Štatistiky hráčov - Asistencie v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 201-300 z 807<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
201.Ryan HartmanCHIĽavé krídlo4271320+546120000719.86%671855944.44%
202.Jason SpezzaDALCenter4771320+16480030868.14%91663654.73%
203.Bobby RyanOTTPravé krídlo3461319-180100105610.71%533456546.67%
204.Tom WilsonWSHPravé krídlo4461319+7109011110649.38%1282267452.17%
205.Josh MorrisseyWPGObranca4851318+628010000677.46%8010196250.00%
206.Tomas Plekanec czeMTLCenter4741317+129000011964.17%293177353.04%
207.Kris RussellEDMObranca4731316-16020000614.92%511398810.00%
208.Jason DemersARIObranca4831316-1029030010704.29%435710580.00%
209.Alexander EdlerVANObranca3521315-428040010862.33%80988130.00%
210.Markus NutivaaraCBJObranca4021315+410010000543.70%30236320.00%
211.Dan HamhuisDALObranca4611314+221020010412.44%46619470.00%
212.Tyler ToffoliLAKCenter46181230+10658003114612.33%33674837.50%
213.Mika ZibanejadNYRCenter38141226-82612002010513.33%312768151.79%
214.Jakob SilfverbergANAPravé krídlo421112230102712001139.73%303077335.00%
215.Carl SoderbergCOLCenter42101222+4162401107912.66%313872443.31%
216.Lars EllerWSHCenter47101222+6281200208911.24%453272450.53%
217.Pierre-Luc DuboisCBJCenter471012220253700108811.36%742274741.92%
218.Nick BjugstadFLACenter4591221-3100300001177.69%49865954.50%
219.Blake ComeauCOLĽavé krídlo4581220+2260022106512.31%822270039.88%
220.Travis KonecnyPHICenter4781220+227020031908.89%502463533.33%
221.Erik JohnsonCOLObranca4371219+7520301311255.60%769211040.00%
222.Sven AndrighettoCOLPravé krídlo3761218-116260010807.50%241154031.58%
223.Cody EakinVGKCenter4561218-1160001105311.32%302667952.37%
224.Darnell NurseEDMObranca4761218+17440000211095.50%898410080.00%
225.Jan Rutta czeCHIObranca3951217-8222401105010.00%20457610.00%
226.Alexander WennbergCBJCenter3341216+58120021449.09%162560543.34%
227.Charles HudonMTLĽavé krídlo4441216-5162600101143.51%762460742.11%
228.Justin FaulkCARObranca4741216-13321900101362.94%845810520.00%
229.Deryk EngellandVGKObranca4531215+1416000000634.76%63908880.00%
230.Sami VatanenNJDObranca3621214-1028050000623.23%44597780.00%
231.Michael Del ZottoVANObranca4721214-1922040000752.67%123679980.00%
232.Marco ScandellaBUFObranca4611213-618010100861.16%527010910.00%
233.James NealVGKPravé krídlo46211132+32057004113715.33%26178040.00%
234.Craig SmithNSHPravé krídlo44151126+21469001012911.63%291969136.36%
235.Nazem KadriTORCenter4614112502548000011512.17%611475349.84%
236.Brian GibbonsNJDCenter45121123+13140034316119.67%273765437.50%
237.Radek Faksa czeDALCenter47121123+17160011307915.19%553267452.72%
238.Chris KreiderNYRĽavé krídlo371111220295700009311.83%751557740.91%
239.Andreas AthanasiouDETCenter35101121-881300119011.11%101256239.26%
240.Valtteri FilppulaPHICenter47101121+3163401305020.00%193381253.30%
241.Sven BaertschiVANĽavé krídlo3591120+2166700105217.31%161755116.67%
242.Jason PominvilleBUFPravé krídlo4691120-1142300008910.11%172469762.50%
243.David BackesBOSPravé krídlo2881119+3231401107710.39%711445353.33%
244.Joel ArmiaWPGPravé krídlo4571118+314031120788.97%352054350.00%
245.Brock McGinnCARĽavé krídlo4671118+515120000798.86%80962950.00%
246.Sam BennettCGYCenter4661117-433120010866.98%621965254.26%
247.Shea TheodoreVGKObranca3141115+72160010606.67%11426080.00%
248.Justin SchultzPITObranca3221113+28050000553.64%18456090.00%
249.Brendan LeipsicVGKĽavé krídlo3521113+44000000583.45%251343262.50%
