Štatistiky brankárov - Prehry v sezóne 2017/18 (playoff)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám brankárov
Zobrazujem 1-27 z 27<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPWLOTLSOGASASVGAAMIN
1.Devan DubnykMINBrankár514001415290.80%3.39248
2.Jonathan QuickLAKBrankár40400713194.70%1.55272
3.John GibsonANABrankár404001311788.90%3.59217
4.Sergei BobrovskyCBJBrankár523001719491.20%2.85359
5.Brian ElliottPHIBrankár41300149785.60%4.75178
6.Jonathan BernierCOLBrankár413001412088.30%3.87218
7.Matt MurrayPITBrankár642021314691.10%2.20355
8.Frederik AndersenTORBrankár632001718690.90%3.30310
9.Pekka RinneNSHBrankár642011415490.90%2.60323
10.Tuukka RaskBOSBrankár532001313590.40%2.90270
11.Cory SchneiderNJDBrankár41200611995.00%1.78202
12.Keith KinkaidNJDBrankár2020094680.40%5.8792
13.Connor HellebuyckWPGBrankár54102911992.40%1.94280
14.Andrei VasilevskiyTBLBrankár541001016994.10%2.01299
15.Braden HoltbyWSHBrankár43100710993.60%1.66254
16.Andrew HammondCOLBrankár3110069093.30%2.63138
17.Michal Neuvirth czePHIBrankár31100117284.70%4.40150
18.Philipp GrubauerWSHBrankár2010084983.70%4.57106
19.Curtis McElhinneyTORBrankár1010042382.60%5.1148
20.Marc-Andre FleuryVGKBrankár44002313097.70%0.65276
21.Martin JonesSJSBrankár44001413297.00%1.00240
22.Petr Mrazek czePHIBrankár1000021485.70%3.8731
23.Juuse SarosNSHBrankár10000018100.00%0.0034
24.Alex StalockMINBrankár1000011693.80%1.2549
25.Anton KhudobinBOSBrankár1000008100.00%0.0027
26.Steve MasonWPGBrankár1000007100.00%0.0020
27.Ryan MillerANABrankár1000031275.00%9.0020
Zobrazujem 1-27 z 27<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>