Štatistiky brankárov - Výhry v sezóne 2005/06 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám brankárov
Zobrazujem 1-91 z 91<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPWLOTLSOGASASVGAAMIN
1.Martin BrodeurNJDBrankár73432375187210591.10%2.574365
2.Miikka KiprusoffCGYBrankár7442201110151195192.30%2.074380
3.Marty TurcoDALBrankár68411953166162489.80%2.553911
4.Martin GerberCARBrankár60381463162171990.60%2.783493
5.Manny LegaceDETBrankár5137837106124491.50%2.192906
6.Tomas Vokoun czeNSHBrankár61361874160198491.90%2.673601
7.Roberto LuongoFLABrankár75353094213248891.40%2.974305
8.Alex AuldVANBrankár67332660189193890.20%2.943859
9.Curtis JosephPHXBrankár60322134166169090.20%2.913425
10.Mathieu GaronLAKBrankár63312634185173889.40%3.223447
11.Rick DiPietroNYIBrankár63302451180179790.00%3.023572
12.Jean-Sebastien GiguereANABrankár603015112150169291.10%2.663382
13.Manny FernandezMINBrankár58301871130161291.90%2.293412
14.Henrik LundqvistNYRBrankár53301292116148592.20%2.243112
15.Ryan MillerBUFBrankár48301431124144091.40%2.602862
16.John GrahameTBLBrankár57292215161145088.90%3.063153
17.David AebischerMTLBrankár50291723149147390.00%2.982896
18.Dominik Hasek czeOTTBrankár4328104590120292.50%2.092584
19.Antero NiittymakiPHIBrankár46231562133126689.50%2.972691
20.Ray EmeryOTTBrankár39231143102104590.20%2.822168
21.Vesa ToskalaSJSBrankár37237428787890.10%2.562040
22.Ed BelfourTORBrankár49222240159147689.20%3.292897
23.Robert EschePHIBrankár40221151113109989.70%2.972287
24.Marc DenisCBJBrankár49212511151150590.00%3.252787
25.Martin BironBUFBrankár35218319398090.50%2.891935
26.Olie KolzigWSHBrankár592028110206198789.60%3.533507
27.Kari LehtonenATLBrankár38201502106112390.60%2.942166
28.Chris OsgoodDETBrankár32206528582889.70%2.761847
29.Jose TheodoreCOLBrankár43181860137115888.10%3.462411
30.Cristobal HuetMTLBrankár3618114777108592.90%2.202103
31.Nikolai KhabibulinCHIBrankár50172660157137988.60%3.352815
32.Evgeni NabokovSJSBrankár45161971133116088.50%3.102575
33.Jussi MarkkanenEDMBrankár3715126010587388.00%3.132016
34.Dwayne RolosonEDMBrankár43142452115125691.00%3.002524
35.Sean BurkeTBLBrankár351410428076489.50%2.801714
36.Peter Budaj svkCOLBrankár341410628686490.00%2.861803
37.Kevin WeekesNYRBrankár321414309186789.50%2.951851
38.Cam WardCARBrankár28148209177388.20%3.681484
39.Marc-Andre FleuryPITBrankár50132761152148589.80%3.252810
40.Curtis SanfordSTLBrankár341313538188590.80%2.661831
41.Ilya BryzgalovANABrankár311312116673391.00%2.511576
42.Tim ThomasBOSBrankár381213101101121391.70%2.772187
43.Chris MasonNSHBrankár23125125259791.30%2.541227
44.Johan HedbergDALBrankár19124104847289.80%2.671079
45.Pascal LeclaireCBJBrankár3311153097108491.10%3.231804
46.Jason LaBarberaLAKBrankár29119216968890.00%2.891433
47.Michael MorrisonOTTBrankár25114305445787.50%3.481100
48.Mikael TellqvistTORBrankár251011227369789.50%3.131399
49.Michael GarnettATLBrankár24107427363488.50%3.451272
50.Brent JohnsonWSHBrankár26912118185490.50%3.441413
51.Hannu ToivonenBOSBrankár2095415159091.40%2.631163
52.Jean-Sebastien AubinTORBrankár1190212533092.40%2.22678
53.Andrew RaycroftBOSBrankár308192010082487.90%3.711619
54.Sebastien CaronPITBrankár2689518773388.10%3.981313
55.Ty ConklinEDMBrankár1885114335988.00%2.80923
56.Mike DunhamATLBrankár1785213633689.30%2.77780
57.Dan CloutierVANBrankár1383103633489.20%3.17681
58.Nolan SchaeferSJSBrankár751011113892.00%1.88353
59.Patrick LalimeSTLBrankár314188010386888.10%3.641700
60.Garth SnowNYIBrankár20413106859588.60%3.721097
61.Jason BacashihuaSTLBrankár19410105251589.90%3.23967
62.Craig AndersonCHIBrankár1544313739290.60%2.78800
63.Brian BoucherCGYBrankár1448004837187.70%3.87695
64.David LeneveuPHXBrankár1538204438688.60%3.24815
65.Scott ClemmensenNJDBrankár1334203529588.10%3.35627
66.Philippe SauvePHXBrankár1337003933086.70%5.45590
67.Adam MunroCHIBrankár1035212523489.30%2.99501
68.Martin Prusek czeCBJBrankár933002016587.90%3.22374
69.Vitaly KolesnikCOLBrankár833002017888.80%3.24371
70.Yann DanisMTLBrankár632011415290.80%2.69313
71.Jamie McLennanFLABrankár1724203436090.60%3.01678
72.Adam BerkhoelATLBrankár924103025588.20%3.81474
73.Mika NoronenVANBrankár823002215484.40%4.26340
74.Wade DubielewiczNYIBrankár723001514589.70%2.90311
75.Josh HardingMINBrankár3210188390.40%2.59185
76.Jocelyn ThibaultPITBrankár1619306048487.60%4.46807
77.Steve ShieldsATLBrankár512101912985.30%4.29267
78.Jimmy HowardDETBrankár412001010490.40%2.99201
79.Pekka RinneNSHBrankár2110044090.00%3.8164
80.Reinhard DivisSTLBrankár1205103723184.00%4.67476
81.Maxime OuelletVANBrankár402101211389.40%3.24222
82.Gerald ColemanTBLBrankár2001021788.20%2.7944
83.Corey CrawfordCHIBrankár2001054187.80%3.4987
84.Chris HoltNYRBrankár1000002100.00%0.0011
85.Brian EklundTBLBrankár1010031984.20%3.1059
86.Jordan SigaletBOSBrankár10000000.00%0.001
87.Robert McVicarVANBrankár10000000.00%0.003
88.Brian FinleyNSHBrankár1010074182.90%7.0060
89.Frederic CassiviWSHBrankár1010043086.70%4.0759
90.Dany SabourinPITBrankár1010041471.40%11.4321
91.Adam HauserLAKBrankár1000062475.00%7.0651
Zobrazujem 1-91 z 91<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>