Štatistiky hráčov - Boston Bruins - Body v sezóne 2017/18 (základná časť)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/18
Časť sezóny:  Základná časť | Playoff
Pozícia:  Všetci | Útočníci | Ľavé krídla | Pravé krídla | Centri | Obrancovia
Hráči:  Všetci | Nováčikovia


Legenda k štatistikám hráčov
Zobrazujem 1-29 z 29<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>
#MENOTÍMPOSTGPGAPTS+/-PIMPPGPPPSHGSHPGWGOTGSS%HITSBKSTOIFOW%
1.Brad MarchandBOSĽavé krídlo43213354+2439713133111118.92%231884735.37%
2.Patrice BergeronBOSCenter51272451+2326917235018714.44%384099456.44%
3.David Pastrnak czeBOSPravé krídlo56213051+520717002014914.09%4321100020.83%
4.Danton HeinenBOSCenter52122638+11811111309113.19%362681937.50%
5.Torey KrugBOSObranca52102737+42431211301218.26%524710500.00%
6.Jake DeBruskBOSĽavé krídlo52111829+4191400401119.91%572174342.86%
7.David Krejci czeBOSCenter38101727+7123900106814.71%192364054.61%
8.Riley NashBOSCenter55101626+9100100108711.49%655284850.23%
9.Charlie McAvoyBOSObranca5252126+2145260010618.20%1076211670.00%
10.David BackesBOSPravé krídlo39101525+4271401101089.26%1031762553.51%
11.Ryan SpoonerBOSCenter3691524+1021500306314.29%371252650.38%
12.Tim SchallerBOSCenter5610717+2320022009410.64%924574845.69%
13.Zdeno Chara svkBOSObranca5661117+25390001301045.77%1099512980.00%
14.Anders BjorkBOSĽavé krídlo304812+262300003013.33%191137150.00%
15.Sean KuralyBOSCenter565611+2310000101094.59%1121768246.52%
16.Matt GrzelcykBOSObranca381910+1612000000492.04%26246040.00%
17.Kevan MillerBOSObranca441910+956000100402.50%110568180.00%
18.Noel AcciariBOSCenter35617-100000003716.22%902544550.00%
19.Brandon CarloBOSObranca56055+1233000100540.00%59621083100.00%
20.Austin CzarnikBOSCenter10044-1001000070.00%4011050.00%
21.Jordan SzwarzBOSPravé krídlo10033-30010000180.00%7712242.86%
22.Frank VatranoBOSCenter25202-322000000424.76%34923742.86%
23.Peter Cehlarik svkBOSĽavé krídlo6112+22000000333.33%338450.00%
24.Adam McQuaidBOSObranca20112044000010214.76%40293280.00%
25.Kenny AgostinoBOSĽavé krídlo5011-14010000110.00%41610.00%
26.Paul PostmaBOSObranca12011-22000000130.00%1281240.00%
27.Colby CaveBOSCenter10000200000000.00%011260.00%
28.Rob O'GaraBOSObranca8000-5000000020.00%1010880.00%
29.Matt BeleskeyBOSĽavé krídlo14000-817000000170.00%27415228.57%
Zobrazujem 1-29 z 29<<  Predchádzajúca  1  Nasledujúca  >>