Štatistiky brankárov - Priemer gólov v sezóne 2006/07 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám brankárov
Zobrazujem 1-84 z 84<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPWLOTLSOGASASVGAAMIN
1.Sebastien CaronANABrankár2100023196.00%1.0089
2.Josh HardingMINBrankár73211717496.00%1.16361
3.Tomas Popperle czeCBJBrankár2000011492.90%1.3345
4.Niklas BackstromMINBrankár412386573102892.90%1.972227
5.Dominik Hasek czeDETBrankár56381168114130991.30%2.053341
6.Wade DubielewiczNYIBrankár841001319893.40%2.06379
7.Martin BrodeurNJDBrankár784823712171218292.20%2.184697
8.Craig AndersonFLABrankár51110811693.10%2.21217
9.Marty TurcoDALBrankár67382056140156491.00%2.233764
10.Mike SmithDALBrankár23125234551191.20%2.231214
11.Jean-Sebastien GiguereANABrankár56361084122149091.80%2.263245
12.Roberto LuongoVANBrankár76472265171216992.10%2.294491
13.Evgeni NabokovSJSBrankár50251647106122791.40%2.292778
14.Henrik LundqvistNYRBrankár70372285160192791.70%2.344109
15.Vesa ToskalaSJSBrankár382610148491590.80%2.352142
16.Chris MasonNSHBrankár4024114593124492.50%2.382342
17.Chris OsgoodDETBrankár21113604649690.70%2.381161
18.Tomas Vokoun czeNSHBrankár44271245104129992.00%2.402602
19.Miikka KiprusoffCGYBrankár74402497181219091.70%2.464420
20.Ray EmeryOTTBrankár58331665138169191.80%2.473352
21.Ilya BryzgalovANABrankár27108616266890.70%2.471509
22.Manny FernandezMINBrankár44221612103115891.10%2.552422
23.Rick DiPietroNYIBrankár62321995156191791.90%2.583627
24.Manny LegaceSTLBrankár45231555109117790.70%2.592522
25.Frederic CassiviWSHBrankár4011065889.70%2.59139
26.Dany SabourinVANBrankár924102122490.60%2.63480
27.Mathieu GaronLAKBrankár321310627984990.70%2.661779
28.Peter Budaj svkCOLBrankár57311663143149990.50%2.683199
29.Ryan MillerBUFBrankár63401662168188691.10%2.733693
30.Dwayne RolosonEDMBrankár68273464180196990.90%2.753932
31.Ed BelfourFLABrankár582717101152155090.20%2.773290
32.Fredrik NorrenaCBJBrankár55242333137142090.40%2.782953
33.Martin GerberOTTBrankár29159317478490.60%2.781599
34.Kari LehtonenATLBrankár68342494183207591.20%2.793934
35.Cristobal HuetMTLBrankár42191632107128091.60%2.812287
36.Marc-Andre FleuryPITBrankár67401695184195490.60%2.833906
37.Jocelyn ThibaultPITBrankár2278215257290.90%2.831102
38.Johan HolmqvistTBLBrankár48271531121113489.30%2.852548
39.John GrahameCARBrankár281013207270289.70%2.851515
40.Nikolai KhabibulinCHIBrankár60252651163166890.20%2.863425
41.Johan HedbergATLBrankár2194205150089.80%2.891058
42.Jaroslav Halak svkMTLBrankár16106024446990.60%2.89913
43.Cam WardCARBrankár60302162167162589.70%2.933422
44.Pascal LeclaireCBJBrankár24615216562989.70%2.971316
45.Michael WallANABrankár42200108187.70%2.97202
46.Andrew RaycroftTORBrankár72372592205193189.40%2.994109
47.Olie KolzigWSHBrankár54222461159177191.00%3.003185
48.Marek Schwarz czeSTLBrankár2010032588.00%3.0061
49.Martin BironPHIBrankár35181230101104290.80%3.022003
50.Brian FinleyBOSBrankár2010033390.90%3.0560
51.Patrick LalimeCHIBrankár1246113331789.60%3.07645
52.Sean BurkeLAKBrankár23610516868790.10%3.111310
53.Tim ThomasBOSBrankár66302943189198590.50%3.133620
54.Steve ValiquetteNYRBrankár3120064586.70%3.13115
55.Jussi MarkkanenEDMBrankár2259105245788.60%3.15993
56.Jason BacashihuaSTLBrankár1937304745089.60%3.15894
57.Scott ClemmensenNJDBrankár611201614488.90%3.15306
58.David AebischerMTLBrankár321312309392990.00%3.171761
59.Curtis SanfordSTLBrankár31812507970788.80%3.181492
60.Curtis JosephPHXBrankár55183124159148189.30%3.192994
61.Marc DenisTBLBrankár44171821125106888.30%3.192353
62.Jose TheodoreCOLBrankár331315109587089.10%3.261748
63.Brian BoucherCBJBrankár18211315445688.40%3.26970
64.Alex AuldFLABrankár27713518272988.80%3.341471
65.Antero NiittymakiPHIBrankár5292990166156789.40%3.382943
66.Mikael TellqvistPHXBrankár311112329279988.50%3.391651
67.Kevin WeekesNYRBrankár1446204335587.90%3.39761
68.Jean-Sebastien AubinTORBrankár2035204637187.60%3.43805
69.Karri RamoTBLBrankár2000042382.60%3.4370
70.Ty ConklinBUFBrankár1635204033089.20%3.44720
71.Joey MacDonaldBOSBrankár1537204340687.20%3.46827
72.Jamie McLennanCGYBrankár935103230489.50%3.60533
73.Brent JohnsonWSHBrankár30615709989488.90%3.611645
74.Michael LeightonPHIBrankár522001411288.20%3.69215
75.Barry BrustLAKBrankár1124103024587.80%3.70487
76.Mike DunhamNYIBrankár19410306155288.90%3.74980
77.David LeneveuPHXBrankár621001514289.40%3.86234
78.Dan CloutierLAKBrankár24614208560886.00%3.981282
79.Hannu ToivonenBOSBrankár1839106350287.50%4.23894
80.Robert EschePHIBrankár1859116248387.20%4.33861
81.Yutaka FukufujiLAKBrankár4030074383.70%4.3897
82.Philippe SauveBOSBrankár2000042382.60%5.8542
83.Michael MorrisonPHXBrankár40300136279.00%6.14128
84.Martin HoulePHIBrankár100001366.70%30.003
Zobrazujem 1-84 z 84<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>