Štatistiky brankárov - Odohrané zápasy v sezóne 2010/11 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám brankárov
Zobrazujem 1-87 z 87<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPWLOTLSOGASASVGAAMIN
1.Cam WardCARBrankár743726104184237592.30%2.564318
2.Carey PriceMTLBrankár72382868165214792.30%2.354207
3.Miikka KiprusoffCGYBrankár71372466182193590.60%2.634156
4.Kari LehtonenDALBrankár693424113175204391.40%2.554120
5.Ilya BryzgalovPHXBrankár683620107168212592.10%2.484060
6.Henrik LundqvistNYRBrankár683627511152196592.30%2.284007
7.Ryan MillerBUFBrankár66342285165196491.60%2.593830
8.Marc-Andre FleuryPITBrankár65362053143174291.80%2.323696
9.Pekka RinneNSHBrankár64332296134190593.00%2.123790
10.Jimmy HowardDETBrankár63371752168183090.80%2.793616
11.Jonathan QuickLAKBrankár61352236134163191.80%2.243591
12.Roberto LuongoVANBrankár60381574126175392.80%2.113590
13.Antti NiemiSJSBrankár60351866140174192.00%2.383524
14.Ondrej Pavelec czeATLBrankár58212394147170591.40%2.733226
15.Tomas Vokoun czeFLABrankár57222856137175392.20%2.553225
16.Tim ThomasBOSBrankár57351199112181193.80%2.003364
17.Jaroslav Halak svkSTLBrankár57272177136151891.00%2.483295
18.Corey CrawfordCHIBrankár57331864128154591.70%2.303337
19.Martin BrodeurNJDBrankár56232636127131390.30%2.453117
20.Brian ElliottCOLBrankár55152793166155189.10%3.832984
21.Sergei BobrovskyPHIBrankár54281380130152791.50%2.593018
22.Steve MasonCBJBrankár54242173153154190.10%3.033027
23.Dwayne RolosonTBLBrankár54242554138159691.20%2.563199
24.Niklas BackstromMINBrankár51222353132156691.60%2.662978
25.Craig AndersonOTTBrankár51242042135154693.90%2.052866
26.Jonas HillerANABrankár49261635114149392.40%2.562672
27.Michal Neuvirth czeWSHBrankár48271244110128391.40%2.452690
28.Nikolai KhabibulinEDMBrankár47103242153138989.00%3.402702
29.Peter Budaj svkCOLBrankár45152141130123489.50%3.202439
30.Dan EllisANABrankár44211072111108991.70%2.392409
31.James ReimerTORBrankár3720105390113492.10%2.602081
32.Mathieu GaronCBJBrankár361014638888790.10%2.721938
33.Devan DubnykEDMBrankár3512138293110391.60%2.712062
34.Johan HedbergNJDBrankár341512236877791.20%2.381718
35.Brian BoucherPHIBrankár341810407690291.60%2.421885
36.Jean-Sebastien GiguereTORBrankár331111407877790.00%2.871634
37.Chris MasonATLBrankár331313319588289.20%3.391682
38.Jose TheodoreMINBrankár321511318196391.60%2.711793
39.Scott ClemmensenFLABrankár31811717483391.10%2.621697
40.Tuukka RaskBOSBrankár291114227186691.80%2.671595
41.Marty TurcoCHIBrankár291111318279989.70%3.021632
42.Curtis McElhinneyOTTBrankár28913127472189.00%3.431396
43.Semyon VarlamovWSHBrankár27119525875992.40%2.231561
44.Rick DiPietroNYIBrankár26814418877388.60%3.441534
45.Ty ConklinSTLBrankár2588426958288.10%3.221286
46.Cory SchneiderVANBrankár25164215171492.90%2.231372
47.Jonathan BernierLAKBrankár25118335765291.30%2.481379
48.Antero NiittymakiSJSBrankár24127306461589.60%2.721415
49.Brent JohnsonPITBrankár23135314760492.20%2.171297
50.Jonas GustavssonTORBrankár23613206862089.00%3.291243
51.Anders LindbackNSHBrankár22115224957691.50%2.601132
52.Mike SmithTBLBrankár22136115857689.90%2.901203
53.Al MontoyaNYIBrankár2095514658592.10%2.391154
54.Andrew RaycroftDALBrankár1985024044691.00%2.83848
55.Martin BironNYRBrankár1786003342692.30%2.13928
56.Jason LaBarberaPHXBrankár1776324852990.90%3.26883
57.Henrik KarlssonCGYBrankár1745603639190.80%2.58838
58.Alex AuldMTLBrankár1662203338391.40%2.64749
59.Joey MacDonaldDETBrankár1555313137291.70%2.58721
60.Pascal LeclaireOTTBrankár1447103639190.80%2.83764
61.Braden HoltbyWSHBrankár14102222233293.40%1.79736
62.Jhonas EnrothBUFBrankár1492213537790.70%2.73770
63.Justin PetersCARBrankár1235104334387.50%3.98649
64.Chris OsgoodDETBrankár1153202929890.30%2.77629
65.Ray EmeryANABrankár1072002027292.60%2.28528
66.Nathan LawsonNYIBrankár1014202624389.30%4.06385
67.Kevin PoulinNYIBrankár1042102026292.40%2.44492
68.Robin LehnerOTTBrankár814002017888.80%3.52341
69.Ben BishopSTLBrankár734011716889.90%2.76369
70.Patrick LalimeBUFBrankár705001816389.00%2.96366
71.Anton KhudobinMINBrankár4210158694.20%1.59189
72.Mikko KoskinenNYIBrankár421001511887.30%4.33208
73.Mike BrodeurOTTBrankár4010074283.30%4.3397
74.Martin GerberEDMBrankár3300049595.80%1.30185
75.Mike McKennaNJDBrankár2010065689.30%3.05118
76.Peter ManninoATLBrankár2000053686.10%4.1173
77.Cedrick DesjardinsTBLBrankár2200026396.80%1.00121
78.Jacob MarkstromFLABrankár1010021485.70%3.0040
79.Matt ClimiePHXBrankár1000011693.80%1.8833
80.Chad JohnsonNYRBrankár1000021181.80%6.0020
81.Richard BachmanDALBrankár1000004100.00%0.0010
82.Timo PielmeierANABrankár1000051258.30%7.5040
83.Alex StalockSJSBrankár1100009100.00%0.0030
84.Thomas McCollumDETBrankár100003862.50%12.0015
85.Michael LeightonPHIBrankár1100043688.90%4.0060
86.David LeneveuCBJBrankár1000021283.30%6.0020
87.Mark DekanichNSHBrankár1000032588.00%3.6050
Zobrazujem 1-87 z 87<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>