Štatistiky hráčov - Tampa Bay Lightning - Plus / mínus v sezóne 2017/18 (playoff)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-19 z 19<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Alexander KillornTBLĽavé krídlo16527+4123400101827.78%2962510.00%
2.Ryan CallahanTBLPravé krídlo14213+440000101414.29%531217950.00%
3.Dan GirardiTBLObranca16213+42000011219.52%34282860.00%
4.Ryan McDonaghTBLObranca16055+46000000210.00%25343620.00%
5.Mikhail SergachevTBLObranca16235+212130000258.00%1871940.00%
6.Anthony CirelliTBLCenter16213+140000001910.53%191221247.71%
7.Cedric PaquetteTBLCenter16112+137000000128.33%411119253.77%
8.Chris KunitzTBLĽavé krídlo16011+116000000140.00%2761690.00%
9.Braydon CoburnTBLObranca16022+112000000130.00%25112280.00%
10.Steven StamkosTBLCenter1679160461200003619.44%26228052.94%
11.Ondrej Palat czeTBLĽavé krídlo166612020100203020.00%32132540.00%
12.Tyler JohnsonTBLCenter1635806000000407.50%17626354.78%
13.Yanni GourdeTBLCenter1625708230010267.69%18823945.45%
14.Cory ConacherTBLCenter2000-11000000030.00%20110.00%
15.Anton StralmanTBLObranca16145-28000000185.56%30203550.00%
16.Victor HedmanTBLObranca1611011-210060010323.12%16234160.00%
17.J.T. MillerTBLĽavé krídlo16268-315140010316.45%32326751.06%
18.Brayden PointTBLCenter167916-481600003619.44%111130346.40%
19.Nikita KucherovTBLPravé krídlo1671017-582900305812.07%1332860.00%
Zobrazujem 1-19 z 19<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>