Štatistiky hráčov - Calgary Flames - Trestné minúty v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-26 z 26<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Troy BrouwerCGYPravé krídlo453912-449030100446.82%702659642.31%
2.Matthew TkachukCGYĽavé krídlo43131831-142510001010911.93%461171255.56%
3.Mikael BacklundCGYCenter4592029-6402902101038.74%282686548.53%
4.Travis HamonicCGYObranca41156-440000000492.04%41658260.00%
5.Mark GiordanoCGYObranca4581321+10391611321166.90%479410990.00%
6.Garnet HathawayCGYPravé krídlo22268+737000000267.69%511126614.29%
7.Sam BennettCGYCenter4561117-433120010837.23%621963553.54%
8.Dougie HamiltonCGYObranca4581422+13302400411375.84%4045953100.00%
9.Brett KulakCGYObranca35044+719000000280.00%25284450.00%
10.Michael StoneCGYObranca45213016000000513.92%56857370.00%
11.TJ BrodieCGYObranca4521719-9161100000672.99%106510880.00%
12.Michael FerlandCGYĽavé krídlo44191029+7155500009919.19%891468041.03%
13.Sean MonahanCGYCenter44212142+1312711007211318.58%161281050.61%
14.Mark JankowskiCGYCenter378715+2120100106312.70%102851250.00%
15.Matt StajanCGYCenter35112-112000000333.03%421938752.92%
16.Johnny GaudreauCGYĽavé krídlo45153954+1410317003012811.72%6885720.00%
17.Michael Frolik czeCGYPravé krídlo377815-310002211887.95%231863549.09%
18.Jaromir Jagr czeCGYPravé krídlo22167+610010000323.12%182870.00%
19.Kris VersteegCGYPravé krídlo22358-86150010466.52%6628961.43%
20.Curtis LazarCGYPravé krídlo31055-56000000230.00%561129640.00%
21.Tanner GlassCGYĽavé krídlo7000-2500000050.00%1646825.00%
22.Matt BartkowskiCGYObranca13011-34000000100.00%2191540.00%
23.Freddie HamiltonCGYCenter8011-1200010050.00%1606218.75%
24.Marek Hrivik svkCGYĽavé krídlo1000+1000000010.00%10100.00%
25.Rasmus AnderssonCGYObranca1000+2000000000.00%01140.00%
26.Andrew MangiapaneCGYĽavé krídlo7000-2000000050.00%8462100.00%
Zobrazujem 1-26 z 26<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>