Štatistiky hráčov - New Jersey Devils - Trestné minúty v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-23 z 23<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Blake ColemanNJDCenter20224+1126000000375.41%471927946.22%
2.Miles WoodNJDĽavé krídlo19639+2252200004015.00%17723066.67%
3.Stefan NoesenNJDPravé krídlo14112+419000000166.25%21716525.00%
4.Damon SeversonNJDObranca19246+116010000355.71%27193800.00%
5.Pavel Zacha czeNJDCenter16235+3141100002010.00%12422847.70%
6.Steven SantiniNJDObranca18145-414000000323.12%57353780.00%
7.Dalton ProutNJDObranca4000-21300000050.00%73560.00%
8.Kyle PalmieriNJDPravé krídlo13459-2122500104010.00%26922323.33%
9.Jesper BrattNJDĽavé krídlo205813-182612203414.71%10831660.00%
10.Marcus JohanssonNJDĽavé krídlo10325-380100001127.27%2214362.86%
11.Brian GibbonsNJDCenter209413+1360022202832.14%111830435.00%
12.Nico HischierNJDCenter2031215-26040000436.98%10832339.30%
13.John MooreNJDObranca20358060011222810.71%33253930.00%
14.Taylor HallNJDĽavé krídlo2061521-44260000728.33%271637644.44%
15.Andy GreeneNJDObranca19235+14000000238.70%24434220.00%
16.Will ButcherNJDObranca2021416+74080000229.09%6163190.00%
17.Ben LovejoyNJDObranca10134+44000000137.69%13161680.00%
18.Drew StaffordNJDPravé krídlo17538-922300103315.15%21626345.71%
19.Adam HenriqueNJDCenter204812-422402003710.81%16936748.42%
20.Brian BoyleNJDCenter1011202000000128.33%12714749.62%
21.Jimmy HayesNJDPravé krídlo15336+201100202114.29%23220645.45%
22.Travis ZajacNJDCenter30000000000030.00%214452.78%
23.Mirco MuellerNJDObranca130220000010040.00%9262220.00%
Zobrazujem 1-23 z 23<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>