Štatistiky hráčov - New Jersey Devils - Asistencie v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-25 z 25<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Taylor HallNJDĽavé krídlo43173148+122517003115610.90%482580746.28%
2.Will ButcherNJDObranca4522527040160000573.51%14387330.00%
3.Nico HischierNJDCenter4582028-1160500101047.69%302474141.06%
4.Jesper BrattNJDĽavé krídlo44121830-11041212206518.46%301471775.00%
5.Brian GibbonsNJDCenter45121123+13140034316119.67%273765437.50%
6.Adam HenriqueNJDCenter2441014-66250200498.16%171443947.08%
7.Sami VatanenNJDObranca211910-420030000402.50%20334610.00%
8.Miles WoodNJDĽavé krídlo4412820-2513300009412.77%421253966.67%
9.Kyle PalmieriNJDPravé krídlo268816-81861100207810.26%352244331.91%
10.Marcus JohanssonNJDĽavé krídlo275813-11121300003713.51%6942850.00%
11.Stefan NoesenNJDPravé krídlo365813+1021000010539.43%432543530.77%
12.Pavel Zacha czeNJDCenter383811+320120000535.66%261053047.59%
13.Steven SantiniNJDObranca362810021000100563.57%113737300.00%
14.John MooreNJDObranca456713+827011122688.82%80559000.00%
15.Andy GreeneNJDObranca443710-313000000506.00%441039360.00%
16.Brian BoyleNJDCenter35116170375600206317.46%481848751.11%
17.Damon SeversonNJDObranca426612-131020020738.22%55378230.00%
18.Blake ColemanNJDCenter425611+838001100766.58%1013257847.37%
19.Jimmy HayesNJDPravé krídlo23369+141100202711.11%38330040.00%
20.Ben LovejoyNJDObranca24145+510000000333.03%37354090.00%
21.Drew StaffordNJDPravé krídlo347310-1323400107010.00%341050546.00%
22.Travis ZajacNJDCenter28527-3100111003215.62%361949652.40%
23.Mirco MuellerNJDObranca130220000010040.00%9262220.00%
24.Nick LappinNJDPravé krídlo2101+10000000425.00%31210.00%
25.Dalton ProutNJDObranca4000-21300000050.00%73560.00%
Zobrazujem 1-25 z 25<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>