Štatistiky brankárov - Výhry v sezóne 2017/18 (playoff)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám brankárov
Zobrazujem 1-29 z 29<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPWLOTLSOGASASVGAAMIN
1.Braden HoltbyWSHBrankár23167025063992.20%2.161386
2.Marc-Andre FleuryVGKBrankár20137044764192.70%2.241259
3.Andrei VasilevskiyTBLBrankár17116004352491.80%2.581000
4.Connor HellebuyckWPGBrankár1798024051192.20%2.361016
5.Pekka RinneNSHBrankár1376023536390.40%3.07685
6.Matt MurrayPITBrankár1266022931490.80%2.43716
7.Martin JonesSJSBrankár1064022230492.80%2.26585
8.Tuukka RaskBOSBrankár1257003333990.30%2.88687
9.Frederik AndersenTORBrankár733002322189.60%3.76368
10.Sergei BobrovskyCBJBrankár624002222190.00%3.18416
11.Devan DubnykMINBrankár514001415290.80%3.39248
12.Jonathan BernierCOLBrankár413001412088.30%3.87218
13.Brian ElliottPHIBrankár41300149785.60%4.75178
14.Cory SchneiderNJDBrankár41200611995.00%1.78202
15.Andrew HammondCOLBrankár3110069093.30%2.63138
16.Michal Neuvirth czePHIBrankár31100117284.70%4.40150
17.Juuse SarosNSHBrankár4000024295.20%1.05114
18.John GibsonANABrankár404001311788.90%3.59217
19.Jonathan QuickLAKBrankár40400713194.70%1.55272
20.Aaron DellSJSBrankár2000022892.90%2.5547
21.Keith KinkaidNJDBrankár2020094680.40%5.8792
22.Philipp GrubauerWSHBrankár2010084983.70%4.57106
23.Steve MasonWPGBrankár1000007100.00%0.0020
24.Curtis McElhinneyTORBrankár1010042382.60%5.1148
25.Anton KhudobinBOSBrankár1000008100.00%0.0027
26.Louis DomingueTBLBrankár1000007100.00%0.0019
27.Ryan MillerANABrankár1000031275.00%9.0020
28.Petr Mrazek czePHIBrankár1000021485.70%3.8731
29.Alex StalockMINBrankár1000011693.80%1.2549
Zobrazujem 1-29 z 29<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>