Štatistiky brankárov - Priemer gólov v sezóne 2011/12 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám brankárov
Zobrazujem 1-89 z 89<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPWLOTLSOGASASVGAAMIN
1.Mike MurphyCARBrankár2010009100.00%0.0037
2.Shawn HunwickCBJBrankár10000000.00%0.003
3.Brian FosterFLABrankár1000001100.00%0.005
4.Peter ManninoWPGBrankár1000004100.00%0.0020
5.Anton KhudobinBOSBrankár1100014597.80%1.0060
6.Drew MacIntyreBUFBrankár2000011894.40%1.4044
7.Brian ElliottSTLBrankár382310495897294.00%1.562235
8.Curtis McElhinneyPHXBrankár2100023694.40%1.6772
9.Jonathan QuickLAKBrankár6935211310133186392.90%1.954100
10.Cory SchneiderVANBrankár33208136094593.70%1.961833
11.Henrik LundqvistNYRBrankár62391858123175393.00%1.973754
12.Jaroslav Halak svkSTLBrankár4626127690121192.60%1.972747
13.Robin LehnerOTTBrankár532011015493.50%2.01300
14.Tuukka RaskBOSBrankár23118334462192.90%2.051290
15.Jimmy HowardDETBrankár57351746119149692.00%2.133361
16.Joey MacDonaldDETBrankár1485102933091.20%2.16806
17.Mike SmithPHXBrankár673818108144206693.00%2.213904
18.Johan HedbergNJDBrankár27177245971891.80%2.231592
19.Jean-Sebastien GiguereCOLBrankár321511326985091.90%2.271820
20.Thomas GreissSJSBrankár1997104047291.50%2.301043
21.Allen YorkCBJBrankár1132001619992.00%2.30417
22.Kari LehtonenDALBrankár59322244136173992.20%2.333497
23.Miikka KiprusoffCGYBrankár703522114162204092.10%2.354128
24.Marc-Andre FleuryPITBrankár67421743153176891.30%2.363897
25.Tim ThomasBOSBrankár59351915132165992.00%2.363352
26.Jonathan BernierLAKBrankár1656213538390.90%2.36891
27.Matt HackettMINBrankár1236002228292.20%2.37556
28.Pekka RinneNSHBrankár73431885166215392.30%2.394169
29.Martin BrodeurNJDBrankár59312143136147290.80%2.413393
30.Roberto LuongoVANBrankár55311485127157791.90%2.413163
31.Antti NiemiSJSBrankár68342296159186591.50%2.423936
32.Anders LindbackNSHBrankár1658003236491.20%2.42793
33.Carey PriceMTLBrankár652628114160191491.60%2.433945
34.Niklas BackstromMINBrankár46191874105129991.90%2.432590
35.Jose TheodoreFLABrankár532216113125150291.70%2.463050
36.Martin BironNYRBrankár21126225051990.40%2.461221
37.Ilya BryzgalovPHIBrankár59331676141155490.90%2.483416
38.Ben BishopOTTBrankár1033202224390.90%2.48532
39.Justin PetersCARBrankár723211623393.10%2.48388
40.Braden HoltbyWSHBrankár742111519292.20%2.49361
41.Tomas Vokoun czeWSHBrankár48251724108129991.70%2.512584
42.Jason LaBarberaPHXBrankár1939304348691.20%2.541015
43.Ryan MillerBUFBrankár61312176150178891.60%2.553537
44.Evgeni NabokovNYIBrankár42191832101117291.40%2.552378
45.Peter Budaj svkMTLBrankár1757504450891.30%2.551037
46.Jonas HillerANABrankár732930124182202191.00%2.574253
47.Scott ClemmensenFLABrankár30146616777391.30%2.571566
48.Semyon VarlamovCOLBrankár53262434136156491.30%2.593152
49.Chris MasonWPGBrankár2087124342289.80%2.59995
50.Curtis SanfordCBJBrankár361018418697191.10%2.601983
51.Josh HardingMINBrankár341312428198191.70%2.621855
52.Nikolai KhabibulinEDMBrankár40122072100111491.00%2.652261
53.Jacob MarkstromFLABrankár724101722292.30%2.66384
54.Devan DubnykEDMBrankár47202032118138091.40%2.672654
55.Jhonas EnrothBUFBrankár26811416375691.70%2.701400
56.Corey CrawfordCHIBrankár57301770146150790.30%2.723219
57.Dan EllisANABrankár1015001921491.10%2.72419
58.Cam WardCARBrankár683023135182214391.50%2.743989
59.Jeff DeslauriersANABrankár431001111390.30%2.74242
60.Anders NilssonNYIBrankár412011011291.10%2.75218
61.Richard BachmanDALBrankár1885114347791.00%2.77934
62.Ray EmeryCHIBrankár34159408383490.00%2.811774
63.Michal Neuvirth czeWSHBrankár381313539597690.30%2.822021
64.Craig AndersonOTTBrankár63332263165191791.40%2.843493
65.Mathieu GaronTBLBrankár48231641118119190.10%2.852484
66.Ondrej Pavelec czeWPGBrankár68292894191203690.60%2.913933
67.Jonas GustavssonTORBrankár42171744112114790.20%2.922301
68.Sergei BobrovskyPHIBrankár291410207876989.90%3.021551
69.Kevin PoulinNYIBrankár624001516290.70%3.04297
70.James ReimerTORBrankár341414439797490.00%3.101880
71.Al MontoyaNYIBrankár31911508983289.30%3.101720
72.Brent JohnsonPITBrankár1667204235988.30%3.11812
73.Sebastien CaronTBLBrankár3110075787.70%3.11135
74.Ben ScrivensTORBrankár1245203535990.30%3.13672
75.Henrik KarlssonCGYBrankár914202423990.00%3.17455
76.Leland IrvingCGYBrankár713302123991.20%3.20395
77.Ty ConklinDETBrankár1556114437888.40%3.28805
78.Alex AuldOTTBrankár1424203631088.40%3.35646
79.Steve MasonCBJBrankár46162631143135589.40%3.392534
80.Brian BoucherCARBrankár1016103126088.10%3.41547
81.Dustin TokarskiTBLBrankár513101411687.90%3.44244
82.Andrew RaycroftDALBrankár1028003130389.80%3.52530
83.Dwayne RolosonTBLBrankár40131631128112688.60%3.662099
84.Marty TurcoBOSBrankár522001611085.50%3.68261
85.Brad ThiessenPITBrankár531001611385.80%3.72258
86.Rick DiPietroNYIBrankár832302217787.60%3.73354
87.Yann DanisEDMBrankár1000021283.30%3.7533
88.Jussi RynnasTORBrankár2010074082.50%4.2499
89.Iiro TarkkiANABrankár1100031070.00%4.3941
Zobrazujem 1-89 z 89<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>