Štatistiky hráčov - Trestné minúty v sezóne 2014/15 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-100 z 882<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Steve DowniePITPravé krídlo72141428+223835002010413.46%1083489650.00%
2.Cody McLeodCOLĽavé krídlo827512-2191001120947.45%2684391811.11%
3.Derek DorsettVANPravé krídlo7971825+4175002230897.87%1663795243.75%
4.Tom WilsonWSHPravé krídlo6741317-1172000000795.06%2052473318.18%
5.Antoine RousselDALĽavé krídlo80131225-2014803001011311.50%11571116217.65%
6.Brandon PrustMTLĽavé krídlo8241418+6134000100785.13%12234106451.61%
7.Dustin ByfuglienWPGObranca69182745+512451701312098.61%2035915660.00%
8.Ryan ReavesSTLPravé krídlo816612-31160000105510.91%276146910.00%
9.Matthew MartinNYIĽavé krídlo788614-4114000020908.89%3823688050.00%
10.Jared BollCBJPravé krídlo72145-13109000000283.57%131175240.00%
11.Dion PhaneufTORObranca7032629-1110821501101382.17%16612616610.00%
12.Mark BorowieckiOTTObranca6311011+15107000000303.33%23310210030.00%
13.David ClarksonCBJPravé krídlo6110515-121061100109510.53%1331984231.75%
14.David BackesSTLPravé krídlo80263258+71041016003018314.21%22787149254.60%
15.Zac RinaldoPHICenter58156-9102000000452.22%2162051833.33%
16.Scott HartnellCBJĽavé krídlo77283260+1100816002020413.73%16038133250.00%
17.Tanner GlassNYRĽavé krídlo66156-1298000000531.89%2133267733.33%
18.Eric GrybaOTTObranca7501212+1197000000640.00%1715811740.00%
19.Brad MarchandBOSĽavé krídlo77241842+59522235318013.33%7228130239.39%
20.Robert BortuzzoSTLObranca51358-993000000565.36%157617720.00%
21.Chris KreiderNYRĽavé krídlo80212546+248878005018011.67%16217125742.86%
22.Chris StewartMINPravé krídlo81142236-268851000001559.03%1101612880.00%
23.Brandon BolligCGYĽavé krídlo62145-988000000671.49%1372353460.00%
24.Kyle CliffordLAKĽavé krídlo806915+5870000101175.13%2001486033.33%
25.John ScottSJSĽavé krídlo383140870000001915.79%94142840.00%
26.Tim JackmanANAPravé krídlo55527-486000010559.09%1101946171.43%
27.Simon DespresANAObranca7532023+11860100111032.91%23310112660.00%
28.Steve OttSTLCenter783912-886000000496.12%1841490856.34%
29.Anthony PelusoWPGPravé krídlo49112-386000000234.35%10052880.00%
30.Travis HamonicNYIObranca7152833+15851800001323.79%21313115480.00%
31.Adam McQuaidBOSObranca63167-285000000601.67%1419111620.00%
32.Dalton ProutCBJObranca63088-1485000000640.00%1668411610.00%
33.Zach SillTORCenter63134-584000000432.33%173275290.00%
34.Patrick MaroonANAĽavé krídlo7192534-5821700101207.50%12010101533.33%
35.Kyle ChipchuraARICenter7041014-2382110000814.94%1302993851.64%
36.Milan LucicBOSĽavé krídlo81182644+138128004014112.77%25923132544.74%
37.Zack KassianVANPravé krídlo4210616-5811100305518.18%8825300.00%
38.Gabriel LandeskogCOLĽavé krídlo82233659-279817002021410.75%16973151835.56%
39.Kris LetangPITObranca69114354+127922411101975.58%13111717590.00%
40.B.J. CrombeenARIPravé krídlo58336-679000000436.98%6812470100.00%
41.Jakub Voracek czePHIPravé krídlo82225981+178113300322219.95%5528152566.67%
42.Chris NeilOTTPravé krídlo38437+5781100002317.39%1361137060.00%
43.Zach BogosianBUFObranca6231720-6780200001252.40%1899014670.00%
44.Tyler MyersWPGObranca7172128-6772602001245.65%6513217500.00%
45.Kevin BieksaVANObranca6041014077010110994.04%1099312500.00%
46.Kyle QuinceyDETObranca7331518+1077000100903.33%1048214220.00%
47.Brenden DillonSJSObranca802810-1377001210912.20%15413915670.00%
48.Matt HendricksEDMĽavé krídlo718816-14760111001037.77%2207293449.49%
49.Chris ThorburnWPGPravé krídlo817714-5760000206710.45%1262965664.29%
