Štatistiky brankárov - Priemer gólov v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám brankárov
Zobrazujem 1-81 z 81<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPWLOTLSOGASASVGAAMIN
1.Marek Langhamer czeARIBrankár10000010100.00%0.0029
2.Kenneth ApplebyNJDBrankár10000024100.00%0.0047
3.Al MontoyaEDMBrankár631001513597.00%0.65315
4.Linus UllmarkBUFBrankár1100014597.80%1.0060
5.Marc-Andre FleuryVGKBrankár16113222749994.60%1.68967
6.Oscar DanskVGKBrankár4300159394.60%1.78169
7.Carter HuttonSTLBrankár19104112946593.80%1.91913
8.David Rittich czeCGYBrankár641101116193.20%2.03325
9.Casey DesmithPITBrankár4120078992.10%2.12198
10.Tuukka RaskBOSBrankár30178426481492.10%2.171770
11.Aaron DellSJSBrankár20123223853592.90%2.171051
12.Ryan MillerANABrankár1352422434092.90%2.18663
13.Andrei VasilevskiyTBLBrankár402892787123593.00%2.212358
14.Darcy KuemperLAKBrankár1151312231993.10%2.21598
15.Michal Neuvirth czePHIBrankár1355112534692.80%2.23672
16.Juuse SarosNSHBrankár1253332738893.00%2.23729
17.Corey CrawfordCHIBrankár28169226084292.90%2.271584
18.Reto BerraANABrankár4110057393.20%2.27133
19.Connor HellebuyckWPGBrankár392566487116992.60%2.292277
20.Jonathan QuickLAKBrankár3820162387114392.40%2.342236
21.Anton KhudobinBOSBrankár17102413849792.40%2.38959
22.Mike SmithCGYBrankár4020135294126492.60%2.412344
23.Pekka RinneNSHBrankár342383381107692.50%2.422005
24.Kari LehtonenDALBrankár1575103135991.40%2.42770
25.Sergei BobrovskyCBJBrankár3821143493116792.00%2.432292
26.Charlie LindgrenMTLBrankár834111925092.40%2.43470
27.Tristan JarryPITBrankár1894223847291.90%2.44936
28.Ben BishopDALBrankár3720123487104491.70%2.462124
29.Malcolm SubbanVGKBrankár15112103641791.40%2.49868
30.Henrik LundqvistNYRBrankár41211342100130992.40%2.552352
31.Philipp GrubauerWSHBrankár1646313744491.70%2.56867
32.Antti RaantaARIBrankár27812506276091.80%2.581441
33.Jonathan BernierCOLBrankár22147125467292.00%2.581258
34.Devan DubnykMINBrankár31189337794791.90%2.591786
35.Antti NiemiMTLBrankár1015103124191.90%2.59420
36.Roberto LuongoFLABrankár1566113751292.80%2.61849
37.Alex StalockMINBrankár2088214858391.80%2.621100
38.John GibsonANABrankár3716145194118192.00%2.672114
39.Braden HoltbyWSHBrankár352492091108391.60%2.682037
40.Martin JonesSJSBrankár311411437785291.00%2.681724
41.Frederik AndersenTORBrankár41231443111138492.00%2.692474
42.Jean-Francois BerubeCHIBrankár1000021485.70%2.7345
43.Jimmy HowardDETBrankár3714156094108391.30%2.742059
44.Jake AllenSTLBrankár3618142193102290.90%2.742041
45.Cory SchneiderNJDBrankár3417106193108891.50%2.752029
46.Cam WardCARBrankár21125215458290.70%2.751181
47.Jacob MarkstromVANBrankár341215519198590.80%2.761981
48.Curtis McElhinneyTORBrankár734011922791.60%2.78411
49.Brian ElliottPHIBrankár37181170100108590.80%2.792153
50.Joonas KorpisaloCBJBrankár1054002730791.20%2.85569
51.Semyon VarlamovCOLBrankár26139217281491.20%2.871506
52.Matt MurrayPITBrankár311512118284790.30%2.931680
53.Carey PriceMTLBrankár3313164194101890.80%2.961907
54.Ondrej Pavelec czeNYRBrankár1136112731691.50%2.97545
55.Scott DarlingCARBrankár29913608477889.20%3.021668
56.James ReimerFLABrankár311312528797191.00%3.041716
57.Robin LehnerBUFBrankár359186195101790.70%3.051866
58.Cam TalbotEDMBrankár37171621104106590.20%3.082028
59.Petr Mrazek czeDETBrankár1455133738590.40%3.14708
60.Anton ForsbergCHIBrankár1637304042990.70%3.15761
61.Jeff GlassCHIBrankár833102325290.90%3.17436
62.Laurent BrossoitEDMBrankár1337103833488.60%3.22708
63.Jaroslav Halak svkNYIBrankár3214143098104490.60%3.231820
64.Craig AndersonOTTBrankár34121552103102189.90%3.241907
65.Keith KinkaidNJDBrankár1474204037189.20%3.28732
66.Scott WedgewoodARIBrankár1747415349989.40%3.39938
67.Anders NilssonVANBrankár1668124851290.60%3.39850
68.Mike CondonOTTBrankár1636404644189.60%3.45799
69.Steve MasonWPGBrankár1136103332189.70%3.52562
70.Chad JohnsonBUFBrankár1828305446688.40%3.64889
71.Harri SateriFLABrankár2010054388.40%3.7081
72.Adin HillARIBrankár30300119288.00%3.75176
73.Maxime LagaceVGKBrankár1466104938387.20%3.79777
74.Peter Budaj svkTBLBrankár733102621387.80%3.80411
75.Calvin PickardTORBrankár1001042885.70%3.8163
76.Thomas GreissNYIBrankár21106207464788.60%3.891143
77.Louis DomingueTBLBrankár816003023085.60%4.33448
78.Eric ComrieWPGBrankár1010053585.70%5.0859
79.Jon GilliesCGYBrankár1000031275.00%5.1435
80.Eddie LackCGYBrankár41200126481.30%5.29137
81.Dylan FergusonVGKBrankár100001250.00%6.6710
Zobrazujem 1-81 z 81<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>