Štatistiky hráčov - Carolina Hurricanes - Plus / mínus v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-29 z 29<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Trevor Van RiemsdykCARObranca7931316+9200000101112.70%2511313470.00%
2.Teuvo TeravainenCARĽavé krídlo82234164+814520003018512.43%2622138530.61%
3.Sebastian AhoCARPravé krídlo78293665+424816004020014.50%6517139845.35%
4.Valentin ZykovCARĽavé krídlo10347+420000101816.67%311380.00%
5.Warren FoegeleCARĽavé krídlo2213+30000000633.33%51240.00%
6.Roland McKeownCARObranca10033+31900000070.00%351350.00%
7.Jaccob SlavinCARObranca8282230+1101200111545.19%4715418530.00%
8.Victor RaskCARCenter71141731012411003012611.11%6229109354.89%
9.Phillip Di GiuseppeCARĽavé krídlo495813017000010647.81%88145150.00%
10.Trevor CarrickCARObranca10000200000010.00%0080.00%
11.Martin Necas czeCARCenter10000000000000.00%0070.00%
12.Nicolas RoyCARCenter1000-1000000010.00%201160.00%
13.Haydn FleuryCARObranca67088-214000000860.00%859411260.00%
14.Janne KuokkanenCARCenter4000-3000000060.00%11450.00%
15.Jordan StaalCARCenter79192746-426412222016011.88%18132152156.58%
16.Lucas WallmarkCARCenter11101-42000000166.25%13110555.07%
17.Brett PesceCARObranca6531619-618000010883.41%5710113590.00%
18.Klas DahlbeckCARObranca33145-621000000432.33%74345410.00%
19.Marcus KrugerCARCenter48156-628000000303.33%561652155.40%
20.Josh JoorisCARPravé krídlo31336-716000000427.14%47932645.13%
21.Elias LindholmCARCenter81162844-81869014115310.46%9841145054.48%
22.Lee StempniakCARPravé krídlo37369-84110000417.32%401146221.43%
23.Justin WilliamsCARPravé krídlo82163551-95621200201988.08%7942136144.83%
24.Joakim NordstromCARĽavé krídlo75257-116000000972.06%1074179346.75%
25.Brock McGinnCARĽavé krídlo80161430-122223111015910.06%13717116045.95%
26.Derek RyanCARCenter80152338-152837001013511.11%5227124956.49%
27.Noah HanifinCARObranca79102232-20211700311656.06%816914900.00%
28.Justin FaulkCARObranca7682331-264831900302113.79%1289016930.00%
29.Jeff SkinnerCARĽavé krídlo82242549-27344900202778.66%3524137143.33%
Zobrazujem 1-29 z 29<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>