Štatistiky brankárov - Priemer gólov v sezóne 2017/18 (playoff)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/182018/19
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám brankárov
Zobrazujem 1-29 z 29<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPWLOTLSOGASASVGAAMIN
1.Steve MasonWPGBrankár1000007100.00%0.0020
2.Louis DomingueTBLBrankár1000007100.00%0.0019
3.Anton KhudobinBOSBrankár1000008100.00%0.0027
4.Juuse SarosNSHBrankár4000024295.20%1.05114
5.Alex StalockMINBrankár1000011693.80%1.2549
6.Jonathan QuickLAKBrankár40400713194.70%1.55272
7.Cory SchneiderNJDBrankár41200611995.00%1.78202
8.Braden HoltbyWSHBrankár23167025063992.20%2.161386
9.Marc-Andre FleuryVGKBrankár20137044764192.70%2.241259
10.Martin JonesSJSBrankár1064022230492.80%2.26585
11.Connor HellebuyckWPGBrankár1798024051192.20%2.361016
12.Matt MurrayPITBrankár1266022931490.80%2.43716
13.Aaron DellSJSBrankár2000022892.90%2.5547
14.Andrei VasilevskiyTBLBrankár17116004352491.80%2.581000
15.Andrew HammondCOLBrankár3110069093.30%2.63138
16.Tuukka RaskBOSBrankár1257003333990.30%2.88687
17.Pekka RinneNSHBrankár1376023536390.40%3.07685
18.Sergei BobrovskyCBJBrankár624002222190.00%3.18416
19.Devan DubnykMINBrankár514001415290.80%3.39248
20.John GibsonANABrankár404001311788.90%3.59217
21.Frederik AndersenTORBrankár733002322189.60%3.76368
22.Jonathan BernierCOLBrankár413001412088.30%3.87218
23.Petr Mrazek czePHIBrankár1000021485.70%3.8731
24.Michal Neuvirth czePHIBrankár31100117284.70%4.40150
25.Philipp GrubauerWSHBrankár2010084983.70%4.57106
26.Brian ElliottPHIBrankár41300149785.60%4.75178
27.Curtis McElhinneyTORBrankár1010042382.60%5.1148
28.Keith KinkaidNJDBrankár2020094680.40%5.8792
29.Ryan MillerANABrankár1000031275.00%9.0020
Zobrazujem 1-29 z 29<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>