50.Corey TroppCBJPravé krídlo61178-1476000000224.55%802853450.00%
51.Ryan KeslerANACenter81202747-57551113422059.76%16969158156.31%
52.PK SubbanMTLObranca82154560+217482100511708.82%9714221490.00%
53.Brad MaloneCARCenter657815-8740000206510.77%1621666061.22%
54.Blake WheelerWPGPravé krídlo79263561+2673212456024410.66%12854155445.83%
55.Andrew LaddWPGĽavé krídlo81243862+972919016122410.71%21238162635.00%
56.Justin AbdelkaderDETĽavé krídlo71232144+372814005215414.94%15328127246.67%
57.Shea WeberNSHObranca78153045+157251511212376.33%16614720570.00%
58.Jordin TootooNJDPravé krídlo6810515+1721100107513.33%1278712100.00%
59.David SavardCBJObranca8211253607131000301129.82%1951051882100.00%
60.Jason DemersDALObranca8152025-371250020995.05%1188515500.00%
61.Nicolas DeslauriersBUFĽavé krídlo8251015-2471000110766.58%261369740.00%
62.Jonathan EricssonDETObranca8231215-570000100823.66%1145516060.00%
63.Mark StuartWPGObranca7021214+569000210513.92%16614213460.00%
64.Alexandre BurrowsVANPravé krídlo7018153306848113014512.41%7333108442.86%
65.Brendan SmithDETObranca764913-268020010884.55%606813600.00%
66.Mike WeberBUFObranca64167-2268000100412.44%17216812000.00%
67.Clayton StonerANAObranca69178-268000010681.47%1288412180.00%
68.Michael LattaWSHCenter53066+468000000240.00%911444547.76%
69.Corey PerryANAPravé krídlo67332255+136747003119317.10%6427121325.00%
70.Andrew ShawCHICenter79151126-86756002014610.27%12733118150.14%
71.Alex ChiassonOTTPravé krídlo76111526-56736011010510.48%9320101714.29%
72.Wayne SimmondsPHIPravé krídlo75282250-5661424006018814.89%16836126180.00%
73.Keith AulieEDMObranca31011-366000000250.00%59374440.00%
74.Brooks OrpikWSHObranca7801919+566000000660.00%30619217000.00%
75.Brent BurnsSJSObranca82174360-96572400212456.94%14812419650.00%
76.Blake ComeauPITĽavé krídlo61161531+66501005214710.88%1881193377.78%
77.Shane DoanARIPravé krídlo79142236-296551000001897.41%18926149227.27%
78.Jay HarrisonWPGObranca55369-165120000506.00%76748770.00%
79.Jamie BennDALĽavé krídlo82355287+1641023256025313.83%12050163651.74%
80.Brenden MorrowTBLĽavé krídlo70358-1640000002810.71%112166530.00%
81.Ryan GetzlafANACenter77254570+1562313026219113.09%10095154850.60%
82.David PerronPITĽavé krídlo81172441-25623900201968.67%17121140433.33%
83.Evgeni MalkinPITCenter69284270-260926004121213.21%2418131042.65%
84.Cal ClutterbuckNYIPravé krídlo767916+1600123401245.65%3433196866.67%
85.Paul GaustadNSHCenter7341014+760000010547.41%1435890856.43%
86.Michael StoneARIObranca8131518-24600500001442.08%2021891691100.00%
87.Alexei EmelinMTLObranca6831114+559000000436.98%20411613480.00%
88.Alex OvechkinWSHĽavé krídlo81532881+105825340011039513.42%25932164740.00%
89.Jarret StollLAKCenter7361117+358340221837.23%16757113150.99%
90.Jim SlaterWPGCenter825813-458000110519.80%1345275659.65%
91.Erik GudbransonFLAObranca764913-4580400001103.64%2127514150.00%
92.James NealNSHPravé krídlo67231437+125734006222110.41%7130121241.18%
93.Andrew DesjardinsCHIĽavé krídlo695510-157000010598.47%1283574249.83%
94.Chris KunitzPITĽavé krídlo74172340+256916115017010.00%21129132453.85%
95.Marco ScandellaMINObranca64111223+8561501421129.82%9010013910.00%
96.Evander KaneWPGĽavé krídlo37101222-1564613101267.94%1191471544.78%
97.Drew DoughtyLAKObranca8273946+35611701202193.20%15214423780.00%
98.Marek Zidlicky czeDETObranca8472734-95662000111305.38%959217610.00%
99.Ryan GarbuttDALCenter6781725-9550011201435.59%824890964.00%
100.Ryan CarterMINĽavé krídlo5331013+355001100476.38%773053541.43%
Zobrazujem 1-100 z 882<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>