Štatistiky hráčov - Winnipeg Jets - Plus / mínus v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-28 z 28<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Mark ScheifeleWPGCenter60233760+1918816233012518.40%5731124151.25%
2.Andrew CoppWPGCenter8291928+1714002300969.38%9951112751.84%
3.Dustin ByfuglienWPGObranca6983745+1511242201101934.15%14710016800.00%
4.Josh MorrisseyWPGObranca8171926+15470100001026.86%139168165750.00%
5.Ben ChiarotWPGObranca5721214+1532000000573.51%105758710.00%
6.Nikolaj EhlersWPGPravé krídlo82293160+1426713007023112.55%3927131955.56%
7.Blake WheelerWPGPravé krídlo81236891+135264002202469.35%9466164145.86%
8.Brandon TanevWPGĽavé krídlo6181018+13180033107910.13%1885677327.27%
9.Adam LowryWPGCenter4581321+981200107011.43%1242867155.89%
10.Tyler MyersWPGObranca8263036+94831711311504.00%6811917570.00%
11.Jacob TroubaWPGObranca5532124+9340301201442.08%8410012050.00%
12.Patrik LaineWPGPravé krídlo82442670+8242031008024118.26%7443135225.58%
13.Kyle ConnorWPGĽavé krídlo76312657+816711007319216.15%1826128528.57%
14.Tobias EnstromWPGObranca43156+820000000313.23%20517330.00%
15.Joe MorrowWPGObranca18145+70000000254.00%16172620.00%
16.Paul StastnyWPGCenter194913+640400202416.67%7932453.82%
17.Dmitry KulikovWPGObranca623811+622000010486.25%697810590.00%
18.Jack RoslovicWPGCenter315914+520000103813.16%20938246.15%
19.Mathieu PerreaultWPGCenter70172239+438614012013912.23%12025101355.93%
20.Joel ArmiaWPGPravé krídlo79121729+3220412201289.38%863999646.67%
21.Bryan LittleWPGCenter82162743+228212002112912.40%5033138956.05%
22.Brendan LemieuxWPGĽavé krídlo9101+221000000616.67%121720.00%
23.Tucker PoolmanWPGObranca24112+20000000273.70%20183020.00%
24.Nicolas PetanWPGĽavé krídlo15202060000101612.50%4412748.00%
25.Sami NikuWPGObranca110100000000250.00%03160.00%
26.Matt HendricksWPGĽavé krídlo605813-139000000568.93%1234256649.34%
27.Shawn MatthiasWPGCenter27123-110000000263.85%221430242.86%
28.Marko Dano svkWPGCenter23213-26000020229.09%26716650.00%
Zobrazujem 1-28 z 28<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>