Štatistiky hráčov - Winnipeg Jets - Body v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-24 z 24<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Blake WheelerWPGPravé krídlo3083038+6222160120898.99%312162138.89%
2.Mark ScheifeleWPGCenter30142034+9661311206322.22%291464151.96%
3.Patrik LaineWPGPravé krídlo3015112601091200208018.75%251449418.18%
4.Nikolaj EhlersWPGPravé krídlo30131023+1103700508116.05%131247550.00%
5.Kyle ConnorWPGĽavé krídlo2410818-162300005817.24%774310.00%
6.Bryan LittleWPGCenter3051217+1101600004112.20%16948357.02%
7.Mathieu PerreaultWPGCenter1878150102600002825.00%19522768.75%
8.Dustin ByfuglienWPGObranca2801515+449090100690.00%74366630.00%
9.Tyler MyersWPGObranca305914+5223811204610.87%16356050.00%
10.Joel ArmiaWPGPravé krídlo274610-280111103312.12%161728625.00%
11.Josh MorrisseyWPGObranca303710+522000000407.50%576057750.00%
12.Jacob TroubaWPGObranca302810+316010120692.90%57626330.00%
13.Andrew CoppWPGCenter30437+72000100478.51%351138650.00%
14.Brandon TanevWPGĽavé krídlo30257+68001100424.76%873439914.29%
15.Dmitry KulikovWPGObranca28167+510000000156.67%30344720.00%
16.Adam LowryWPGCenter21426+340000002714.81%571631453.77%
17.Matt HendricksWPGĽavé krídlo233360140000001816.67%411922548.79%
18.Ben ChiarotWPGObranca12022+116000000140.00%2391800.00%
19.Shawn MatthiasWPGCenter18022-110000000160.00%14921453.85%
20.Tobias EnstromWPGObranca19022+16000000100.00%8263160.00%
21.Brendan LemieuxWPGĽavé krídlo7101+219000000425.00%91550.00%
22.Tucker PoolmanWPGObranca3000-1000000040.00%13480.00%
23.Marko Dano svkWPGCenter6000-2400000010.00%404450.00%
24.Nicolas PetanWPGĽavé krídlo6000-2000000060.00%015460.00%
Zobrazujem 1-24 z 24<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>