Štatistiky hráčov - New Jersey Devils - Asistencie v sezóne 2017/18 (playoff)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-22 z 22<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Taylor HallNJDĽavé krídlo5246-16030000219.52%541040.00%
2.Will ButcherNJDObranca513400130000714.29%33910.00%
3.Kyle PalmieriNJDPravé krídlo5123-46120000137.69%1449050.00%
4.Andy GreeneNJDObranca5022-4600000080.00%971080.00%
5.Travis ZajacNJDCenter511200110000812.50%4210554.17%
6.John MooreNJDObranca5011-112000000100.00%87930.00%
7.Blake ColemanNJDCenter5202+140011001612.50%1827757.14%
8.Stefan NoesenNJDPravé krídlo4101+14000010911.11%71580.00%
9.Sami VatanenNJDObranca4101-10000000911.11%74770.00%
10.Ben LovejoyNJDObranca5101+12000000812.50%68760.00%
11.Patrick MaroonNJDĽavé krídlo5101-20000000166.25%1118314.29%
12.Nico HischierNJDCenter5101-40000000616.67%928352.94%
13.Jesper BrattNJDĽavé krídlo10000000000040.00%01160.00%
14.Brian GibbonsNJDCenter2000-2000000000.00%2021100.00%
15.Michael GrabnerNJDPravé krídlo2000+1000000020.00%00220.00%
16.Drew StaffordNJDPravé krídlo2000-11000000020.00%602250.00%
17.Mirco MuellerNJDObranca3000-2000000030.00%72520.00%
18.Marcus JohanssonNJDĽavé krídlo3000-2000000040.00%505350.00%
19.Damon SeversonNJDObranca4000-112000000120.00%51780.00%
20.Pavel Zacha czeNJDCenter5000-1600000050.00%657735.59%
21.Miles WoodNJDĽavé krídlo5000-11400000060.00%40490.00%
22.Brian BoyleNJDCenter5000+11400000020.00%1504443.18%
Zobrazujem 1-22 z 22<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>