Štatistiky brankárov - Úspéšnosť zákrokov v sezóne 2006/07 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám brankárov
Zobrazujem 1-84 z 84<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPWLOTLSOGASASVGAAMIN
1.Josh HardingMINBrankár73211717496.00%1.16361
2.Sebastien CaronANABrankár2100023196.00%1.0089
3.Wade DubielewiczNYIBrankár841001319893.40%2.06379
4.Craig AndersonFLABrankár51110811693.10%2.21217
5.Niklas BackstromMINBrankár412386573102892.90%1.972227
6.Tomas Popperle czeCBJBrankár2000011492.90%1.3345
7.Chris MasonNSHBrankár4024114593124492.50%2.382342
8.Martin BrodeurNJDBrankár784823712171218292.20%2.184697
9.Roberto LuongoVANBrankár76472265171216992.10%2.294491
10.Tomas Vokoun czeNSHBrankár44271245104129992.00%2.402602
11.Rick DiPietroNYIBrankár62321995156191791.90%2.583627
12.Ray EmeryOTTBrankár58331665138169191.80%2.473352
13.Jean-Sebastien GiguereANABrankár56361084122149091.80%2.263245
14.Miikka KiprusoffCGYBrankár74402497181219091.70%2.464420
15.Henrik LundqvistNYRBrankár70372285160192791.70%2.344109
16.Cristobal HuetMTLBrankár42191632107128091.60%2.812287
17.Evgeni NabokovSJSBrankár50251647106122791.40%2.292778
18.Dominik Hasek czeDETBrankár56381168114130991.30%2.053341
19.Kari LehtonenATLBrankár68342494183207591.20%2.793934
20.Mike SmithDALBrankár23125234551191.20%2.231214
21.Ryan MillerBUFBrankár63401662168188691.10%2.733693
22.Manny FernandezMINBrankár44221612103115891.10%2.552422
23.Marty TurcoDALBrankár67382056140156491.00%2.233764
24.Olie KolzigWSHBrankár54222461159177191.00%3.003185
25.Dwayne RolosonEDMBrankár68273464180196990.90%2.753932
26.Jocelyn ThibaultPITBrankár2278215257290.90%2.831102
27.Brian FinleyBOSBrankár2010033390.90%3.0560
28.Vesa ToskalaSJSBrankár382610148491590.80%2.352142
29.Martin BironPHIBrankár35181230101104290.80%3.022003
30.Manny LegaceSTLBrankár45231555109117790.70%2.592522
31.Mathieu GaronLAKBrankár321310627984990.70%2.661779
32.Ilya BryzgalovANABrankár27108616266890.70%2.471509
33.Chris OsgoodDETBrankár21113604649690.70%2.381161
34.Marc-Andre FleuryPITBrankár67401695184195490.60%2.833906
35.Martin GerberOTTBrankár29159317478490.60%2.781599
36.Jaroslav Halak svkMTLBrankár16106024446990.60%2.89913
37.Dany SabourinVANBrankár924102122490.60%2.63480
38.Tim ThomasBOSBrankár66302943189198590.50%3.133620
39.Peter Budaj svkCOLBrankár57311663143149990.50%2.683199
40.Fredrik NorrenaCBJBrankár55242333137142090.40%2.782953
41.Nikolai KhabibulinCHIBrankár60252651163166890.20%2.863425
42.Ed BelfourFLABrankár582717101152155090.20%2.773290
43.Sean BurkeLAKBrankár23610516868790.10%3.111310
44.David AebischerMTLBrankár321312309392990.00%3.171761
45.Johan HedbergATLBrankár2194205150089.80%2.891058
46.Cam WardCARBrankár60302162167162589.70%2.933422
47.John GrahameCARBrankár281013207270289.70%2.851515
48.Pascal LeclaireCBJBrankár24615216562989.70%2.971316
49.Frederic CassiviWSHBrankár4011065889.70%2.59139
50.Jason BacashihuaSTLBrankár1937304745089.60%3.15894
51.Patrick LalimeCHIBrankár1246113331789.60%3.07645
52.Jamie McLennanCGYBrankár935103230489.50%3.60533
53.Andrew RaycroftTORBrankár72372592205193189.40%2.994109
54.Antero NiittymakiPHIBrankár5292990166156789.40%3.382943
55.David LeneveuPHXBrankár621001514289.40%3.86234
56.Curtis JosephPHXBrankár55183124159148189.30%3.192994
57.Johan HolmqvistTBLBrankár48271531121113489.30%2.852548
58.Ty ConklinBUFBrankár1635204033089.20%3.44720
59.Jose TheodoreCOLBrankár331315109587089.10%3.261748
60.Brent JohnsonWSHBrankár30615709989488.90%3.611645
61.Mike DunhamNYIBrankár19410306155288.90%3.74980
62.Scott ClemmensenNJDBrankár611201614488.90%3.15306
63.Curtis SanfordSTLBrankár31812507970788.80%3.181492
64.Alex AuldFLABrankár27713518272988.80%3.341471
65.Jussi MarkkanenEDMBrankár2259105245788.60%3.15993
66.Mikael TellqvistPHXBrankár311112329279988.50%3.391651
67.Brian BoucherCBJBrankár18211315445688.40%3.26970
68.Marc DenisTBLBrankár44171821125106888.30%3.192353
69.Marek Schwarz czeSTLBrankár2010032588.00%3.0061
70.Kevin WeekesNYRBrankár1446204335587.90%3.39761
71.Barry BrustLAKBrankár1124103024587.80%3.70487
72.Michael WallANABrankár42200108187.70%2.97202
73.Jean-Sebastien AubinTORBrankár2035204637187.60%3.43805
74.Hannu ToivonenBOSBrankár1839106350287.50%4.23894
75.Robert EschePHIBrankár1859116248387.20%4.33861
76.Joey MacDonaldBOSBrankár1537204340687.20%3.46827
77.Steve ValiquetteNYRBrankár3120064586.70%3.13115
78.Dan CloutierLAKBrankár24614208560886.00%3.981282
79.Yutaka FukufujiLAKBrankár4030074383.70%4.3897
80.Karri RamoTBLBrankár2000042382.60%3.4370
81.Philippe SauveBOSBrankár2000042382.60%5.8542
82.Michael LeightonPHIBrankár522001411280.00%6.00215
83.Michael MorrisonPHXBrankár40300136279.00%6.14128
84.Martin HoulePHIBrankár100001366.70%30.003
Zobrazujem 1-84 z 84<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>