Štatistiky hráčov - Asistencie v sezóne 2016/17 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-100 z 888<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Connor McDavidEDMCenter823070100+2726327126125111.95%3429173343.18%
2.Nicklas BackstromWSHCenter82236386+1738835005216214.20%4533149851.39%
3.Ryan GetzlafANACenter74155873+749620233013810.87%9988156050.30%
4.Victor HedmanTBLObranca79165672+34743300521669.64%9313219370.00%
5.Patrick KaneCHIPravé krídlo82345589+1132723005129211.64%2815175513.73%
6.Erik KarlssonOTTObranca77175471+102842702512187.80%6720120670.00%
7.Henrik ZetterbergDETĽavé krídlo82175168+152221300001958.72%5830161751.76%
8.Mark ScheifeleWPGCenter79325082+1838715025216020.00%4934162543.46%
9.Leon DraisaitlEDMCenter82294877+7201027005317216.86%4136154948.97%
10.Blake WheelerWPGPravé krídlo82264874+647521234025910.04%10051165245.74%
11.Brent BurnsSJSObranca82294776+194082501633209.06%6914220390.00%
12.Phil KesselPITPravé krídlo82234770+320830004122910.04%1215147133.33%
13.Ryan JohansenNSHCenter82144761+16042311301549.09%7728154554.55%
14.Duncan KeithCHIObranca8064753+221621500211833.28%2410720500.00%
15.Brad MarchandBOSĽavé krídlo80394685+1881924358122617.26%5135155536.11%
16.Tyler SeguinDALCenter82264672-1522112900413018.64%6026151451.02%
17.Alexander WennbergCBJCenter80134659+921223005010911.93%5856147147.39%
18.Sidney CrosbyPITCenter75444589+17241425005125517.25%8027149148.17%
19.Nikita KucherovTBLPravé krídlo74404585+13381732007124616.26%302014390.00%
20.Mats ZuccarelloNYRPravé krídlo80154459+152651400301897.94%8552150746.15%
21.Claude GirouxPHICenter82144458-153853101321997.04%6828156955.89%
22.Artemi PanarinCHIĽavé krídlo82314374+1821917005121114.69%2314159720.00%
23.Jamie BennDALĽavé krídlo77264369-9661226114220112.94%8947149251.46%
24.Mikael GranlundMINCenter81264369+2312720344117714.69%5050152548.48%
25.Johnny GaudreauCGYĽavé krídlo72184361-7441600311829.89%91413320.00%
26.Kevin ShattenkirkWSHObranca80134356-74782700201618.07%889515960.00%
27.Josh BaileyNYIĽavé krídlo82134356+51231200111737.51%3753150753.33%
28.Torey KrugBOSObranca8184351-103762500102083.85%598217500.00%
29.Joe ThorntonSJSCenter7974350+7511190000818.64%5231142750.88%
30.Mitchell MarnerTORCenter77194261038421005017610.80%4139129537.84%
31.Jakub Voracek czePHIPravé krídlo82204161-245652300322537.91%3022156621.43%
32.Evgeny KuznetsovWSHCenter82194059+1846314004017011.18%5718139143.97%
33.Mikko KoivuMINCenter80184058+2734220024113912.95%3265153055.21%
34.Anze KopitarLAKCenter76124052-102851901001508.00%7859157952.69%
35.Evgeni MalkinPITCenter62333972+18771123006119117.28%4025115543.14%
36.Joe PavelskiSJSCenter81293968+1134722117023312.45%13073154952.45%
37.Nikolaj EhlersWPGPravé krídlo82253964+138512004020412.25%432814340.00%
38.William NylanderTORCenter81223961-332926002020510.73%2516129740.16%
39.Dustin ByfuglienWPGObranca80133952+1011711402102415.39%18312421960.00%
40.Justin SchultzPITObranca78123951+273432000101547.79%6711615950.00%
41.Rasmus RistolainenBUFObranca7963945-95812501221863.23%19516120910.00%
42.John TavaresNYICenter77283866+438718123126010.77%4220157350.61%
43.Charlie CoyleMINCenter82183856+133649005015911.32%10163137045.97%
44.Derek StepanNYRCenter81173855+191641811202098.13%2645150847.04%
45.Eric StaalMINCenter82283765+1734416128021113.27%4239152649.15%
46.Jonathan ToewsCHICenter72213758+735617005119910.55%4332145254.90%
47.Tyler BozakTORCenter78183755-130718001014512.41%4526128256.66%
48.Nathan MacKinnonCOLCenter82163753-141621422422516.37%5630163650.56%
49.Dougie HamiltonCGYObranca81133750+126421401512225.86%689415950.00%
50.Roman JosiNSHObranca72123749+71871801102175.53%5411918060.00%
