Štatistiky hráčov - Góly v sezóne 2009/10 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-100 z 879<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Sidney CrosbyPITCenter815158109+15711334236129817.11%6343177955.89%
2.Steven StamkosTBLCenter82514495-2382441115129717.17%6838168647.91%
3.Alex OvechkinWSHĽavé krídlo725059109+45891336007036813.59%18520157045.45%
4.Patrick MarleauSJSĽavé krídlo82443983+21221225446027416.06%7633174051.38%
5.Marian Gaborik svkNYRPravé krídlo76424486+15371426124027215.44%5931161528.57%
6.Ilya KovalchukNJDĽavé krídlo76414485+10531227004129014.14%3020167628.57%
7.Alexander SeminWSHPravé krídlo73404484+3666827225027814.39%3021139637.50%
8.Dany HeatleySJSĽavé krídlo82394382+14541830119128013.93%8135165940.00%
9.Zach PariseNJDĽavé krídlo81384482+2432926115134710.95%10834160237.50%
10.Bobby RyanANAPravé krídlo81352964+9811121003025813.57%12717149844.09%
11.Alexandre BurrowsVANPravé krídlo82353267+3412146573020916.75%9754146541.18%
12.Anze KopitarLAKCenter82344781+6161438112025913.13%8051178749.71%
13.Jeff CarterPHICenter74332861+2381122226031910.34%6034142952.36%
14.Rick NashCBJPravé krídlo76333467-2581022246025412.99%12125159250.00%
15.Nicklas BackstromWSHCenter823368101+37501137004122214.86%9062167749.93%
16.Dustin PennerEDMPravé krídlo82323163+638917001020315.76%5543150847.74%
17.Jarome IginlaCGYPravé krídlo82323769-2581021005125712.45%8636169047.06%
18.Mike RichardsPHICenter82313162-2791331123023713.08%14564167450.69%
19.Phil KesselTORPravé krídlo70302555-821816005129710.10%1313136948.36%
20.Mikael SamuelssonVANPravé krídlo74302353+1064714004021913.70%5016127135.48%
21.Patric HornqvistNSHPravé krídlo80302151+18401012008027510.91%6926125527.78%
22.Jussi JokinenCARĽavé krídlo81303565+3361024006016018.75%5625136351.32%
23.Patrick KaneCHIPravé krídlo82305888+1620929016026111.49%1717157540.91%
24.Matt MoulsonNYIĽavé krídlo82301848-116815005020814.42%11352136575.00%
25.Daniel SedinVANĽavé krídlo63295685+3628821008122512.89%83120633.33%
26.Mike KnubleWSHPravé krídlo69292453+2359613005115119.21%723411650.00%
27.Eric StaalCARCenter70294170+4681323005027710.47%7518145041.82%
28.Loui ErikssonDALĽavé krídlo82294271-426612234021413.55%3148162136.36%
29.Martin St LouisTBLPravé krídlo82296594-812737117224211.98%2040178945.22%
30.Henrik SedinVANCenter822983112+3548427225016617.47%1313161549.51%
31.Brian GiontaMTLPravé krídlo61281846+3261016003123711.81%3633126653.85%
32.Evgeni MalkinPITCenter67284977-61001328237226810.45%5825139739.96%
33.Thomas VanekBUFĽavé krídlo71282553+9421018006018215.38%4615119122.22%
34.Chris StewartCOLPravé krídlo77283664+473313005022112.67%10011128637.50%
35.Stephen WeissFLACenter80283260-7401222012018015.56%4359160052.42%
36.Lee StempniakPHXPravé krídlo80282048026916112021213.21%8725138657.14%
37.Teemu SelanneANAPravé krídlo54272148+3161427005017315.61%141393647.33%
38.Rene BourqueCGYPravé krídlo73273158+788613445021512.56%9144133832.00%
39.James NealDALPravé krídlo78272855-564210124120013.50%17432142031.67%
40.Guillaume LatendresseMINĽavé krídlo78271340-31678004016016.88%1572011680.00%
41.Pavel DatsyukDETCenter80274370+1718925003020313.30%8933162855.14%
42.Corey PerryANAPravé krídlo822749760111623122027010.00%9334172721.43%
43.Antoine VermetteCBJCenter82273865+232612221015617.31%9140165254.16%
44.Michael CammalleriMTLĽavé krídlo65262450+716415004121811.93%1827126950.98%
45.Danny BrierePHICenter75262753-271817001119313.47%5317124444.17%
46.Derek RoyBUFCenter80264369+9481025116321512.09%2747155150.37%
47.Joe PavelskiSJSCenter67252651+126313125022810.96%5860130658.10%
48.Tomas HolmstromDETĽavé krídlo68252045+5601322005013119.08%69710760.00%
49.Jonathan ToewsCHICenter76254368+2247922143020212.38%5633152157.34%
