Štatistiky hráčov - Asistencie v sezóne 2007/08 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-100 z 852<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Joe ThorntonSJSCenter82296796+18591137005217816.29%6031175552.86%
2.Pavel DatsyukDETCenter82316697+41201040116026411.74%4042175454.38%
3.Marc SavardBOSCenter74156378+36643102201967.65%3811151951.58%
4.Henrik SedinVANCenter82156176+656429112114110.64%1915160146.97%
5.Nicklas LidstromDETObranca76106070+404053401401885.32%237020310.00%
6.Evgeni MalkinPITCenter824759106+16781740005027217.28%4940174939.33%
7.Jason SpezzaOTTCenter76345892+26661133006021016.19%1818157150.45%
8.Martin St LouisTBLPravé krídlo82255883-23261029235024110.37%3445199225.00%
9.Ryan GetzlafANACenter77245882+3294436112018512.97%12646151347.31%
10.Mike RibeiroDALCenter76275683+2146731005110725.23%5323140144.96%
11.Nicklas BackstromWSHCenter82145569+132432500411539.15%3434155846.34%
12.Scott GomezNYRCenter81165470+33672901302426.61%4824161252.53%
13.Brian CampbellSJSObranca8385462+82053300001425.63%619620850.00%
14.Jason PominvilleBUFPravé krídlo82275380+1620227131023211.64%3038163837.31%
15.Sergei GoncharPITObranca78125365+136684600211736.94%5612620220.00%
16.Vincent LecavalierTBLCenter81405292-17891029147031812.58%11221186048.77%
17.Patrick KaneCHIPravé krídlo82215172-552728004119110.99%167150661.54%
18.Ales Hemsky czeEDMPravé krídlo74205171-934830002018410.87%2429137520.00%
19.Shane DoanPHXPravé krídlo80285078+459927295124311.52%15817166141.18%
20.Pierre-Marc BouchardMINCenter81135063+1134625004012910.08%1015136540.00%
21.Henrik ZetterbergDETĽavé krídlo75434992+30341636117035812.01%3116165655.04%
22.Daniel AlfredssonOTTPravé krídlo70404989+1534925795121718.43%5530156053.85%
23.Alexei KovalevMTLPravé krídlo82354984+18701747025123015.22%8839160455.17%
24.Derek RoyBUFCenter78324981+1346623354021814.68%3648163651.18%
25.Paul KariyaSTLĽavé krídlo82164965-105052100102237.17%182115360.00%
26.Mark StreitMTLObranca81134962-62873400301657.88%596214200.00%
27.Jarome IginlaCGYPravé krídlo82504898+27831533009233814.79%9810175855.06%
28.Sidney CrosbyPITCenter53244872+1839627014017313.87%5040110551.41%
29.Alex OvechkinWSHĽavé krídlo826547112+284022370011244614.57%22044189538.89%
30.Mike RichardsPHICenter73284775+1476831566121213.21%11046157150.54%
31.Paul StastnyCOLCenter66244771+2224321014113817.39%1631139250.95%
32.Mats SundinTORCenter74324678+17761029114025912.36%3334148655.17%
33.Jaromir Jagr czeNYRPravé krídlo82254671+858729005024910.04%2716167933.33%
34.Anze KopitarLAKCenter82324577-15221234243120115.92%4740169749.22%
35.Daniel SedinVANĽavé krídlo82294574+6501232007224711.74%1114156344.74%
36.Tomas Kaberle czeTORObranca8284553-82263000111555.16%4199204050.00%
37.Eric StaalCARCenter82384482-2501435007031012.26%9933177544.91%
38.Jason ArnottNSHCenter79284472+19541322003024811.29%4223150048.73%
39.Alexander FrolovLAKĽavé krídlo71234467+122518007016014.38%2218133518.18%
40.J P DumontNSHPravé krídlo80294372+534716008119215.10%4411148023.08%
41.Dion PhaneufCGYObranca82174360+12182103311402636.46%1948821670.00%
42.Brenden MorrowDALĽavé krídlo82324274+231051228227120715.46%26029164039.02%
43.Brad RichardsDALCenter74204262-271592823402498.03%1322173748.09%
44.Andrei MarkovMTLObranca82164258+1631032132014511.03%5912720480.00%
45.Brian RafalskiDETObranca73134255+2734103100101757.43%387017570.00%
46.Marian Gaborik svkMINPravé krídlo77424183+17631124118327815.11%5918150928.57%
47.Dany HeatleyOTTĽavé krídlo71414182+33761325008122418.30%5831154457.69%
48.Danny BrierePHICenter79314172-22681437013018217.03%2917149150.48%
49.Kristian HuseliusCGYĽavé krídlo81254166+1040625005020212.38%911143425.00%