51.Vladimir TarasenkoSTLPravé krídlo82393675-112922008328613.64%5031151550.00%
52.David Pastrnak czeBOSPravé krídlo75343670+11341024006226212.98%7232134966.67%
53.Alex OvechkinWSHĽavé krídlo82333669+6501726007231310.54%2162915070.00%
54.Ryan KeslerANACenter82223658+883820002018611.83%14675174757.39%
55.Jaden SchwartzSTLĽavé krídlo78193655+141839004117910.61%7143147547.86%
56.Alexander RadulovMTLPravé krídlo76183654+1062616002114712.24%7641139150.00%
57.John KlingbergDALObranca80133649+234417003012410.48%421171869100.00%
58.Gustav NyquistDETPravé krídlo761236480182900201657.27%5420132680.00%
59.Zach WerenskiCBJObranca78113647+171442100111885.85%419016320.00%
60.Ryan McDonaghNYRObranca7763642+203711511101533.92%8016018760.00%
61.Keith YandleFLAObranca8253641-63921801001782.81%287618080.00%
62.Brent SeabrookCHIObranca7933639+52621400001312.29%11114717300.00%
63.Mike HoffmanOTTĽavé krídlo74263561+17511326008122411.61%4121130257.14%
64.Ryan O'ReillyBUFCenter72203555-110824123018910.58%2145154558.01%
65.Radim Vrbata czeARIPravé krídlo81203555-181641500402338.58%4831136936.17%
66.Ondrej Palat czeTBLĽavé krídlo75173552+839515003016210.49%14166143426.47%
67.Alexander SteenSTLĽavé krídlo76163551-253316002011713.68%3369146840.89%
68.Jason SpezzaDALCenter68153550-1829219114014910.07%1331110052.21%
69.Henrik SedinVANCenter82153550-272811500429915.15%1511156249.04%
70.Matthew TkachukCGYĽavé krídlo76133548+1410531300201429.15%6522111534.78%
71.Nick LeddyNYIObranca81113546-31231500101378.03%7710918410.00%
72.Jeff CarterLAKCenter82323466+2411022119425012.80%8637147951.94%
73.Marcus JohanssonWSHĽavé krídlo82243458+2510519005212918.60%3222139446.43%
74.J.T. MillerNYRĽavé krídlo82223456+172127346113216.67%10156134343.98%
75.Corey PerryANAPravé krídlo82193453+27652000302158.84%8135145335.00%
76.Alex PietrangeloSTLObranca80143448+32461900401817.73%3815820230.00%
77.Jason PominvilleMINPravé krídlo78133447+240700201767.39%4438111050.00%
78.Elias LindholmCARCenter72113445-21621115001517.28%9943131055.59%
79.Jake GardinerTORObranca8293443+243421300221277.09%698317660.00%
80.Matt NiskanenWSHObranca7853439+20321901201543.25%1479317300.00%
81.Brady SkjeiNYRObranca8053439+11420700001273.94%1476913980.00%
82.James Van RiemsdykTORĽavé krídlo82293362-237619005023812.18%6229130320.00%
83.Jack EichelBUFCenter61243357-1322102400412499.64%2635121638.94%
84.Taylor HallNJDĽavé krídlo72203353-93271500422388.40%5931139244.44%
85.Max PaciorettyMTLĽavé krídlo81353267+1538813127226813.06%6335155454.00%
86.Nino NiederreiterMINPravé krídlo82253257+1753814003018613.44%1202012360.00%
87.Mark StoneOTTPravé krídlo71223254+1225614005013416.42%4353131840.00%
88.Jonathan DrouinTBLĽavé krídlo73213253-1316926006118311.48%5016129343.64%
89.Patrice BergeronBOSCenter79213253+122481703703026.95%5447153560.10%
90.Bo HorvatVANCenter81203252-727310221015812.66%6541146150.47%
91.Sam GagnerCBJCenter81183250+1022818001017810.11%2216111147.53%
92.Kevin HayesNYRCenter76173249+101817174014311.89%4030125945.66%
93.Mathieu PerreaultWPGCenter65133245-113031500301349.70%9726105951.32%
94.Drew DoughtyLAKObranca82123244+84651901111816.63%1291092226100.00%
95.Shayne GostisbeherePHIObranca7673239-213222300101983.54%439414900.00%
96.Nikita ZaitsevTORObranca8243236-223811201001063.77%17613618060.00%
97.Sean MonahanCGYCenter82273158-120817114219913.57%3425144251.45%
98.Vincent TrocheckFLACenter82233154-1343212012123010.00%16451170850.18%
99.David Krejci czeBOSCenter82233154-1226814003015814.56%4051149851.52%
100.Mikael BacklundCGYCenter81223153+936716037219711.17%5541142748.07%
Zobrazujem 1-100 z 888<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>