50.Brooks LaichWSHCenter78253459+16341221124222211.26%9339142745.10%
51.Mike FisherOTTCenter79252853+1591013026321211.79%20980149951.95%
52.Niklas HagmanCGYĽavé krídlo82251944-42548002021611.57%3529132332.26%
53.Mason RaymondVANĽavé krídlo82252853048818004021711.52%6419142234.78%
54.Patrick SharpCHIĽavé krídlo82254166+242841623412669.40%4524148651.72%
55.Andrew BrunetteMINĽavé krídlo82253661-5121225003112919.38%3320139750.00%
56.Tomas Plekanec czeMTLCenter82254570+550324114221611.57%5163163848.98%
57.Travis ZajacNJDCenter82254267+2224621014121011.90%6429165852.88%
58.Ryan KeslerVANCenter82255075+11041226135021411.68%9573161055.10%
59.Marian Hossa svkCHIPravé krídlo57242751+241827562019912.06%411410680.00%
60.Alexander SteenSTLĽavé krídlo68242347+630716224018912.70%4539110741.10%
61.Nik AntropovATLCenter76244367+1344821004012619.05%8235138643.41%
62.Andy McDonaldSTLĽavé krídlo79243357-918622003119112.57%4628143353.91%
63.Brad RichardsDALCenter80246791-1214134000202848.45%1622167051.49%
64.Matt DucheneCOLCenter81243155+1161021112018013.33%5128143744.03%
65.Dustin BrownLAKPravé krídlo82243256-64171700322489.68%28725158043.59%
66.Radim Vrbata czePHXPravé krídlo82241943+62471400402669.02%1722133125.00%
67.John TavaresNYICenter82243054-15221125002018612.90%4228147747.48%
68.Maxim AfinogenovATLPravé krídlo82243761-1746618003018113.26%3221142733.33%
69.Jason PominvilleBUFPravé krídlo82243862+132282000202529.52%4541153835.00%
70.Vincent LecavalierTBLCenter82244670-166352500302958.14%8021162353.21%
71.Milan Hejduk czeCOLPravé krídlo56232144+610817004015315.03%3021106628.57%
72.Jason SpezzaOTTCenter602334570201124005116513.94%2311114450.49%
73.Tomas Fleischmann czeWSHĽavé krídlo69232851+928720004112119.01%3617110743.13%
74.Henrik ZetterbergDETĽavé krídlo74234770+122632201613097.44%4534148549.54%
75.Kristian HuseliusCBJĽavé krídlo74234063-436823115016214.20%1516136128.57%
76.Wojtek WolskiPHXĽavé krídlo80234265+2127210005019511.79%3329150047.83%
77.RJ UmbergerCBJCenter82233255-1640820114122110.41%10760157252.84%
78.Milan Michalek czeOTTĽavé krídlo66221234-1218812223016313.50%7730120550.00%
79.Ryan SmythLAKĽavé krídlo67223153+8421124003020610.68%4125131950.00%
80.Steve OttDALCenter73221436-14153811122014615.07%25119120356.82%
81.Marco SturmBOSĽavé krídlo76221537+1430410112120310.84%6924127518.18%
82.Troy BrouwerCHIPravé krídlo78221840+966713117111618.97%18946127755.56%
83.Steve DownieTBLPravé krídlo79222446+14208711001011618.97%14020116350.00%
84.Mikko KoivuMINCenter80224971-25082811202468.94%5052166056.92%
85.Jamie BennDALĽavé krídlo82221941-14527003018212.09%18639120646.19%
86.Rich PeverleyATLCenter82223355-1436716257116613.25%2334153154.23%
87.Eric FehrWSHCenter69211839+182436003014514.48%402183750.00%
88.Ryan MaloneTBLĽavé krídlo69212647-868715017117212.21%17822129539.18%
89.Brandon SutterCARCenter72211940-12510003016812.50%5545119249.05%
90.Martin Erat czeNSHPravé krídlo74212849-750514012016812.50%4836133232.88%
91.Alexei PonikarovskyPITĽavé krídlo77212950-161512001018411.41%14643126932.43%
92.Bill GuerinPITPravé krídlo78212445-975111800402279.25%7713136850.00%
93.Jochen HechtBUFCenter79212142+14353300202249.38%4643135945.34%
94.Ray WhitneyCARĽavé krídlo80213758-626719005217112.28%2427153233.33%
95.Niclas BergforsATLPravé krídlo81212344-101091500602179.68%186125033.33%
96.Michael Frolik czeFLAPravé krídlo82212243-44351000102199.59%7232143437.14%
97.Jordan StaalPITCenter82212849+195715231019510.77%12141159148.26%
98.Nathan HortonFLAPravé krídlo65203757-142711224015912.58%3420135856.47%
99.Brandon DubinskyNYRCenter69202444+954610225016512.12%12936135051.41%
100.Daniel AlfredssonOTTPravé krídlo70205171+822431145016811.90%4236137735.00%
Zobrazujem 1-100 z 879<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>