50.Cory StillmanOTTĽavé krídlo79244165-15241129006116614.46%6922150016.67%
51.Tomas Plekanec czeMTLCenter81294069+15421225236018615.59%3228146549.46%
52.Andrew BrunetteCOLĽavé krídlo82194059+514716002012515.20%1421127537.50%
53.Alex TanguayCGYĽavé krídlo78184058+1148315233012114.88%4224146435.00%
54.Saku KoivuMTLCenter77164056-493827023115010.67%4129139652.27%
55.Pavol Demitra svkMINPravé krídlo68153954+924213011012611.90%1748134045.28%
56.Ed JovanovskiPHXObranca80123951-137382701202405.00%1146318040.00%
57.Vaclav Prospal czePHIĽavé krídlo803338710451019005121515.35%7637155154.55%
58.Mike GreenWSHObranca82183856+66282300432347.69%946819390.00%
59.Viktor KozlovWSHCenter81163854+281821100202197.31%5132142445.93%
60.Marek Zidlicky czeNSHObranca7953843-56342500001224.10%838416460.00%
61.Olli JokinenFLACenter82343771-1967183300513419.97%7825163343.07%
62.Marian Hossa svkPITPravé krídlo72293766-1436829224226410.98%6519153928.57%
63.Jason BlakeTORĽavé krídlo82153752-42821200003324.52%5514146250.00%
64.RJ UmbergerPHICenter7413375001941205301737.51%6459132338.46%
65.Ray WhitneyCARĽavé krídlo66253661-630630004020412.25%1323125060.00%
66.Mike ModanoDALCenter82213657-1148523124120010.50%1028157849.17%
67.Matt CullenCARCenter59133649+23282301101379.49%333099656.09%
68.Sam GagnerEDMCenter79133649-212341600101359.63%1831123941.81%
69.Kimmo TimonenPHIObranca808364405032912101256.40%6412918870.00%
70.Ilya KovalchukATLĽavé krídlo79523587-12521630224128318.37%4025169943.75%
71.Daymond LangkowCGYCenter80303565+16191423124020114.93%7537150743.70%
72.Petr Sykora czePITPravé krídlo81283563+1411527004020113.93%2619136560.00%
73.Nathan HortonFLAPravé krídlo82273562+1585919003221212.74%8124153739.73%
74.Nikolai ZherdevCBJPravé krídlo82263561-934722013025410.24%3718158941.38%
75.Patrik Elias czeNJDCenter74203555+103871902832637.60%5120136745.62%
76.Joe CorvoCARObranca74133548+172662800301677.78%314113810.00%
77.Martin Erat czeNSHPravé krídlo76233457-340415006116314.11%4916141836.59%
78.Andy McDonaldSTLĽavé krídlo82183452-216231700101829.89%4620146655.76%
79.Zdeno Chara svkBOSObranca77173451+1411492512002078.21%2237820670.00%
80.Mark RecchiATLPravé krídlo72143448-1832723000012111.57%7122128746.94%
81.Zach PariseNJDĽavé krídlo81323365+13251023118226612.03%7630146348.08%
82.Chris DruryNYRCenter82253358-3451229027122011.36%4676162454.89%
83.Robert Lang czeCHICenter76213354+950717003017212.21%2522140053.09%
84.Eric PerrinATLCenter81123345-52626210001219.92%5231144453.00%
85.Lubomir Visnovsky svkLAKObranca8283341-183432201101535.23%60118188612.50%
86.Tim ConnollyBUFCenter4873340+4831512301116.31%183689747.95%
87.Tobias EnstromATLObranca8253338-54242600001054.76%2110620070.00%
88.Alexander RadulovNSHPravé krídlo81263258+74446002118314.21%173613280.00%
89.Peter MuellerPHXCenter81223254-1332722003020110.95%3012139941.83%
90.Rod Brind'AmourCARCenter59193251038618004115112.58%5538132558.29%
91.Wade ReddenOTTObranca8063238+116041601101364.41%889417770.00%
92.Rick NashCBJPravé krídlo80383169+2951022446032911.55%6730164031.82%
93.Keith TkachukSTLĽavé krídlo79273158-2691219111017715.25%9217133249.37%
94.Milan Michalek czeSJSĽavé krídlo79243155+1947516118023310.30%7031142960.00%
95.Brian GiontaNJDPravé krídlo82223153+14682111412578.56%5214149954.55%
96.Patrick O'SullivanLAKCenter82223153-836310352022010.00%9545153444.03%
97.Chris ProngerANAObranca72123143-112883001411826.59%7499187357.14%
98.Mikko KoivuMINCenter57113142+134221201201447.64%4021119152.52%
99.Robert NilssonEDMCenter71103141+8223800001029.80%201498946.67%
100.Sergei ZubovDALObranca4643135+6122160200844.76%144111820.00%
Zobrazujem 1-100 z 852<<  Predchádzajúca  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7  Nasledujúca  >>