Štatistiky hráčov - Ottawa Senators - Body v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-41 z 41<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Mark StoneOTTPravé krídlo58204262+910111123113215.15%5339120054.10%
2.Erik KarlssonOTTObranca7195362-253631801221964.59%5812018990.00%
3.Mike HoffmanOTTĽavé krídlo82223456-203282100532578.56%3134151055.00%
4.Matt DucheneOTTCenter68232649-2314812002116713.77%5446128352.34%
5.Ryan DzingelOTTĽavé krídlo79231841-173548002013616.91%6019130442.86%
6.Derick BrassardOTTCenter58182038-13045002016410.98%7822106449.60%
7.Bobby RyanOTTPravé krídlo62112233-12141400101129.82%9752102054.55%
8.Jean-Gabriel PageauOTTCenter78141529-14361211211479.52%13169130651.19%
9.Thomas ChabotOTTObranca6391625-1214080000949.57%446411040.00%
10.Tom PyattOTTĽavé krídlo8171522-12100012201036.80%5593113933.33%
11.Zack SmithOTTCenter6851419-32540301101244.03%9029113747.90%
12.Cody CeciOTTObranca8251419-27120500101433.50%16317119140.00%
13.Dion PhaneufOTTObranca5331316-834140000863.49%10811410740.00%
14.Alexandre BurrowsOTTPravé krídlo716814-859230020906.67%653283026.67%
15.Nate ThompsonOTTCenter4347110100011002814.29%792453856.28%
16.Mark BorowieckiOTTObranca523811-664000000664.55%226817620.00%
17.Christopher DiDomenicoOTTCenter246410-482400002326.09%211428331.58%
18.Kyle TurrisOTTCenter11369-322400002611.54%2621761.07%
19.Magnus PaajarviOTTĽavé krídlo35628-84000000688.82%4928493100.00%
20.Johnny OduyaOTTObranca51448+232000000586.90%49758780.00%
21.Chris WidemanOTTObranca16358+562200002412.50%1791850.00%
22.Marian Gaborik svkOTTPravé krídlo16437-762300002714.81%332140.00%
23.Fredrik ClaessonOTTObranca64167-735000000601.67%158849820.00%
24.Colin WhiteOTTCenter21246+18000010248.33%121528133.33%
25.Max McCormickOTTPravé krídlo30325-537000000339.09%56825142.86%
26.Filip Chlapik czeOTTCenter20134-54010000214.76%191420245.45%
27.Christian WolaninOTTObranca10123-40000000147.14%551470.00%
28.Gabriel DumontOTTCenter23112+12000000273.70%481319928.21%
29.Patrick SieloffOTTObranca1101-20000000333.33%11120.00%
30.Nick PaulOTTĽavé krídlo11101-40000000119.09%1648725.00%
31.Erik BurgdoerferOTTObranca2011+2000000020.00%52270.00%
32.Logan BrownOTTCenter40110000000040.00%113333.33%
33.Nick ShoreOTTCenter6011+1000000060.00%615750.00%
34.Jim O'BrienOTTCenter10011-10000000110.00%1058842.19%
35.Ben HarpurOTTObranca41011-2121000000260.00%71356110.00%
36.Alex FormentonOTTĽavé krídlo10000000000000.00%1150.00%
37.Mike BlundenOTTPravé krídlo10000000000010.00%6070.00%
38.Andreas EnglundOTTObranca1000+1000000000.00%32120.00%
39.Christian Jaros svkOTTObranca20000000000000.00%40160.00%
40.Ben SextonOTTCenter2000-1000000010.00%602160.00%
41.Jack RodewaldOTTPravé krídlo4000-1200000000.00%52300.00%
Zobrazujem 1-41 z 41<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>