Štatistiky brankárov - Počet striel v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám brankárov
Zobrazujem 1-85 z 85<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPWLOTLSOGASASVGAAMIN
1.Frederik AndersenTORBrankár52311645138178192.30%2.663113
2.Henrik LundqvistNYRBrankár52232142138160991.40%2.892863
3.Andrei VasilevskiyTBLBrankár50351227114158092.80%2.332934
4.Sergei BobrovskyCBJBrankár50252054123152091.90%2.453012
5.Connor HellebuyckWPGBrankár5031985116149192.20%2.372943
6.Mike SmithCGYBrankár47231662116147792.10%2.532754
7.John GibsonANABrankár46221561110145992.50%2.512627
8.Jaroslav Halak svkNYIBrankár43181951130145391.10%3.202436
9.Cam TalbotEDMBrankár48212321137141890.30%3.092663
10.Braden HoltbyWSHBrankár45281340128141490.90%2.952604
11.Jonathan QuickLAKBrankár47232223109139692.20%2.452674
12.Pekka RinneNSHBrankár4431945101138792.70%2.322614
13.Craig AndersonOTTBrankár45171952134136390.20%3.232490
14.Robin LehnerBUFBrankár45132283119133291.10%2.922443
15.Devan DubnykMINBrankár43251154105130191.90%2.572449
16.Carey PriceMTLBrankár43152261124129690.40%2.982497
17.Ben BishopDALBrankár46241734109129191.60%2.532582
18.Jimmy HowardDETBrankár44161970115127491.00%2.842430
19.Jacob MarkstromVANBrankár43162052115124490.80%2.782479
20.Martin JonesSJSBrankár42191653100119991.70%2.522385
21.Brian ElliottPHIBrankár41211170109118990.80%2.722403
22.Jake AllenSTLBrankár42191821109116290.60%2.752377
23.Matt MurrayPITBrankár40231221104114590.90%2.812224
24.Cory SchneiderNJDBrankár3517116196110891.30%2.792069
25.James ReimerFLABrankár35151352102107790.50%3.221899
26.Semyon VarlamovCOLBrankár3415123292105691.30%2.871921
27.Tuukka RaskBOSBrankár3924104282105592.20%2.172273
28.Antti RaantaARIBrankár3612156182104592.20%2.531944
29.Jonathan BernierCOLBrankár301711227991491.40%2.821684
30.Cam WardCARBrankár32179428390190.80%2.711842
31.Marc-Andre FleuryVGKBrankár29207226187793.00%2.101746
32.Scott DarlingCARBrankár321015609486089.10%3.051848
33.Corey CrawfordCHIBrankár28169226084292.90%2.271584
34.Thomas GreissNYIBrankár24117218477489.10%3.841313
35.Aaron DellSJSBrankár25145326169491.20%2.711350
36.Anton ForsbergCHIBrankár25712306167791.00%2.901263
37.Anders NilssonVANBrankár21710226367790.70%3.341133
38.Carter HuttonSTLBrankár27156234267693.80%1.871351
39.Alex StalockMINBrankár2399215667091.60%2.731230
40.Keith KinkaidNJDBrankár24138206866089.70%3.121307
41.Petr Mrazek czePHIBrankár2397335865095.00%1.001244
42.Mike CondonOTTBrankár22410506262890.10%3.311123
43.Anton KhudobinBOSBrankár22133414861892.20%2.331238
44.Roberto LuongoFLABrankár1887114361193.00%2.511028
45.Chad JohnsonBUFBrankár23410306558989.00%3.411145
46.Scott WedgewoodARIBrankár2059416358789.30%3.451097
47.Philipp GrubauerWSHBrankár2167314756091.60%2.621077
48.Juuse SarosNSHBrankár1765534155592.60%2.391031
49.Michal Neuvirth czePHIBrankár2187314451991.50%2.611011
50.Ryan MillerANABrankár2184533951892.50%2.46952
51.Darcy KuemperLAKBrankár19101333551693.20%2.101000
52.Tristan JarryPITBrankár19104224050992.10%2.41996
53.Kari LehtonenDALBrankár21115113950792.30%2.141093
54.Malcolm SubbanVGKBrankár16113104045291.20%2.59927
55.Jeff GlassCHIBrankár1436304241389.80%3.31761
56.Ondrej Pavelec czeNYRBrankár1647113741291.00%3.01737
57.Maxime LagaceVGKBrankár1466104938387.20%3.79777
58.David Rittich czeCGYBrankár1564303737890.20%3.03733
59.Louis DomingueTBLBrankár1338004537785.60%4.33707
60.Joonas KorpisaloCBJBrankár1256003637290.30%3.15686
61.Antti NiemiMTLBrankár1436103934979.70%7.50608
62.Curtis McElhinneyTORBrankár1174022333793.20%2.24616
63.Laurent BrossoitEDMBrankár1337103833488.60%3.22708
64.Steve MasonWPGBrankár1136103332189.70%3.52562
65.Harri SateriFLABrankár944002427191.10%2.92493
66.Charlie LindgrenMTLBrankár834111925092.40%2.43470
67.Peter Budaj svkTBLBrankár733102621387.80%3.80411
68.Al MontoyaEDMBrankár932102520786.30%3.77465
69.Casey DesmithPITBrankár733001418892.60%2.23376
70.Eddie LackNJDBrankár824002317781.30%5.29345
71.Alex LyonPHIBrankár521001010390.30%2.88209
72.Reto BerraANABrankár5110079592.60%2.31182
73.Oscar DanskVGKBrankár4300159394.60%1.78169
74.Adin HillARIBrankár30300119288.00%3.75176
75.Alexandar GeorgievNYRBrankár2020067792.20%3.05119
76.Jon GilliesCGYBrankár3100076489.10%3.26129
77.Jean-Francois BerubeCHIBrankár2100035794.70%1.73105
78.Kenneth ApplebyNJDBrankár3010035594.50%1.45125
79.Linus UllmarkBUFBrankár1100014597.80%1.0060
80.Eric ComrieWPGBrankár1010053585.70%5.0859
81.Calvin PickardTORBrankár1001042885.70%3.8163
82.Michael HutchinsonWPGBrankár1100012495.80%1.0060
83.Marek Langhamer czeARIBrankár10000010100.00%0.0029
84.Brandon HalversonNYRBrankár100001683.30%4.6213
85.Dylan FergusonVGKBrankár100001250.00%6.6710
Zobrazujem 1-85 z 85<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>