Štatistiky hráčov - New Jersey Devils - Trestné minúty v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-28 z 28<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Miles WoodNJDĽavé krídlo58161127-37133001013012.31%561774366.67%
2.Blake ColemanNJDCenter586915+4440011101035.83%1454082047.67%
3.Brian BoyleNJDCenter4811718-5375700208912.36%732366352.87%
4.Damon SeversonNJDObranca589817-536020020959.47%775111240.00%
5.Taylor HallNJDĽavé krídlo56263864+1032721005220612.62%5435106946.51%
6.Stefan NoesenNJDPravé krídlo5281220+832000010839.64%702966635.71%
7.John MooreNJDObranca6071017+531021122947.45%967811990.00%
8.Kyle PalmieriNJDPravé krídlo42141327-228714003011811.86%623173134.43%
9.Pavel Zacha czeNJDCenter5461319+126251100847.14%411779144.50%
10.Sami VatanenNJDObranca3711718-326060100701.43%46478120.00%
11.Travis ZajacNJDCenter448715-9210111006312.70%492877552.14%
12.Steven SantiniNJDObranca362810021000100563.57%113737300.00%
13.Nico HischierNJDCenter61132740+5201600201379.49%4130100041.52%
14.Ben LovejoyNJDObranca40268+319000100523.85%60536730.00%
15.Jesper BrattNJDĽavé krídlo60122133-101841212208613.95%421696075.00%
16.Andy GreeneNJDObranca603710-617000000704.29%5714412630.00%
17.Brian GibbonsNJDCenter45121123+13140034316119.67%273765437.50%
18.Marcus JohanssonNJDĽavé krídlo295914-11141300004211.90%8946448.65%
19.Dalton ProutNJDObranca4000-21300000050.00%73560.00%
20.Drew StaffordNJDPravé krídlo498412-218450010898.99%631170050.00%
21.Adam HenriqueNJDCenter2441014-66250200498.16%171443947.08%
22.Jimmy HayesNJDPravé krídlo32369-14110020378.11%50638440.00%
23.Will ButcherNJDObranca6022830+240160000702.86%15529710.00%
24.Nick LappinNJDPravé krídlo6101+24000000714.29%82590.00%
25.Mirco MuellerNJDObranca2002204000100100.00%13313220.00%
26.Kevin RooneyNJDCenter10000000000030.00%201233.33%
27.John QuennevilleNJDCenter2000-3000000050.00%40270.00%
28.Blake PietilaNJDĽavé krídlo20000000000010.00%50190.00%
Zobrazujem 1-28 z 28<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>