Štatistiky hráčov - Body v sezóne 2008/09 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-100 z 885<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Evgeni MalkinPITCenter823578113+17801441224229012.07%8039184742.37%
2.Alex OvechkinWSHĽavé krídlo795654110+87219461110252810.61%24332181825.00%
3.Sidney CrosbyPITCenter773370103+376740013123813.87%8042169051.33%
4.Pavel DatsyukDETCenter81326597+34221136123024812.90%7633155756.04%
5.Zach PariseNJDĽavé krídlo82454994+30241430038336412.36%6517153944.63%
6.Ilya KovalchukATLĽavé krídlo79434891-12501236016127515.64%4315172335.71%
7.Ryan GetzlafANACenter81256691+5121937002022711.01%13443163150.18%
8.Jarome IginlaCGYPravé krídlo82355489-2371032004028912.11%8215177352.50%
9.Marc SavardBOSCenter82256388+2570930025021311.74%2519160249.88%
10.Nicklas BackstromWSHCenter82226688+16461442001017412.64%5246163648.68%
11.Joe ThorntonSJSCenter82256186+16561135003113917.99%8124159655.44%
12.Jeff CarterPHICenter82463884+236813244412334213.45%5453171948.29%
13.Michael CammalleriCGYĽavé krídlo81394382-2441934006125515.29%2219142360.33%
14.Daniel SedinVANĽavé krídlo82315182+2436924007028510.88%1315154240.00%
15.Henrik SedinVANCenter82226082+2248426008214315.38%1816160249.63%
16.Mike RichardsPHICenter79305080+2263833794223812.61%14790171748.98%
17.Martin St LouisTBLPravé krídlo82305080+414725233126211.45%1748174646.67%
18.Rick NashCBJPravé krídlo78403979+1152619565226315.21%7129165127.78%
19.Alexander SeminWSHPravé krídlo62344579+2577830028222315.25%2210119350.00%
20.Patrik Elias czeNJDCenter77314778+18321231256124712.55%5117143129.89%
21.Mike RibeiroDALCenter82225678-452723001016313.50%11728171945.48%
22.Martin Havlat czeCHIPravé krídlo81294877+2930514005224911.65%1912141125.00%
23.Ray WhitneyCARĽavé krídlo82245377+232730002121910.96%2726151050.00%
24.Vyacheslav KozlovATLĽavé krídlo82265076-14441243003016515.76%3717141437.50%
25.Eric StaalCARCenter82403575+15501424128137210.75%6137172645.27%
26.Simon GagnePHIĽavé krídlo79344074+21421225483022115.38%2728150330.00%
27.Daniel AlfredssonOTTPravé krídlo79245074+724828143020411.76%5733165023.53%
28.Jason SpezzaOTTCenter82324173-14791331113024613.01%2622161553.28%
29.Mike GreenWSHObranca68314273+24681838114024312.76%8611017520.00%
30.Henrik ZetterbergDETĽavé krídlo77314273+13361230225030910.03%5632153153.32%
31.Shane DoanPHXPravé krídlo82314273+5721025024023013.48%18833166044.20%
32.David Krejci czeBOSCenter82225173+3726519246114615.07%7746138350.29%
33.Todd WhiteATLCenter82225173-9241234110015014.67%3933148150.64%
34.Dany HeatleyOTTĽavé krídlo82393372-11881526006025815.12%8724165046.67%
35.Brad BoyesSTLPravé krídlo82333972-202616350011122015.00%4920157049.21%
36.Corey PerryANAPravé krídlo78324072+101091024008028311.31%10913145129.03%
37.Marian Hossa svkDETPravé krídlo74403171+27631023018130713.03%709131821.05%
38.Patrick MarleauSJSĽavé krídlo76383371+161811185710125115.14%9823162352.45%
39.Derek RoyBUFCenter82284270-538930119122112.67%4144173950.71%
40.Patrick KaneCHIPravé krídlo80254570-242133500402549.84%199149341.94%
41.Jonathan ToewsCHICenter82343569+12511222007019517.44%4326152854.70%
42.Jamie LangenbrunnerNJDPravé krídlo81294069+2556617337222912.66%8828146740.00%
43.Vincent LecavalierTBLCenter77293867-954102412612919.97%11029156050.90%
44.Mikko KoivuMINCenter79204767+26652646312368.47%4536169852.74%
45.Anze KopitarLAKCenter82273966-1732723113023411.54%8556167749.52%
46.Ales Hemsky czeEDMPravé krídlo72234366+132431002018512.43%163513430.00%
47.Jason PominvilleBUFPravé krídlo82204666-41862411212398.37%4450162137.31%
48.Devin SetoguchiSJSPravé krídlo81313465+16251123003024612.60%14630131428.57%
49.Alexei KovalevMTLPravé krídlo78263965-5741132124120912.44%5620151632.00%
