Štatistiky hráčov - Asistencie v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 201-300 z 890<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
201.Cam AtkinsonCBJPravé krídlo65242246+1914310115123110.39%3229122932.31%
202.Wayne SimmondsPHIPravé krídlo75242246-16571117115117613.64%12954135757.14%
203.Bo HorvatVANCenter64222244-1101013113015813.92%3529123953.78%
204.Mathieu PerreaultWPGCenter70172239+438614012013912.23%12025101355.93%
205.Aaron EkbladFLAObranca82162238+97151100411898.47%6912119180.00%
206.Mikkel BoedkerSJSĽavé krídlo7415223701248004011912.61%412498926.32%
207.Christian DvorakARICenter78152237-19222700201519.93%9248128251.36%
208.Alex TuchVGKPravé krídlo78152237+32741000401718.77%9942119042.42%
209.Jesper BrattNJDĽavé krídlo74132235-1618412122010013.00%4422112963.64%
210.Justin AbdelkaderDETĽavé krídlo75132235-117849000011011.82%17440124248.45%
211.Bobby RyanOTTPravé krídlo62112233-12141400101129.82%9752102054.55%
212.Valtteri FilppulaPHICenter81112233-7203402407015.71%2555133551.26%
213.Ryan PulockNYIObranca68102232-41451100001845.43%1138612520.00%
214.Noah HanifinCARObranca79102232-20211700311656.06%816914900.00%
215.Jaccob SlavinCARObranca8282230+1101200111545.19%4715418530.00%
216.Michael CammalleriEDMĽavé krídlo6672229-3183400001285.47%433291054.87%
217.Matt NiskanenWSHObranca6872229+24360001101205.83%1179815380.00%
218.Olli MaattaPITObranca8272229-1280800301644.27%13111515380.00%
219.David DesharnaisNYRCenter7162228-22182700005510.91%223692855.06%
220.Chris KreiderNYRĽavé krídlo58162137-244712000013711.68%1032490641.67%
221.Carl SoderbergCOLCenter7716213702635013015010.67%7164133745.26%
222.Zach WerenskiCBJObranca77162137+81631000312077.73%589217390.00%
223.Adrian KempeLAKĽavé krídlo81162137+114915003011913.45%9118108038.51%
224.Richard Panik svkARIĽavé krídlo72142135+73846000013610.29%13737109533.33%
225.Tom WilsonWSHPravé krídlo78142135+1018701111012311.38%25051124846.30%
226.Blake ComeauCOLĽavé krídlo79132134+55000333012310.57%14538125438.38%
227.Ryan StromeEDMPravé krídlo82132134-4332601301478.84%4317124944.26%
228.Riley SheahanPITCenter81112132+4812011010910.09%5250118954.44%
229.Marc-Edouard VlasicSJSObranca81112132+9341301211616.83%2617418270.00%
230.Devin ShoreDALCenter82112132-301421112101238.94%7157126646.32%
231.Sam GagnerVANCenter74102131-183531100211646.10%5428111947.72%
232.Carl HagelinPITĽavé krídlo81102131+8280012201695.92%11236129242.86%
233.Dmitry OrlovWSHObranca82102131+10220400201258.00%12811618970.00%
234.Brady SkjeiNYRObranca8242125-27390611101532.61%12711917250.00%
235.Jacob TroubaWPGObranca5532124+9340301201442.08%8410012050.00%
236.Dan HamhuisDALObranca8032124-633020010664.55%8211316160.00%
237.Patric HornqvistPITPravé krídlo70292049+2581522001024711.74%13764121348.48%
238.Mika ZibanejadNYRCenter72272047-23141421014121212.74%9264129450.82%
239.Patrick MarleauTORĽavé krídlo82272047+11659005120313.30%8526139352.16%
240.Kyle PalmieriNJDPravé krídlo62242044-1301123005018113.26%9450107433.33%
241.Michael FerlandCGYĽavé krídlo77212041+52466000014414.58%17130115738.60%
242.Lars EllerWSHCenter81182038-63836002016111.18%7169124049.27%
243.Max PaciorettyMTLĽavé krídlo64172037-163061511422128.02%11827121735.00%
244.Jesper FastNYRPravé krídlo71132033-10260002008016.25%13044105736.84%
245.Ryan HartmanNSHĽavé krídlo78112031+1721200201298.53%11338102046.15%
246.Vladimir Sobotka czeSTLĽavé krídlo81112031-6500311401368.09%12745138854.26%
247.Charles HudonMTLĽavé krídlo72102030-12383801101795.59%12638101140.18%
248.Esa LindellDALObranca8072027+19242800001375.11%9212317670.00%
249.Tomas Plekanec czeTORCenter7762026+1450000111444.17%6141116652.61%