250.Brent SeabrookCHIObranca4521113+1024020000712.82%45898960.00%
251.Brady SkjeiNYRObranca4721113018020010932.15%73709390.00%
252.Calvin de HaanNYIObranca3311112+118000000442.27%45656190.00%
253.Samuel GirardCOLObranca3611112-72070000392.56%22366150.00%
254.Adam PelechNYIObranca4411112+1322010100551.82%62828340.00%
255.Michael FerlandCGYĽavé krídlo45191029+7155500009919.19%971569941.03%
256.James Van RiemsdykTORĽavé krídlo47191029-922712001013414.18%22146900.00%
257.Josh AndersonCBJPravé krídlo45141024+4250300421449.72%861783638.00%
258.Jake GuentzelPITCenter49141024-153069001011312.39%952882750.00%
259.Brandon SaadCHIĽavé krídlo46131023+7101100621419.22%131882739.71%
260.Rick NashNYRPravé krídlo47131023-1162300201488.78%362979825.00%
261.Ondrej Kase czeANAPravé krídlo32121022+1260100307116.90%131744621.43%
262.Zach WerenskiCBJObranca43111021+1102600211238.94%29589990.00%
263.Bo HorvatVANCenter28101020+525611206515.38%151252252.45%
264.Joonas DonskoiSJSPravé krídlo39101020+4241300107513.33%171955140.00%
265.Ryan SpoonerBOSCenter2571017+821300304316.28%26835150.00%
266.Jesper FastNYRPravé krídlo3971017+5160000004216.67%792756427.27%
267.Ryan StromeEDMPravé krídlo4771017+119230010808.75%29668244.88%
268.Shea WeberMTLObranca2661016-814250110758.00%66596600.00%
269.Loui ErikssonVANĽavé krídlo3561016-44030100669.09%62057538.46%
270.Cam FowlerANAObranca3561016-620151210619.84%8558460.00%
271.Tom PyattOTTĽavé krídlo4461016-66001220629.68%295063033.33%
272.Dmitry OrlovWSHObranca4861016+912010010837.23%807111130.00%
273.Michael CammalleriEDMĽavé krídlo4151015-612230000766.58%291354348.39%
274.Ryan PulockNYIObranca3441014-910260000745.41%57365710.00%
275.Marcus FolignoMINĽavé krídlo4441014049120000458.89%1222449946.67%
276.Michael MathesonFLAObranca4441014-432000121795.06%27659050.00%
277.Riley SheahanPITCenter4841014-24000100567.14%342869456.84%
278.Andrew CoppWPGCenter4841014+108000100636.35%572865649.78%
279.Matt NiskanenWSHObranca3431013+1714000110674.48%60437580.00%
280.Nikita ZadorovCOLObranca4031013+146010000496.12%118557490.00%
281.Nick RitchieANAĽavé krídlo4131013-145120020644.69%1262155840.00%
282.Gustav ForslingCHIObranca4131013-28140111823.66%26567860.00%
283.Mark BarberioCOLObranca4231013+425011210476.38%22527180.00%
284.Dion PhaneufOTTObranca4231013-327130000714.23%84868590.00%
285.Alex IafalloLAKCenter4431013+44020000863.49%221869957.14%
286.Colton SissonsNSHCenter4431013+128040110674.48%662873956.78%
287.Troy BrouwerCGYPravé krídlo4631013-349030100466.52%712861243.90%
288.Joshua Ho-SangNYICenter2221012-720100001811.11%3131540.00%
289.Scott MayfieldNYIObranca3721012-237000000444.55%57596690.00%
290.Madison BoweyWSHObranca4001010-218000000370.00%35335420.00%
291.Patrick MarleauTORĽavé krídlo4815924-4824005112012.50%511582654.05%
292.Gustav NyquistDETPravé krídlo4514923-31414001011312.39%262180333.33%
293.Adrian KempeLAKĽavé krídlo4514923+13301100307119.72%531160139.66%
294.Trevor LewisLAKCenter4611920-1171211209411.70%962171844.74%
295.Andrew ShawMTLCenter4310919-9475700008312.05%652069554.72%
296.Andrew LaddNYIĽavé krídlo429918+9220012107312.33%401871016.67%
297.Nick FolignoCBJĽavé krídlo479918-6342300108710.34%1163889245.12%
298.Hampus LindholmANAObranca347916+10162500116510.77%48557800.00%
299.Jean-Gabriel PageauOTTCenter426915-722001110698.70%783867153.11%
300.Marc-Edouard VlasicSJSObranca446915+34120121876.90%14879980.00%
Zobrazujem 201-300 z 807<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>