.Trevor Van RiemsdykCARObranca44178+512000000601.67%9657320.00%
406.Alexei EmelinNSHObranca44178+1220000000392.56%11363816100.00%
407.Jonathan EricssonDETObranca45178+128000100472.13%60348700.00%
408.Dylan DemeloSJSObranca26077+420010000300.00%39273420.00%
409.Mike ReillyMINObranca31077-414030000280.00%21173820.00%
410.Braydon CoburnTBLObranca39077-327000000420.00%37426470.00%
411.Brooks OrpikWSHObranca48077-743000000250.00%1421059880.00%
412.Nino NiederreiterMINPravé krídlo3113619+11206700316619.70%271147050.00%
413.Ryan DzingelOTTĽavé krídlo4413619-8232300107317.81%351270853.13%
414.Brendan PerliniARIĽavé krídlo4112618-11104700008015.00%421860445.45%
415.Connor BrownTORPravé krídlo4812618-781111206618.18%111871943.00%
416.Conor ShearyPITĽavé krídlo4912618-1162200319113.19%142072657.14%
417.Brian BoyleNJDCenter35116170375600206317.46%481848751.11%
418.Adam LowryWPGCenter338614+461200105813.79%882151454.83%
419.J.T. CompherCOLĽavé krídlo337613-1612352221769.21%163655649.07%
420.Paul CareyNYRCenter346612-2101111003119.35%461134050.00%
421.Colton SceviourFLACenter396612-18001310758.00%434052858.11%
422.Damon SeversonNJDObranca426612-131020020738.22%55378230.00%
423.Jared McCannFLACenter325611+117110120756.67%161342538.91%
424.Casey CizikasNYICenter405611-2150011004910.20%803454554.50%
425.Blake ColemanNJDCenter425611+838001100766.58%1013257847.37%
426.Cody CeciOTTObranca445611-68020010736.85%849610090.00%
427.Tim SchallerBOSCenter455611-328000000717.04%804359445.71%
428.Chris KunitzTBLĽavé krídlo465611+4250000004411.36%761652346.67%
429.Nikita ZaitsevTORObranca344610+8210000103611.11%64947770.00%
430.Vince DunnSTLObranca424610+48130011834.82%2230701100.00%
431.Matt BenningEDMObranca434610+235020020735.48%71457810.00%
432.Jordie BennMTLObranca464610+217000000646.25%50938960.00%
433.Jonas BrodinMINObranca474610+1624000010419.76%189510060.00%
434.Vinnie HinostrozaCHIĽavé krídlo16369+16010000339.09%7720343.48%
435.Jimmy HayesNJDPravé krídlo23369+141100202711.11%38330040.00%
436.Thomas ChabotOTTObranca25369-14030000339.09%21143810.00%
437.Johnny BoychukNYIObranca34369+2171100201012.97%62777030.00%
438.Jake DotchinTBLObranca35369+1025000000368.33%64475810.00%
439.Nolan PatrickPHICenter38369-314020000466.52%191346348.49%
440.Christian DjoosWSHObranca39369+108000000387.89%16305470.00%
441.Nick HoldenNYRObranca42369+76000000397.69%87567920.00%
442.Brad RichardsonARIPravé krídlo42369-1922000000565.36%393559853.58%
443.Garnet HathawayCGYPravé krídlo23268+737000000267.69%531227914.29%
444.Christopher TanevVANObranca31268+54000200267.69%15426170.00%
445.Logan ShawMTLCenter44268-34000110613.28%4825504100.00%
446.David SavardCBJObranca46268-522000000842.38%77829220.00%
447.Jaromir Jagr czeCGYPravé krídlo22167+610010000323.12%182870.00%
448.Cody FransonCHIObranca23167-18040000511.96%18183830.00%
449.Byron FroeseMTLCenter24167+414000000224.55%302426445.22%
450.Joel Eriksson EkMINCenter40167+214000000671.49%702652537.24%
451.Marc StaalNYRObranca45167+88000000402.50%45588110.00%
452.Karl AlznerMTLObranca47167-720000100492.04%87889590.00%
453.Radko Gudas czePHIObranca35066+557000000690.00%76525750.00%
