Štatistiky brankárov - Počet striel v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám brankárov
Zobrazujem 1-95 z 95<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPWLOTLSOGASASVGAAMIN
1.Frederik AndersenTORBrankár66382155182221191.80%2.813889
2.Andrei VasilevskiyTBLBrankár65441738167207592.00%2.623826
3.Connor HellebuyckWPGBrankár67441196156204892.40%2.363966
4.Cam TalbotEDMBrankár67313131188203690.80%3.023731
5.Henrik LundqvistNYRBrankár63262672174203691.50%2.983503
6.Sergei BobrovskyCBJBrankár65372265158199392.10%2.423912
7.John GibsonANABrankár60311874139187292.60%2.433429
8.Jonathan QuickLAKBrankár64332835147186792.10%2.403678
9.Pekka RinneNSHBrankár59421348134184092.70%2.313476
10.Jimmy HowardDETBrankár60222791160177091.00%2.853368
11.Devan DubnykMINBrankár60351675145176991.80%2.523451
12.Craig AndersonOTTBrankár58232562180176889.80%3.323251
13.Jacob MarkstromVANBrankár60232672154174591.20%2.713414
14.Jaroslav Halak svkNYIBrankár54202661161174490.80%3.193025
15.Martin JonesSJSBrankár60302264145169991.50%2.553416
16.Mike SmithCGYBrankár55252263141168691.60%2.653191
17.Braden HoltbyWSHBrankár54341640153164890.70%2.993068
18.Jake AllenSTLBrankár59272531152161490.60%2.753317
19.Semyon VarlamovCOLBrankár51241662128159592.00%2.682862
20.Robin LehnerBUFBrankár53142693143156090.80%3.012853
21.Tuukka RaskBOSBrankár54341453125151391.70%2.363174
22.Carey PriceMTLBrankár49162671148148790.00%3.112855
23.Ben BishopDALBrankár53261755120143791.60%2.492887
24.Matt MurrayPITBrankár49271631133142390.70%2.922733
25.Antti RaantaARIBrankár4721176397138893.00%2.242600
26.Marc-Andre FleuryVGKBrankár46291344100137692.70%2.242674
27.James ReimerFLABrankár44221464120137391.30%2.992412
28.Brian ElliottPHIBrankár43231171112122890.90%2.662522
29.Cory SchneiderNJDBrankár40171661114122890.70%2.932333
30.Keith KinkaidNJDBrankár41261031106121491.30%2.772298
31.Cam WardCARBrankár43231442112118790.60%2.732460
32.Scott DarlingCARBrankár43132170131117188.80%3.182476
33.Roberto LuongoFLABrankár3518112381114392.90%2.471966
34.Jonathan BernierCOLBrankár3719133295109291.30%2.852002
35.Petr Mrazek czePHIBrankár39141364106108089.10%3.222098
36.Chad JohnsonBUFBrankár3610163010596289.10%3.551774
37.Philipp GrubauerWSHBrankár351510337395392.30%2.351865
38.Kari LehtonenDALBrankár371514318394691.20%2.561945
39.Anton ForsbergCHIBrankár351016408592190.80%2.971715
40.Mike CondonOTTBrankár31517508889890.20%3.251627
41.Thomas GreissNYIBrankár27138219587989.20%3.821492
42.Anton KhudobinBOSBrankár31166717687691.30%2.561781
43.Anders NilssonVANBrankár27714428485090.10%3.441464
44.Corey CrawfordCHIBrankár28169226084292.90%2.271584
45.Darcy KuemperARIBrankár29127546783393.20%2.101597
46.Carter HuttonSTLBrankár32177335681093.10%2.091610
47.Juuse SarosNSHBrankár26115736181092.50%2.441497
48.Alex StalockMINBrankár281010417178791.00%2.851496
49.Aaron DellSJSBrankár29155426777591.40%2.641523
50.Ryan MillerANABrankár28126645373992.80%2.351354
51.Antti NiemiMTLBrankár2479416371092.90%2.461215
52.Tristan JarryPITBrankár26146226368790.80%2.771364
53.Malcolm SubbanVGKBrankár22134205561491.00%2.681231
54.Scott WedgewoodARIBrankár2059416358789.30%3.451097
55.Louis DomingueTBLBrankár1979106157891.40%2.891075
56.Joonas KorpisaloCBJBrankár1888105856489.70%3.321049
57.Michal Neuvirth czePHIBrankár2297314553091.50%2.601039
58.Curtis McElhinneyTORBrankár18115133552893.40%2.15980
59.David Rittich czeCGYBrankár2186304951290.40%2.921009
60.Ondrej Pavelec czeNYRBrankár1949114651091.00%3.05904
61.Charlie LindgrenMTLBrankár1448224245790.80%3.03833
62.Jeff GlassCHIBrankár1537304645289.80%3.36821
63.Maxime LagaceVGKBrankár1667105743086.70%3.91874
64.Jean-Francois BerubeCHIBrankár1336104239889.40%3.78668
65.Steve MasonWPGBrankár1356113739290.60%3.24685
66.Casey DesmithPITBrankár1464112835692.10%2.40701
67.Al MontoyaEDMBrankár1343203734686.30%3.77693
68.Laurent BrossoitEDMBrankár1437104034388.30%3.24741
69.Alexandar GeorgievNYRBrankár1044102733191.80%3.15515
70.Christopher GibsonNYIBrankár823202628490.80%3.65427
71.Jon GilliesCGYBrankár1135102928089.60%2.88605
72.Harri SateriFLABrankár944002427191.10%2.92493
73.Alex LyonPHIBrankár1142102223290.50%2.75480
74.Peter Budaj svkTBLBrankár833102721787.60%3.77431
75.Jared CoreauDETBrankár705102720386.70%4.26381
76.Eddie LackNJDBrankár824002317781.30%5.29345
77.Jack CampbellLAKBrankár520201114592.40%2.47267
78.Adin HillARIBrankár413001412989.10%3.49241
79.Linus UllmarkBUFBrankár51200812393.50%2.00241
80.Reto BerraANABrankár5110079592.60%2.31182
81.Eric ComrieWPGBrankár31200129487.20%4.00181
82.Oscar DanskVGKBrankár4300159394.60%1.78169
83.Michael HutchinsonWPGBrankár3210077590.70%3.26129
84.Collin DeliaCHIBrankár2110076388.90%3.96106
85.Kenneth ApplebyNJDBrankár3010035594.50%1.45125
86.Mike McKennaDALBrankár2110055090.00%2.97102
87.Daniel TaylorOTTBrankár1010043488.20%4.1459
88.Andrew HammondCOLBrankár1010023393.90%2.0759
89.Thatcher DemkoVANBrankár1100043086.70%3.9362
90.Calvin PickardTORBrankár1001042885.70%3.8163
91.Adam WilcoxBUFBrankár10100014100.00%0.0039
92.Marek Langhamer czeARIBrankár10000010100.00%0.0029
93.Scott FosterCHIBrankár1000007100.00%0.0015
94.Brandon HalversonNYRBrankár100001683.30%4.6213
95.Dylan FergusonVGKBrankár100001250.00%6.6710
Zobrazujem 1-95 z 95<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>