250.Dion PhaneufLAKObranca7962026-154941100001344.48%16115415810.00%
251.Darnell NurseEDMObranca8262026+15670000211943.09%16115318250.00%
252.Thomas HickeyNYIObranca6952025+2024000000875.75%7611012480.00%
253.Dylan DemeloSJSObranca6302020-134030000670.00%75708950.00%
254.James NealVGKPravé krídlo71251944-112459006120212.38%443012200.00%
255.Kevin HayesNYRCenter76251944+11868224017214.53%4036131950.54%
256.Gustav NyquistDETPravé krídlo82211940-2203800202139.86%6536146446.15%
257.Calle JarnkrokNSHCenter68161935+201214223110515.24%3631108151.25%
258.David BackesBOSPravé krídlo57141933+2532601101608.75%1372587851.65%
259.Boone JennerCBJCenter75131932+1392300201876.95%20583123555.49%
260.Jared McCannFLACenter6891928+11301101411436.29%433290238.55%
261.Andrew CoppWPGCenter8291928+1714002300969.38%9951112751.84%
262.Josh MorrisseyWPGObranca8171926+15470100001026.86%139168165750.00%
263.Brent SeabrookCHIObranca8171926-3382800001365.15%8517016360.00%
264.Vince DunnSTLObranca7551924+1202900111383.62%29591293100.00%
265.Samuel GirardCOLObranca7341923-1181130000844.76%466912890.00%
266.Ron HainseyTORObranca8041923+1220110220735.48%9116917500.00%
267.Derrick PouliotVANObranca7131922-2239190130783.85%7911812680.00%
268.James Van RiemsdykTORĽavé krídlo81361854+1301120005024814.52%402312070.00%
269.Ryan DzingelOTTĽavé krídlo79231841-173548002013616.91%6019130442.86%
270.Ondrej Kase czeANAPravé krídlo66201838+181413005114613.70%282691919.23%
271.Jason PominvilleBUFPravé krídlo82161834-1785700111689.52%3935122357.89%
272.Nick FolignoCBJĽavé krídlo72151833+15024001013710.95%18260132245.88%
273.Christian FischerARIPravé krídlo79151833-17145800321549.74%10923109917.24%
274.Joonas DonskoiSJSPravé krídlo66141832+102615002012910.85%282898941.67%
275.Hampus LindholmANAObranca69131831+16343800321319.92%939715700.00%
276.Darren HelmDETCenter75131831+3390024001419.22%13136116844.12%
277.Colton SissonsNSHCenter8191827+2421703401207.50%13649130455.29%
278.Jason SpezzaDALCenter7881826-121241100301385.80%1626101555.82%
279.Evan RodriguesBUFĽavé krídlo4871825-1014160000917.69%192366942.39%
280.Vinnie HinostrozaCHIĽavé krídlo5071825+510150010868.14%261769143.82%
281.Kevin ShattenkirkNYRObranca4651823-14442120011945.32%44659330.00%
282.Deryk EngellandVGKObranca7951823+6240000001084.63%12615016030.00%
283.Brandon SaadCHIĽavé krídlo82181735-10141100822377.59%2932143646.28%
284.Andreas AthanasiouDETCenter71161733-15161300211709.41%2428108841.57%
285.Frans NielsenDETCenter79161733+11447233013411.94%4962125146.40%
286.Victor RaskCARCenter71141731012411003012611.11%6229109354.89%
287.Nolan PatrickPHICenter73131730+13058002012710.24%4819100250.61%
288.Andrew LaddNYIĽavé krídlo73121729+112401122011210.71%7640116110.00%
289.Joel ArmiaWPGPravé krídlo79121729+3220412201289.38%863999646.67%
290.Nick RitchieANAĽavé krídlo76101727+3721300201228.20%22127100235.29%
291.Michael MathesonFLAObranca81101727-1611401211675.99%5313717290.00%
292.Phillip DanaultMTLĽavé krídlo5281725034021120948.51%593886352.78%
293.Pavel Zacha czeNJDCenter6981725-3302511001127.14%702299243.86%
294.Tyler BertuzziDETĽavé krídlo4871724-739120010838.43%533869212.50%
295.Zdeno Chara svkBOSObranca7371724+22600001301444.86%14111816720.00%
296.Daniel WinnikMINĽavé krídlo8161723+527010000827.32%2753109944.72%
297.Brendan LeipsicVANĽavé krídlo5851722-414000011955.26%322276250.00%
298.Brenden DillonSJSObranca8151722-760000000885.68%19710714030.00%
299.Marco ScandellaBUFObranca8251722-15370401111383.62%9111419120.00%
300.Kris RussellEDMObranca7841721-78020000904.44%9722314880.00%
Zobrazujem 201-300 z 890<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>