50.J P DumontNSHPravé krídlo82164965+12052200401769.09%3313143550.00%
51.Thomas VanekBUFĽavé krídlo73402464-1442026225021118.96%3427125616.67%
52.Andrei MarkovMTLObranca78125264-23673901301657.27%6111119210.00%
53.Loui ErikssonDALĽavé krídlo82362763+1414712114117820.22%3151162718.18%
54.Jason BlakeTORĽavé krídlo78253863-24051812503028.28%5427143146.75%
55.Travis ZajacNJDCenter82204262+3329515142018510.81%5940153053.07%
56.Mark RecchiBOSPravé krídlo80233861-1822627003112917.83%10427134340.74%
57.Alexei PonikarovskyTORĽavé krídlo82233861+638513003018512.43%10453129554.55%
58.Stephen WeissFLACenter78144761+192242111411549.09%3052138950.90%
59.Phil KesselBOSPravé krídlo70362460+2316815006023215.52%616116048.28%
60.David BoothFLAĽavé krídlo72312960+10381116015124612.60%9120123141.18%
61.Scott HartnellPHIĽavé krídlo82303060+14143613115021014.29%10436146150.00%
62.Brian GiontaNJDPravé krídlo81204060+123231134102488.06%4428137538.64%
63.Johan FranzenDETPravé krídlo71342559+21441119118124613.82%9122128656.02%
64.Alexander FrolovLAKĽavé krídlo77322759-6301225121017618.18%4920153445.45%
65.Nik AntropovNYRCenter81283159-1430817014022412.50%11438139341.03%
66.Milan Hejduk czeCOLPravé krídlo82273259-19161019112021112.80%3031163545.00%
67.Ryan SmythCOLĽavé krídlo77263359-15621020113025710.12%4631156351.15%
68.Ryan KeslerVANCenter82263359+8611018242017914.53%7270159654.00%
69.Joe PavelskiSJSCenter80253459+54682334302669.40%8274151856.28%
70.Nicklas LidstromDETObranca78164359+3130103301411808.89%436719370.00%
71.Scott NiedermayerANAObranca82144559-87093204221787.87%687722080.00%
72.Brian RafalskiDETObranca78104959+172052800101417.09%336418080.00%
73.Nikolai ZherdevNYRPravé krídlo82233558+639411113021910.50%491513809.09%
74.Scott GomezNYRCenter77164258-26031711712715.90%6123162252.36%
75.Jason ArnottNSHCenter65332457+249917005119616.84%3418123050.63%
76.Bobby RyanANAPravé krídlo64312657+13331223003017417.82%781098846.15%
77.Olli JokinenCGYCenter76292857-1267920223023612.29%7223143642.20%
78.Milan Michalek czeSJSĽavé krídlo77233457+1152619026017912.85%9233142146.67%
79.Jiri Hudler czeDETPravé krídlo82233457+716628002015514.84%228112044.83%
80.Dan BoyleSJSObranca77164157+65283201412137.51%519519080.00%
81.Chris DruryNYRCenter81223456-8321020122121910.05%4290164050.97%
82.Kristian HuseliusCBJĽavé krídlo74213556+14451400202129.91%2116144528.89%
83.Mark StreitNYIObranca74164056+5621029121015010.67%11411318670.00%
84.Matt StajanTORCenter76154055-454511131011413.16%11647128751.40%
85.David BackesSTLPravé krídlo82312354-3165611231020814.90%20452145144.44%
86.Teemu SelanneANAPravé krídlo65272754-3361628005118614.52%185107249.11%
87.Tuomo RuutuCARĽavé krídlo792628540791017004119013.68%22844144751.35%
88.Michael RyderBOSPravé krídlo74272653+28261017007018514.59%10719110546.67%
89.Dustin BrownLAKPravé krídlo80242953-156471800612928.22%28522155346.30%
90.Sheldon SourayEDMObranca81233053+198122311502688.58%826920130.00%
91.Shea WeberNSHObranca81233053+180101912412519.16%1929519420.00%
92.Chris KunitzPITĽavé krídlo82233053+1271612013017812.92%20725134945.45%
93.Brooks LaichWSHCenter82233053-131924123018512.43%9942141751.08%
94.Kris VersteegCHIPravé krídlo78223153+1555616473113915.83%4323132946.62%
95.Pavol Demitra svkVANPravé krídlo69203353+620416001114313.99%2232120754.55%
96.Shawn HorcoffEDMCenter80173653+73982100201789.55%3045170953.93%
97.Ryane CloweSJSĽavé krídlo71223052+8511124001016113.66%13522126340.83%
98.Brian CampbellCHIObranca8274552+52242400101086.48%347218520.00%
99.Bryan LittleATLCenter79312051-5241220004017218.02%4017133743.46%
100.Alexandre BurrowsVANPravé krídlo82282351+2315000453117516.00%6838138246.25%
Zobrazujem 1-100 z 885<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>