Štatistiky hráčov - Buffalo Sabres - Asistencie v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-35 z 35<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Jack EichelBUFCenter67253964-2532320024124610.16%5235135041.51%
2.Ryan O'ReillyBUFCenter81243761-2321523043123010.43%4248168759.98%
3.Rasmus RistolainenBUFObranca7363541-254812300111823.30%20611119350.00%
4.Kyle OkposoBUFPravé krídlo76152944-344062100201619.32%7034129546.00%
5.Sam ReinhartBUFCenter82252550-24261221005018813.30%4842140339.44%
6.Evander KaneBUFĽavé krídlo61202040-14573933202278.81%12026118343.72%
7.Jason PominvilleBUFPravé krídlo82161834-1785700111689.52%3935122357.89%
8.Evan RodriguesBUFĽavé krídlo4871825-1014160000917.69%192366942.39%
9.Marco ScandellaBUFObranca8251722-15370401111383.62%9111419120.00%
10.Johan LarssonBUFCenter8041317-3049001200864.65%11747113054.46%
11.Victor AntipinBUFObranca4701010-918010000400.00%14417190.00%
12.Jake McCabeBUFObranca533912-1126110000535.66%1107910340.00%
13.Zemgus GirgensonsBUFCenter717815-12260022001136.19%1343297436.51%
14.Scott WilsonBUFĽavé krídlo496814-178010000857.06%932868550.00%
15.Nathan BeaulieuBUFObranca59189-1936010000671.49%45659410.00%
16.Benoit PouliotBUFĽavé krídlo7413619-8221122408315.66%6934101336.36%
17.Casey NelsonBUFObranca37358-148001200486.25%31376950.00%
18.Brendan GuhleBUFObranca18055-610000000370.00%1083260.00%
19.Jordan NolanBUFCenter69448-1369000000508.00%1231767725.00%
20.Casey MittelstadtBUFCenter6145+12110000911.11%228547.22%
21.Nicholas BaptisteBUFPravé krídlo33426-414010010458.89%16332922.22%
22.Jacob JosefsonBUFCenter39224-46000000355.71%263344444.06%
23.Josh GorgesBUFObranca34022-417000000150.00%69545080.00%
24.Justin BaileyBUFPravé krídlo12314-220000001915.79%1991360.00%
25.Seth GriffithBUFCenter21213-660100001513.33%1042220.00%
26.Justin FalkBUFObranca46112-1628000100362.78%121627410.00%
27.Taylor FedunBUFObranca7011-1200000080.00%4101030.00%
28.Zach BogosianBUFObranca18011-920000000290.00%22233450.00%
29.Alexander NylanderBUFPravé krídlo3101-30000000250.00%00390.00%
30.Daniel O'ReganBUFCenter2000+1000000000.00%002033.33%
31.Zach RedmondBUFObranca3000+1200000070.00%42440.00%
32.Hudson FaschingBUFPravé krídlo5000-1200000010.00%72490.00%
33.Kyle CriscuoloBUFCenter9000-4400000050.00%1337346.34%
34.Matt MoulsonBUFĽavé krídlo14000-92000000130.00%881450.00%
35.Matt TennysonBUFObranca15000-88000000250.00%13112700.00%
Zobrazujem 1-35 z 35<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>