454.Haydn FleuryCARObranca37066-112000000440.00%44536080.00%
455.Ben HuttonVANObranca42066-419020100710.00%24498380.00%
456.Artem AnisimovCHICenter3613518+187711607417.57%91761747.06%
457.Victor RaskCARCenter4511516+562500208512.94%351970452.05%
458.Timo MeierSJSPravé krídlo4410515-3351200101168.62%612362053.33%
459.Frans NielsenDETCenter4510515-8102322207313.70%233071347.55%
460.Jesse PuljujarviEDMPravé krídlo309514+1121100208011.25%36124240.00%
461.Sonny MilanoCBJĽavé krídlo358513-260200213622.22%1873810.00%
462.Nail YakupovCOLPravé krídlo398513+1203400106612.12%3864420.00%
463.Nick BoninoNSHCenter347512-5120000004216.67%93751850.89%
464.Drake CaggiulaEDMĽavé krídlo356511-941111105510.91%882547121.43%
465.Melker KarlssonSJSCenter396511-2180011104413.64%534051466.67%
466.Tommy WingelsCHICenter436511-4300022105012.00%1123146746.24%
467.Remi ElieDALĽavé krídlo405510+3140000104211.90%441342236.36%
468.Stephen JohnsDALObranca455510+1024000000707.14%107827850.00%
469.Gemel SmithDALCenter29459+4150000002714.81%15728243.90%
470.Dominic MooreTORCenter31459+1100000003212.50%251433954.26%
471.Brandon ManningPHIObranca32459+227010020567.14%57375930.00%
472.Chris WidemanOTTObranca16358+562200002412.50%1791850.00%
473.Kris VersteegCGYPravé krídlo22358-86150010466.52%6628961.43%
474.Andre BurakovskyWSHĽavé krídlo23358-221010011329.38%12731761.11%
475.Tyson JostCOLCenter28358-310020000456.67%81136736.23%
476.Tomas Nosek czeVGKĽavé krídlo4135806001100565.36%311244451.61%
477.Sean KuralyBOSCenter45358-227000010893.37%931354846.54%
478.Lance BoumaCHICenter46358+425000010466.52%1142248740.00%
479.Matt IrwinNSHObranca34257+36000000474.26%51364670.00%
480.Ian ColePITObranca36257-934010000513.92%54756320.00%
481.Micheal HaleyFLACenter44257-892000010316.45%751233447.62%
482.Johan LarssonBUFCenter46257-1610000000504.00%702361951.75%
483.Jack JohnsonCBJObranca47257-48000010563.57%53879150.00%
484.Dominik Simon czePITCenter1415606000000205.00%20818120.00%
485.Michal Kempny czeCHIObranca21156+1210000000333.03%17243230.00%
486.Matt GrzelcykBOSObranca27156+138000000352.86%13174350.00%
487.Jussi JokinenCBJĽavé krídlo33156-36020010432.33%111539260.24%
488.Ryan CallahanTBLPravé krídlo36156-323000100621.61%752246033.33%
489.Kevin ConnautonARIObranca41156-710000000432.33%56345760.00%
490.Travis HamonicCGYObranca42156-442000000492.04%42668470.00%
491.Robert BortuzzoSTLObranca46156031000010581.72%89746960.00%
492.Robert HaggPHIObranca47156+1320000000571.75%162668830.00%
493.Dennis SeidenbergNYIObranca18055-410000000210.00%42283240.00%
494.Alex BiegaVANObranca23055-226000100450.00%77343430.00%
495.Victor MeteMTLObranca32055+42020000270.00%1444810.00%
496.Curtis LazarCGYPravé krídlo32055-66000000240.00%581230439.29%
497.Joakim RyanSJSObranca36055+84000100580.00%17515840.00%
498.Kevin BieksaANAObranca42055-1070020000450.00%71587630.00%
499.Brandon CarloBOSObranca45055+1224000100440.00%47468520.00%
500.Michael GrabnerNYRPravé krídlo4620424+141000002010419.23%432267120.00%
Zobrazujem 401-500 z 807<<  Predchádzajúca  2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8  Nasledujúca  >>